Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MARZEC


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wczoraj polatałem byłem za Świeciem na grochówce ale namiot nam zamknęli przed nosem. bylo super tylko ruch spory.

Odnośnik do komentarza

Panowie jest kryzys jak tak dalej Pójdzie sprzedam skuter !placz1

Dzisiaj byłem w garażu maszynka odpaliła od ręki !OKK

Przypomnę, że postawiłem Ją na sen zimowy w październiku !YES a teraz idę na 100 gram !piwko mam doła

Odnośnik do komentarza

Panowie jest kryzys jak tak dalej Pójdzie sprzedam skuter !placz1

Dzisiaj byłem w garażu maszynka odpaliła od ręki !OKK

Przypomnę, że postawiłem Ją na sen zimowy w październiku !YES a teraz idę na 100 gram !piwko mam doła

Jak możesz miec doła jak taka śliczna pogoda !OKK ,wskakuj na ZACNĄ i zaraz Ci przejdzie

Mi to pomaga !OKK

Odnośnik do komentarza

No ja wczoraj polatałem byłem za Świeciem na grochówce ale namiot nam zamknęli przed nosem. bylo super tylko ruch spory.

Nie wiem czy wiesz ale tam plują do garnka...

Odnośnik do komentarza

Witam robaczki :lol: e tam wiosna wczoraj to normalnie lato było żeby dnia 17 marca w krótkim rękawku chodzić to jakoś nie sięgam pamięcią.U mnie sezon już otwarty od jakiegoś czasu, ale tak konkretnie to moto wypucowane wczoraj na błysk i można było pozwiedzać okolice whist Tomeczku głowa do góry nie damy się kryzysom!

Odnośnik do komentarza

A co taki nie nasycony , był czas przywyknąć , że jak Prezes i ZACNA wyruszają to szaman musi pogodę zapodać . Mało Szamanowi nagadałem do łepetyny , przecież ZACNA nie będzie się brudzić i moknąć w jakiś tam wiosenny deszczyk . Od i wszystko w temacie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Arku pogoda nastała i śmigamy scooter.gif

Ja zobaczę w sobotę jak Wy śmigacie, ja zobaczę,

Kontrola będzie !winkiss

Cieszę się, że budujący ten kraj mieli czas napisać.

Ps. Kiełbachy do przeglądu :rolleyes::lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

Po jednym nasyceniu na Królu !scooter do dzisiejszego dnia nie mogę dojść do siebie...

A Szaman niech działa w dobrej sprawie a nie mi tutaj lekkie choroby narzuca....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...