Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIACY NA KOŃ...!


boochos

Optymalny termin kuligu  

10 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Dziękuję za życzenia, szczególne ukłony w stronę boochosa. Proszę o dopisanie do listy Moplic i Nina! Oba terminy mi odpowiadają. Myślę (staram się), że pensjonat w Udryn jest lepszy no i ma więcej miejsca, bo kto wie ilu nas będzie. Ja zawsze czuwam!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. mam nadzieję, że po świętach wszyscy są tradycyjnie przejedzeni i ze zniecierpliwieniem czekaja na miłe rozrywki na świeżym powietrzu - np.kulig !OKK .

ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ !V

Co prawda pogoda trochę za bardzo wiosenna... (słyszałem, że zima przyjdzie dopiero wtedy, gdy LATO odejdzie... z PZPN'u !w00t :) )...tym niemniej konie na suwalszczyźnie już trenująhorse_running-180.gif, żeby potem, w czasie sezonu nie opaść z sił dead-horse-fast2.gif.

Doktorek, zauważyłem, że w ankiecie wybrałeś termin !OK , więc wpisuję Cię na listę.

Moplic - też brawo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Patrząc na prognozy METEO i temp. na zewnątrz może rozpoczniemy sezon w STYCZNIU scooter.gifscooter.gifscooter.gif

P.s. Wybudziłem dziś ZACNĄ ze snu zimowego hammer.gif pomruczała dobre pół godziny w garażu ciesząc moje ucho naughty.gif

Chciałbym serdecznie poinformować że dostałem dzisiaj Rozkład Jazdy na Styczeń 2012 w firmie i termin 28-29.01 jest dla mnie do Ogarnięcia także pozostaje czekać thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

(...)Chciałbym serdecznie poinformować że dostałem dzisiaj Rozkład Jazdy na Styczeń 2012 w firmie i termin 28-29.01 jest dla mnie do Ogarnięcia także pozostaje czekać thumbup.gif

Bartheez !!! Baaaardzoooo dobra wiadomośc !OKK . Zmieniłem już Twój akces na liście chętnych... !YES

PS. Domel2 - spróbuj rozważyc termin styczniowy... :)

Odnośnik do komentarza

patrze,ze na liście robi sie ciasno... :) dopisz do mnie jeszcze jedna osobe jarek+plecaczek, ps.Szymon,masz chyba skrzynke pełną,bo nie dochodzą do Ciebie prywatne wiadomosci...

Odnośnik do komentarza

Lista uaktualniona. Avanturnik i Wandalistka - mam nadzieję, że "wstępnie zarezerwowac" będzie oznaczało, że się spotkamy w styczniu !piwko emotikon%252520banan.gifdance%25252520guy.gif

Jaro - super, że bierzesz plecaczka :) - czym nas więcej, tym weselej :)

Skrzynkę oczyszczę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

PS. Domel2 - spróbuj rozważyc termin styczniowy... :)

Witam, uważnie śledzę temat i widzę, że zacne grono wybiera jednak termin styczniowy, no trudno (dla mnie oczywiście). Ja niestety !NOT ale w tym terminie nie dam rady, mam już zaplanowany od dawna wypad w tym terminie w kierunku południowym no i lipa. Bawcie się dobrze !piwko , pozdrawiam kolegów z północnego regionu i do zobaczenia na !scooter.

Odnośnik do komentarza

Domel - szkoda...mam nadzieję, że będziesz miał śnieg żeby pośmigac na ski.gif. Mam też nadzieję, że i u nas sanki będą na płozach, a nie na kołach !placz . No, ale wspólna zabawa w gronie braci skuterowej wynagrodzi braki zimy ...dostalkulka.gif. - dla mnie, z pewnością !OKK

EDIT: Roman, wpisałem Cię na listę - będziesz sam czy z kimś...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...