Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Scarabeo


ortos

Który model Aprili Scarabeo Wam się bardziej podoba?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Osobi?cie bardziej podoba mi się stara, miała swój styl. Nowa już go nie ma jest podobna do innych "retro" skuterów.

Żadnego bym niekupił , bo po pierwsze mnie nie stać :/ a po druge (jeżeli mówimy o takich "retrowych" skuterach to wolałbym Vespę Gt 250 , albo z Habanę Custom 125. Fakt inne pojemno?ci, ale maj? to co? !scooter

Odnośnik do komentarza

Czyli ta podobna do lokomotywy :lol: ??? Jesli tak, to bardzo dobrze, pojazd nietypowy i z zadatkiem na wyjatkowego rodzynka...

PS. Witamy w klubie "milosnikow" Aprilii :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
The winner is:.....

STARA APRILIA SCARABEO ABS 500

i nie pytajcie dlaczego :lol:

pozdr....

ortos vel mr. c1

Już nie, i bardzo dobrze, nowa ma styl, a stara jak tu kto? napisał to lokotywa.

ni to retro ni to nie wiadomo co... Bycie na siłe oryginalnym :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza

Witam!

Najpierw zacytuję komentarze, które napisałem po przeczytaniu testu Aprili Scarabeo 500:

"zanim przeczytam tekst: wielkie dzięki dla Mariusza, bo obiecał mi test na urodziny

ortos 11.04.2006, 21:11"

"a teraz komentarz po przeczytaniu:

zastanawiałem się jak to napisać - powiem więc krótko - jako miło?nik pojazdów dziwnych KUPIę SCARABEO!!!!

ortos 11.04.2006, 21:34"

A więc Słowo się rzekło, kobyłka u płotu....zaliczka na Skarabeusza wpłacona :D:D:D

pozdr...

ortos vel mr. c1

ps.1

Kubo mnie teraz pewnie ochrzci mr.scarabeo :D:D:D

ps.2

Jeszcze raz wielkie dzięki za udział w sondzie, bardzo uważnie czytałem Wasze opinie...i podjałem decyzje zgodnie z wynikiem sondy :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No PRZE GO|Ć>....

Ortos, Ty to jeste? naprawdę INDYWIDUALISTA... Normalnie kochasz chyba zadziwiać ludzi... I jak dot?d wychodzi Ci to w 100%...

Jednak nie mówię, że to Ľle...

Gratuluję nowego nabytku... Choć dalej nie wychodzę z zaszokowania t? informacj?... Wierzyć do teraz Mi się nie chciało, ze jednak taka decyzja zapadnie :D ...

Pozdrówki serdeczne... Dla Mnie i tak pozostaniesz Mr.C1...(jako? przywykłem używać PIERWOTNYCH nazw użytkowników, tak np. Mariusz jest i bedzie dla Mnie zawsze HELIX...). Gadaj zdrów, jeĽdzij pełn? gęb?... Pracuj na to wszystko :D ...

Życzę Udanego Zycia i użytkoania Skarabeusza :D ... Kubełek :D

Odnośnik do komentarza

Witam, ja też gratuluje zakupu :D

Mam jednak pytanie jako że jestem z okolic Wrocławia to o ile wiem nie ma w naszej pięknej Stolicy Dolnego |l?ska przedstawiciela Aprilli, chyba że się myle? A pytam dlatego że przed zakupem Burgmana rozważałem nabycie Atlantica jednak brak serwisu "ostudził" moje plany.

Jak się okazało Suzuki nie ma już we Wrocławiu autoryzowanego przedstawiciela :D W ogóle robi się we Wrocławiu jaka? pustynia motocyklowa....... :D

Odnośnik do komentarza
Mam jednak pytanie jako że jestem z okolic Wrocławia to o ile wiem nie ma w naszej pięknej Stolicy Dolnego |l?ska przedstawiciela Aprilli, chyba że się myle? A pytam dlatego że przed zakupem Burgmana rozważałem nabycie Atlantica jednak brak serwisu "ostudził" moje plany.

Jak się okazało Suzuki nie ma już we Wrocławiu autoryzowanego przedstawiciela :D W ogóle robi się we Wrocławiu jaka? pustynia motocyklowa....... :D

Ja we Wrocławiu nic nie serwisuję:

Multiplę w Jeleniej Górze, A Scenica w Wałbrzychu :D:D:D:D:D

pozdr....

ortos vel mr.c1

ps.

Żegiestowska nie jest już ASO Suzuki?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Okazuke się że nie  :D

http://www.suzuki-moto.pl/dealer.html

Denerwuj?ce jest to że w tak dużym mie?cie nie ma praktycznie żadnego profesjonalnego salonu  :D

A my?lisz, że warszawiaków nie denerwuje fakt, że w tak dużym mie?cie ma pozostać tylko jeden delaler Suzuki (Jaskółowski)... no niby jeszcze jest Gadimex, który teoretycznie miał mieć warunkowo autoryzację do 2007 roku ale ptaszki ćwierkaj?, że raczej jej nie będzie.

Poczytaj ten bardzo gło?ny na zewn?trz w?tek, było dużo o dealerach Suzuki i nie tylko>

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=1217

Ortos... Gratuluje (wreszcie :D ) nowego nabytku.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałe? się jednak na starsz? wersję Scarabeusza 500... Ten nowy jest jaki? taki nie keke :D

Życzę bezproblemowej eksploatacji kontrowersyjnego włocha z reflektorem od parowozu :D

Odnośnik do komentarza
Ortos... Gratuluje (wreszcie :D ) nowego nabytku.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałe? się jednak na starsz? wersję Scarabeusza 500... Ten nowy jest jaki? taki nie keke  :D

Życzę bezproblemowej eksploatacji kontrowersyjnego włocha z reflektorem od parowozu  :D

Spoko...Też Cię namówię na Scarabeo :D

pozdr...

ortos vel mr.c1

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Spoko...Też Cię namówię na Scarabeo :D

"Też"...? :D

Hola, hola... Do C1- ki nie musiałe? mnie wcale namawiać bo chciałem ten skuter kupić już w 2001 roku ale wtedy jako? tak nie wyszło :D.

Pozatym mnie ciężko jest na co? na siłe namawiać a ze Scarabeo raczej możesz sobie odpu?cić :D Skuter jest fajny, nietypowy, nieĽle wykonany ale po prostu nie czuje tzw. mięty do tego modelu... :D Przynajmniej narazie :D

Do zakupu włoszczyzny mogłaby mnie przekonać tylko i wył?cznie wyj?tkowo, ponadprzeciętnie, nierealnie okazyjnie niska cena :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Także przył?czę się do gratek z powodu nabycia kolejnego krzesełkowego pojazdu do Twojej kolekcji :D

Oby sprawował się jak najlepiej i by? szczę?liwie nawin?ł sporo km na zlociki i spotkanka :D

Odnośnik do komentarza

Ortosku na forum Ci jeszcze nie gratulowalem wiec robie to teraz maszyna ekstra, wykonana bajecznie spokojnie przejedziesz nia mase km bez zadnych odkrecajacych sie tlumikow po paru tys. :D padajacych imobilajzerow itd.Mowie to z pelna odpowiedzialnoscia bo sqtery "mamy"prawie blizniacze a moj juz przejechal 31tkm i nic ot wloszczyzna :D Wiec w droge ortosie w droge!!!

pozdrowionka

majon

Odnośnik do komentarza

A my?lisz, że warszawiaków nie denerwuje fakt, że w tak dużym mie?cie ma pozostać tylko jeden delaler Suzuki (Jaskółowski)... no niby jeszcze jest Gadimex, który teoretycznie miał mieć warunkowo autoryzację do 2007 roku ale ptaszki ćwierkaj?, że raczej jej nie będzie.

Poczytaj ten bardzo gło?ny na zewn?trz w?tek, było dużo o dealerach Suzuki i nie tylko>

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=1217

W?tek znam, czytałem oczywi?cie na bież?co :D

Może po prostu prawa rynku tak działaj? że nie opłaca się prowadzić w tak dużym mie?cie jak Wrocław salonu motocyklowego - zbyt mały popyt ? My?lę jednak że musi się to zmienić, rynek nie znosi pustki. Paranoja najbliższy autoryzowany serwis Suzuki prawie 100 km od Wrocławia J. Góra !!! A co z tymi którzy kupili moto w ubiegłym roku w Suzuki we Wrocławiu o ile dobrze pamientam jak pisał Qwaki 32 szt ?

Jak czytałem na forum w Warszawie przynajmniej co? sie dzieje tzn. nie ma Suzuki jest Yamaha :D Umarł Król niech żyje Król........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...