Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ 2012


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

I ja życzę zdrowia i oczywiście wszystkiego naj naj naj.... jak również wczesnego rozpoczęcia, długiego i zakończenia szczęśliwie sezonu 2012

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, dziś jedziemy do Rzela na 20.00 (CPN na Kolumba, dla niewtajemniczonych, a chcących dołączyć). Tzn. Marek i ja. Rzelu, pasuje? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem od 19. Zapraszam.

Odbój alarmu. Właśnie dowiedziałem się, że Rzelu nie może... Może "inną razą"...

Odnośnik do komentarza

Nie tyle "nie może" co w posylwestrowym !holiday zamieszaniu pomylił mi się grafik.

Przepraszam i zapraszam we wtorek/środę/czwartek.

Chyba że w piątek zorganizujemy jakieś spotkanko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie tyle "nie może" co w posylwestrowym !holiday zamieszaniu pomylił mi się grafik.

Przepraszam i zapraszam we wtorek/środę/czwartek.

Chyba że w piątek zorganizujemy jakieś spotkanko.

Spoko :) W praktyce oznaczało, że nie możesz :P Ja dopiero w przyszłym tygodniu chyba znajdę trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

Mój kolega wciągnął ostatecznie tego Silverwinga z Gdańskiej, więc gang nam się powiększy :)

Pozdrawiam wszystkich.

Jestem w pracy pon-środa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój kolega wciągnął ostatecznie tego Silverwinga z Gdańskiej, więc gang nam się powiększy :)

Pozdrawiam wszystkich.

Jestem w pracy pon-środa.

To gratulacje dla kolegi i zapraszamy na forum.

Odnośnik do komentarza

witam:)ja tez ,ja tez chcem dolaczyc:)...naj,naj w nowym roku:)ale gdzie ja chce dolaczyc??...bo sam/a juz nie wiem co chcem...:)serdecznosci:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie dam rady dojechać w środe kończe o 15:00 w00t.gif

Włodek oczywiście że dasz radę na 21-wszą bez obawy kawa będzie czekać.

Odnośnik do komentarza

Witam, gdyby ktoś słyszał o maszynce do sprzedaży to proszę o info, tak w granicach 8-9 tys. Będę także wdzięczny za rady w tej materii.Planuję kupno ok. 20 marca. W kwestii logo, gdzie można kupić gryfa w formie naklejki? Takiego na kufer.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, gdyby ktoś słyszał o maszynce do sprzedaży to proszę o info, tak w granicach 8-9 tys. Będę także wdzięczny za rady w tej materii.Planuję kupno ok. 20 marca. W kwestii logo, gdzie można kupić gryfa w formie naklejki? Takiego na kufer.

Ja zwykle kupuje gryfa w kiosku kolo zamku - na poczatku tej uliczki prowadzacej do bramy zamkowej, przy ktorej stoja tzw. domy profesorskie. Mysle, ze mozna rowniez dostac w sklepiku informacji turystycznej o Szczecinie - tuz przy dworcu PKP, gdzie staja busy na lotnisko i do Berlina Follow Me.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za szybki odzew, na pewno skorzystam z informacji.

Prosze bardzo.

Z innej beczki: jestem jeszcze w REGIOexpress Mewa ze stolycy do nasz, mam 25 minut spoznienia, ale odkrylem, ze jest WiFi w wagonie. Ale czad - 21 wiek! Troche wolny, ale jest. Za darmo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...