Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MARZEC 2012 na Warmii


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Tradycyjnie zaczynam nowy miesiąc toot.giftoot.gif

Jak tam Brać Warmii_Mazur obudziliście już swoje scooter.gifscooter.gifscooter.gif Ze snu zimowego???????

Uwagi Spostrzeżenia ..............etc..

P.s. ja wczoraj już ZAcną obudziłem , mruczała ponad godzinkę w garażu thumbup.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    16

  • jaro_4setka

    14

  • MAKI

    5

  • czaro69

    3

Top użytkownicy w tym temacie

No witam! moja jeszcze śpi ) ale,lada moment ja obudzę,jak tylko pod koniec mniesiaca się tam pojawię !OKK Żona mi chopy wyobrazcie sobie,Garaż wynajeła na moja Suzii :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Sam byłem w szoku,jak z zoncia pisałem to mówiła,ze głownie jej chodziło o moja Suzii :ph34r: !OKK Garazyk czeka na mnie,a moja Suzii na nowe miejsce hehe. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sam byłem w szoku,jak z zoncia pisałem to mówiła,ze głownie jej chodziło o moja Suzii :ph34r:thumbup.gif Garazyk czeka na mnie,a moja Suzii na nowe miejsce hehe. thumbup1.gif

No u mnie niestety odwrotniecrybaby.gif , jak Jej (mojej małżonce ) pokazałem listę , jakie do czerwca chciałbym poczynić zakupy na sezon 2012 dla swego Buraczka - Toooooooooo!!!!hang.gif ++++ ,, Ja przez 18 lat małżeństwa na taką kwotę prezentów od Ciebie nie dostałam , a Ty na motor chcesz na raz wydać ???!!! - NEWA - a jak nie To szukaj miejsca obok Buraczka w Garażu !!

NO i coo !! wywaliłem eek.gif skuliłem kitę , iiii--- i się obudziłem sweatdrop.gifsweatdrop.gif

A jak się okaże że to będzie real ??? Nic jak tylko siędrunk.gif

Odnośnik do komentarza

Dokładnie,tak jak Rafał napisał,kupójesz graty nie od razu wszystkie powoli,ale zawsze cos zbierasz,i wtedy muza gra:)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Dokładnie,tak jak Rafał napisał,kupójesz graty nie od razu wszystkie powoli,ale zawsze cos zbierasz,i wtedy muza gra:)

Zawsze to kolega może z twojego konta zamówić część do scooter.gifscooter.gifscooter.gif

Juras musisz koledze wytłumaczyć parę kwestii :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Witam a Ja mam skromne pytanie !winkiss jak kolega z waszego regionu Bargacz ? !w00t

Wszyscy pitu pitu !yawn a kolega cicho może jakieś szczegóły !YES

Czy zdrowy?

Odnośnik do komentarza

Hej. w sobote,czyli juz jutro mam zamiar włożyc akumulator,odpalic,zrobic kółko po osiedlu !scooter ma byc słoneczna pogoda ;) ,a czy mi sie uda to zobaczymy,pamietajcie o propozycji spotkania marcowego,bo cos ucichło... :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Witam a Ja mam skromne pytanie winkiss.gif jak kolega z waszego regionu Bargacz ? w00t.gif

Wszyscy pitu pitu yawn.gif a kolega cicho może jakieś szczegóły yes.gif

Czy zdrowy?

Wszystko w jak najlepszym porządku thumbup.gif

Kolega celebruje otwarcie nowego AQua Parku w Olsztynie czego mu zazdroszczęwallbash.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki to ty się jeszcze nie nauczyłes przez tyle lat małżeństwa że pani domu jak mniej wie to ją mniej glowa boli

Oczywiście to był tylko żart biggrin.gif ,- czy bedzie w prawo czy bedzie w lewo to i tak na moje bedzie .

W końcu pasek na brzuchu to Ja w tym domu noszęmad.gifmad.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jaka cisza zapadła w Regionie W-Mazur :D

Panowie i Panie Budzimy się toot.gif Patrząc na meteo na weekend Zamierzam przegonić ZACNĄ w niedziele

Ktoś się pisze z braci na małe kulanko????

Odnośnik do komentarza

Jaka cisza zapadła w Regionie W-Mazur :D

Panowie i Panie Budzimy się toot.gif Patrząc na meteo na weekend Zamierzam przegonić ZACNĄ w niedziele

Ktoś się pisze z braci na małe kulanko????

Rafał wpadaj do białego,ja już w sobote bede śmigał... !scooter :)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jaroooooooooo jeszcze nic nie wiem , ale jak się rozpędzę to kto wieeeeeee scooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gif czy do Białego na kaweczke nie zachaczę!!!

Namawiam Lecha , lecz ten coś mi nosem kręci zobaczymy.

Jeśli wszystko pójdzie wg. planu to niedziela zapowiada się na scooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza

Widzę że brac WM juz obudzona? a ja nie stety, jescze 1,5 tygodnia i dopiero wtedy swoja Suzii dotknę !sciana No ale obowiazkowo jakieś kółeczko zrobię !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaroo widzę że nie próznujesz? i bardzo dobrze,bo reszta to tylko mniemam banan na twarzy? :)

Juras ja już tydzień temu nie wytrzymałem. Po zimie udało mi się Burka obudzić i niestety wyprowadziłem go ze stajni .Ze 30 km nim pokulałem po mieście. No ale czeka mnie jeszcze przeglądzik i wymiana szyby ,, turystyk '' która czeka już w garażu - i mogę zaczynać sezon 2012.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Pierwsze testy scooter.gif już za mną i muszę przyznac że jest thumbup.gif

Roleczki zmienione , olej i pas NEEEW , szyba przód NEEEW , małe Prycho na myjni i można śmiało rozpoczynać kulanie scooter.gifscooter.gifscooter.gif

Jutro zaczynamy wielkie Kulanie scooter.gif

Odnośnik do komentarza

Rafał teraz to cię nie poznamy na Zacnej tyle żes zmienił !OKK Ja tez bedac w domku zmieniam vario,mimo iz te jets ok,ale zmieniam hehe taki juz jestem:) Jeśli na moje poprzednie by byl chetny to oczywiscie jest do oddania za flaszkę whist

Odnośnik do komentarza

Chopy jak bedziecie jutro jechać do białegostoku,to wezcie aparat fotograficzny,żeby uwiecznic nieoficjalne rozpoczecie sezonu whist;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...