Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MARZEC 2012 na Warmii


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego i bezpiecznego kulanka Panowie !OKK Ja muszę jutro niestety jechać do bydzi..

Rafał, cieszę się, że wymiana rolek i pasa przyniosła tak wspaniałe efekty !YES

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    16

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    5

  • czaro69

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Wy to macie zajefajnie,a ja tu tkwie i nic wiecej,co gorsza jak widze na moto Norwegów to mnie aż trzesie,no ale jeszcze 1,5 tygodnia i ja bedę w PL i obudze swoja Suzannę :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki Bartheez5 i Maki za wspóne kulanko !scooter :) ,Krzysiek mam nadzieje ,że ten żurek Ci nie zszkodził :lol: ps. maki wyslij na pw. swego meila,to przesle Ci zdjecia,zamiescisz na forum ,bo ja nie wiem jak :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Wielkie dzięki za super KUlanko scooter.gifscooter.gif

Niech pozostała Brać zazdrości i podziwia jak koledzy sezon rozpoczeli

P.s. Makiego strasznie zmuliło po tym Gratisowym Żurku :lol:

Do następnego razu punk.gif

Pozdroooooooooo Bratheez....

Odnośnik do komentarza

Panowie SZACUNECZEK Z SUWAŁECZEK. Czekamy na fotki... ;) To nie mogliście spotkac się w połowie drogi, czyli w Suwałkach...?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to co?? Sezonik ROZPOCZĘTY !!!!

Wśród Nadbiebrzańskich rozlewisk i torfowisk.Traska liczyła w sumie 160 km.- Jak na początek to nieżle . Zjedli my żurek za free ,popili kawusią i na Ełk.Rafał nie wspomniał że i droga powrotna szybko przeleciała .Na tych nowych rolkach w Zacnej to my jechali jak ścigaczami . Zacna prowadziła a Król zamykałscooter.gifscooter.gif peletonik .

Dzięki za wspólne kulanko i do obaczenia ---- mam nadzieję w następnym tygodniu w Ełku. na jakim obiadku tongue.gifrolleyes.gif

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspólne kulanko i do obaczenia ---- mam nadzieję w następnym tygodniu w Ełku. na jakim obiadku tongue.gifrolleyes.gif

na którą, oraz w jakim miejscu...?

Odnośnik do komentarza

Dobra,najwyższa pora,podjąc decyzje,odnosnie sobotniego spotkanka w ełku,która godzina,miejsce,i chętni... ps.rafał cos wspominał o dos patos,chybaże ktos ma inne propozycje co do miejsca... jakby było wiecej chetnych,to trzeba bedzie zrobic rezerwacje,żeby nie okazało sie ,że miejsca nie ma :whistling: Nie ociągamy sie,piszemy !tut

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Odnośnie spotkania weekendowego . Niestety ale ja odpadam wallbash.gif Gdyż mam dyż. weekendowy w fabryce i nic nikomu nie mogę obiecać. Ponieważ ZAWSZE j jak się z kimś ustawie konkretnie to się coś ZES......... w ,,..zajezdni...,,

Także śledzę temat i w miarę możliwości postaram się być , lecz jak wspomniałem nie obiecuję na 100%

Odnośnik do komentarza

Rafał - bedziesz pod telefonem..., to na która w tym DOS PATOS...?

PS. nie mogę odczytac zdjęć, na swoim kompie, z waszej weekendowej wycieczki do białego...

Odnośnik do komentarza

Rafał - bedziesz pod telefonem..., to na która w tym DOS PATOS...?

PS. nie mogę odczytac zdjęć, na swoim kompie, z waszej weekendowej wycieczki do białego...

Nie wiem ,czy to taki żart z Twojej strony,ale tych zdjec,chyba jeszcze nigdzie nie ma... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Zdjecia mają byc i tyle !TAZ chętnie bym oko sokole zawiesił na fotkach waszych,po rozpoczeciu sezonu. Co do spotu,o jakiej sobocie jest mowa? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Rafał luzik wystarczy,ujezdzanie Suzi :rolleyes: heheh co do żonci eee tam, mysle ze się jakos uporam,w koncu w wolnej chwili dosiadam suzannę to wprawę chyba mam :)

Odnośnik do komentarza

31-go to i ja bym się załapał,bo wtedy bede w domku,a tak nima jak, a może plany zmienia się wam to ja jestem tez chetny,ale na następna sobotę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!

Ja niestety w tą sobotę nie dam rady nigdzie się ruszyć..Muszę pojechać na Lubelszczyznę z rodzicami i trochę mi się zejdzie.Życzę Wam udanego spotkania, pewnie zobaczymy się dopiero w Klewkach !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jaro jak tam Majeczkaaaaaaaaaaaaaa zdjełeś z niej tego MUŁA toot.gif

Troche popytałem na forum,piszą,że to w majce normalne to jest cytat z jakiegos czasopisma o motorach.. :Kiedy już łatwo przeciśniemy się na czołowe miejsce pod światłami, najbardziej denerwującą rzeczą jest wolny start. Majesty 400 wyraźnie nie lubi ostro startować. Do 60 km/h zastanawia się czy chce się jej odjechać, a może pokazuje swój królewski majestat. Po przekroczeniu 60 km/h zapomina o królewskim pochodzeniu i wstępuje w nią demon prędkości."

Usterka membrany objawiłaby sie tym, że skuter nie chiał by sie rozpędzić wiecej niż do jakiś 50-60 km/h

Ale na wszelki wypadek,postawiłem do goscia,który ma mi przejrzec napęd,i wymienic opone... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...