Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MARZEC


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w miesiącu marcu :) Mam troche łatwiej bo wrócilem z Gdańska i po raz drugi załorzyłem nowy temacik. Wiosna idzie wiec trzeba się cieszyć. I ja sie cieszę. Czego i Wam życze.

Odnośnik do komentarza

Witajcie w miesiącu marcu :) Mam troche łatwiej bo wrócilem z Gdańska i po raz drugi załorzyłem nowy temacik. Wiosna idzie wiec trzeba się cieszyć. I ja sie cieszę. Czego i Wam życze.

No i ja się cieszę ,że Ty się cieszysz :D:)

Ale to nie zmienia faktu ,że stawiasz !piwko !piwko !piwko :lol::P:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszyć się mogę troszku, bo jezdzić już można !scooter !TAZ , choć nie są to jeszcze wymarzone warunki :) .

Odnośnik do komentarza

A bo to już tak z radością jest, że jak ogarnie to wszystkich z prędkością światła. Pojechałem dziś na działke, oczywiście na !scooter i patrze sobie w niebo a tam cale stada ptawków wracają po zimie do IV Rzeczepospolitej. Strasznie to fajne. Wiosna przyszla. No i git majonez.

Odnośnik do komentarza

Twoja radość jest naszą radościom !holiday

Wczoraj było już bardzo fajnie !OKK a jutro będzie jeszcze lepiej, bo od 15 wolne iiiiiiiiiiiiii !piwko hi hi

Czekam na oferty :)

Odnośnik do komentarza

Twoja radość jest naszą radościom !holiday

Wczoraj było już bardzo fajnie !OKK a jutro będzie jeszcze lepiej, bo od 15 wolne iiiiiiiiiiiiii !piwko hi hi

Czekam na oferty :)

Wczoraj to zostałeś obtrąbiony jak w T5 spod PKOBP startowałeś :)

Odnośnik do komentarza

Krzyś to już jest standard !walkm widuje takie zachowania codziennie !YES !YES :ph34r:

W sumie jakbyś nie wymuszal piewszeństwa to by nie trąbili !vampire

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ty masz reputacje lepszą niż Ja !placz1

Tak, że ja odpudzszczam jestem załamany idę pić dalej !piwko

Dam znać jak się odnowie. Reputacja minimum 100 !w00t

Jak nie to się zmywam z klubu? !YES

Odnośnik do komentarza

Tak, że ja odpudzszczam jestem załamany idę pić dalej !piwko

Dam znać jak się odnowie.

Oj Tomcio zbyt mało się udzielasz w klubie. A alkohol szkodzi zdrowiu!!! KLIK

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ty masz reputacje lepszą niż Ja !placz1

Poproś a będzie Ci dane ;)

Poza tym jakbyś miał moto... :)

Odnośnik do komentarza

Twoja radość jest naszą radościom !holiday

Wczoraj było już bardzo fajnie !OKK a jutro będzie jeszcze lepiej, bo od 15 wolne iiiiiiiiiiiiii !piwko hi hi

Czekam na oferty whist

Tomeczku

Ja mam urlop od 19-tego i sporo pracy na działce, jeżeli lubisz zieleń i świeże powietrze to zapraszam na wiosenne porzadki :P kazda para rąk się przyda :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ty masz reputacje lepszą niż Ja !placz1

Tak, że ja odpudzszczam jestem załamany idę pić dalej !piwko

Dam znać jak się odnowie. Reputacja minimum 100 !w00t

Jak nie to się zmywam z klubu? !YES

Albo mi się wydaje albo reputki zniknęły !OKK

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, zniknęły :) no i git. Nie były mi do niczego potrzebne. Pewnie jakiś nowy eksperyment Administracja szykuje. Wolał bym żeby pojawiła się mała ikonka w pasku zakładek. Pisałem na ten temat do Kiśla ;) ale chyba sprawa musi poleżeć jeszcze. A tak z innej beczki to widze, że coraz wiecej moto wyłazi na drogi :) No nie dziwne, przy takich warunkach. Ja też już od tygodnia śmigam !scooter a tak po prawdzie to już w styczniu trochę latałem ale białe g...o mnie powstrzymało. Koniec zimy !holiday !holiday !holiday

Odnośnik do komentarza

Filip dobra , dobra a co tam w temacie ? .

Za parę dni wiosna ja mam flaszkę kupioną .

Nie pękaj stary , siła w narodzie ;):) .

Jak pisze Arek jest kaman czy nie ? .

Odnośnik do komentarza

Ja sie swojej wersji uparcie trzymam. Sie wie a słowo droższe umnie od pieniedzy. No właśnie cały problem w tych pieniądzach. A raczej w niedostatecznej ich ilosci. Ciągle nie ma ostatecznej decyzji co do wyjazdu do Żywca. Ja chcę ale ksiegowy gada coś o niedoborach. (?) Robię co mogę. Ty sie Upiór nie martw. Jak bedzie coś w temacie to sie pierwszy dowiesz. A na razie śmigam se na Aprilia Atlantic 500, rocznik 2002. No i git majonesss. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...