Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ 2012


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A może tak niedzielne spotkanie na południową kawkę?

Tam gdzie ostatnio czyli w kawiarni naprzeciwko centrum Turzyn.

Ja chętnie ale w innym terminie dzisiaj w nocy z Maciejem jedziemy do Friedrichshafen nad jezioro Bodeńskie powrót niedziela w nocy, taki mały wypadzik prawie 2000 km. w dobę

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie ale w innym terminie dzisiaj w nocy z Maciejem jedziemy do Friedrichshafen nad jezioro Bodeńskie powrót niedziela w nocy, taki mały wypadzik prawie 2000 km. w dobę

Marek Ty twardzielu !!!!

Rozumiem, że śmigacie samochodem, ale to i tak niezły wynik.

Mój rekord to 1800 km bez spania.

Jak dojechałem na miejsce zapadłem w sen zimowy i obudziłam się po ...... :)

Powodzenia i szerokości.

Odnośnik do komentarza

Marek Ty twardzielu !!!!

Rozumiem, że śmigacie samochodem, ale to i tak niezły wynik.

Mój rekord to 1800 km bez spania.

Jak dojechałem na miejsce zapadłem w sen zimowy i obudziłam się po ...... :)

Powodzenia i szerokości.

To i ja się dopiszę Chłopaki szerokości i szczęśliwej drogi .

P.S

Marek szkoda że nie ZACNYMI !OK :) .

Pozdrawiam serdecznie !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja się dopiszę Chłopaki szerokości i szczęśliwej drogi .

P.S

Marek szkoda że nie ZACNYMI !OK :P .

Pozdrawiam serdecznie !OKK .

Zacnymi ciężko by było na trasie -5 C, ale i tak fajnie żeby nie korek na autostradzie i przymusowy postój 1,5 h to by było 21-wsza wyjazd i powrot do domu, a tak 22,30 he he...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawe... Nic o tym nie słyszałem i nie wiem, kto jest organizatorem :P Spytam gościa "o so chozi". Na pewno ten termin pokrywa się z otwarciem sezonu w Trzebiatowie, do którego jak zwykle od trzech lat się przymierzam.

Marek, dawaj zdjęcia! Latem na pewno warto tam się wybrać, ale zimą? To musiał być ważny powód :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawe... Nic o tym nie słyszałem i nie wiem, kto jest organizatorem :) Spytam gościa "o so chozi". Na pewno ten termin pokrywa się z otwarciem sezonu w Trzebiatowie, do którego jak zwykle od trzech lat się przymierzam.

Marek, dawaj zdjęcia! Latem na pewno warto tam się wybrać, ale zimą? To musiał być ważny powód :)

Zdjęć nie ma, byliśmy na giełdzie kolekcjonerskiej - czyli bardzo ważny powód

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No byłem 18:55 jakiś gość przy kasie stał twojego auta nie było. Może jutro.

Poważnie się zastanawiam nad nie jechaniem na Burgmanie, ze względów finansowych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, co myślicie o zakupie maszynki np. w Berlinie albo gdzieś bliżej z pominięciem pośrednika ? Czy lepiej sobie ten pomysł odpuścić ?

ja kupuje swoje !scooter w niemczech, moim zdaniem jest to najlepsze rozwiazanie może trochę drożej niż w polsce ale napewno są w dużo lepszym stanie technicznym jak równiż masz pewność że stan km. jest prawidlowy jak również ew. szlify sprzedający musi ci to powiedzieć. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza

A ja dziękuję koleżance i kolegom z zachodniopomorskiego za mile spędzony wieczór.

W szczególności Tobie Marku za lokum i gościnę.

Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dziękuję koleżance i kolegom z zachodniopomorskiego za mile spędzony wieczór.

W szczególności Tobie Marku za lokum i gościnę.

Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć.

No oczywiście i ja dziękuje za odwiedziny, wpadaj jak bedzisz w okolicy. Miło zawsze jest pogadać i !piwko .Artur i Joasia rownież dzięki za pogaduchy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również dziękuję za miłe spotkanko :lol: Plusik poleciał!

Dzisiaj poszedłem do garażu obejrzeć swój nowy skuter !sciana Jeszcze z półtora miesiąca. Albo i dwa...

Odnośnik do komentarza

Sen zimowy :rolleyes:

Choć wczoraj widziałem na Wilczej do góry policjanta na CBR-ce !w00t Mi było zimno ubranym normalnie, a ten w skórze i przy -2*C !w00t Chyba moto musiał gdzieś odstawić, bo nie widzę nic bardziej logicznego :D

Odnośnik do komentarza

Ja jak jeżdżę po mieście 4oo, to nie ma dnia, żebym jakiejś 50-tki !scooter nie widział na drodze. :lol:

Parę dni temu wystawiłem moto z garażu, odpaliłem, posłuchałem silniczka i po 10 minutach wstawiłem z powrotem do garażu. Sen zimowy mojego 2oo trwa dalej...

Odnośnik do komentarza

Chciałem się dzisiaj przejechać na spotkanie Bigscooter, ale lekki opad śniegu w nocy i później wilgotne nawierzchnie wybiły mi to zamierzenie z głowy.

Temperatura znośna, ok. -3°C...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj przymroziło, -11°C rano !NOT .

Wiem, o 8:30 byłem na lotnisku w Berlinie... Całą drogę ze Szczecina termometr pokazywał od -9 do -11.

Ale w Zurichu tylko -1 :D !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj przymroziło, -11°C rano !NOT .

co tam -11°C u mnie teraz pokazuje -15,2°C, a dzisiaj byłem w Berlinie cały dzień i była śliczna pogoda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...