Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIACY NA KOŃ...!


boochos

Optymalny termin kuligu  

10 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że trwa zamieszanie przedświąteczne we wszystkich domach, ale z racji na krótki termin do zorganizowania wspólnego spotkania, pozwoliłem sobie rozpocząć temat nt kuligu w przepięknych okolicach Suwałk. Proponuję dwa ww, terminy - do zatwierdzenia jeden - większością głosów.

Wstępnie wykonałem jedną rezerwację w Pensjonacie "Nad stawem" KLIK - jest to w sąsiedztwie ośrodka, gdzie był nocleg w czasie lipcowego pobytu Braci W-M na Suwalszczyźnie.

Jeśli chodzi o wstepne koszty/osobę to:

-kulig z ogniskiem ognisko.gif - 50 PLN

-biesiada z ciepłymi daniami, do białego ranaDrunkAgain.gif - ok. 80PLN(w zależności od ilości potraw - do ustalenia)

-nocleg w pokoju 2-osobowymbudzik.gif, ze śniadaniem - 65 pln/osobę - czyli 130PLN/pokój

!tut !tut !tut EDIT: UWAGA!!! Jest drugi ośrodek wstępnie też zarezerwowany - patrz post #17

Istnieje też mozliwość skorzystania z sauny jeśli będziemy chcieli - 10PLN/osobę

Maksymalna liczba osób w tym ośrodku to 20 (można zwiększyć dostawiając "dostawki" w pokojach). Muszę właścicielowi dać odpowiedź dnia 06.01.2012., więc ankieta będzie zamknięta 05.01. wieczorem.

Na początku będę na bieżąco aktualizował listę chętnych, potem wybierzemy jeden termin i zweryfikujemy, czy wszyscy będą mogli przystać na "wygrany" weekend.

CHĘTNI:

1. boochos + Agnieszka - 28-29 styczeń, pensjonat "Na Wzgórzu"

2. Czaro69 + Ada - 28-29 styczeń, pensjonat "Na wzgórzu"

3. Morwa 37

4. jaro4setka + plecaczek - 28-29 styczeń, pensjonat " Na wzgórzu"

5. domel 2 + Aga + Jachu - 4-5 luty

6. Bargacz + Ela - 28-29 styczeń

7. Bartheez + Asia - 28-29 styczeń

8. Doktorek - 28-29 styczeń

9. Moplic + Nina - termin dowolny, pensjonat "Na Wzgórzu"

10. Wandalistka + Avanturnik - 28-29 styczeń

11. Roman - 28-29 styczeń

12. ...

Mam nadzieje, że Burgmaniacy z miasta, z którego najtrudniej wyjechać ;) , czyt. Ełk, tym razem dopiszą, Reszta Braci W-M, wierzę, że stawi się w całej krasie :)

Zapraszam bardzo Burgmaniaczki i Burgmaniaków z innych regionów !YES

P.S. Jeśli chodzi o pogodęzima3.gifzima4.gif- już uruchamiam swoje kontakty :)

Przykładowa fotka z okolic Pensjonatu:

kul1.jpg

Odnośnik do komentarza

Termin 28/29 stycznia mi bardziej odpowiada !piwko

Proszę o dopisanie do listy:

czaro69+Ada

Ps. Szymon tnij koszty bo jest ciężko !TAZ

Odnośnik do komentarza

Morwa. Super za odzew. Zagłosuj na termin, który Ci Odpowiada, lub daj znać, jeśli oba pasują

Ps. Szymon tnij koszty bo jest ciężko

Czaro. To wstepny kosztorys, który zapewne zjedzie w dół - zwłaszcza dotyczy ceny za nocleg...

EDIT: Czaro - poprawiłem koszt - jest 130PLN/pokój, czyli 75/osobę - odrazu lepiej to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze cię Szymon zrozumiałem toot.gif

Jeśli przyjadę z małżonką to płacę 130zł za pokój ze śniadaniem + 160zł za biesiadę za dwie osobyyes.gif

Totoal cost za pobyt 290zł za 2 os.????yes.gif

Barteez, jeśli chcecie pojeździć na sankach za konikiem i zjeść kiełbaskę z ogniska to jeszcze plus 50/osobę, czyli total = 390PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Barteez, jeśli chcecie pojeździć na sankach za konikiem i zjeść kiełbaskę z ogniska to jeszcze plus 50/osobę, czyli total = 390PLN ;)

Mniemam iż Mikołaja będzie trzeba ostro DUSIćxmas.gif Hmmmmmmmmmm....

Odnośnik do komentarza

Termin mi jest obojętny,dopasuje sie do większosci,może popatrzec cos tanszego,to wiecej chetnych nazbieramy,jak chcemy czesciej robic takie spoty,to ceny musza byc atrakcyjne ;) ,ja jade sam,to mi tak naprawde 50 zł nie gra roli, ale jak ktos chce zrobic wypad rodzinny,to troche bogato... !pomidor ,nie chce byc marudny,a wiec,ja tak jak wiekszosc !piwko

ps.a jak nie bedzie sniegu...? :)

zapomniałem... prosze dopisac mnie do listy :)

Odnośnik do komentarza

!tut znalazłem tańsze miejsce, nowy ośrodek, pod Suwałkami. Jutro zadzwonię i potem wrzucę szczegóły... Ale pochodnie już można w smole moczyc...hehe ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, witam, bym sie chętne pisał na spotkanko !piwko z kolegami ale w gre wchodzi jedynie termin w lutym

Domel2 + Aga + Jachu (lat 8).

Na wzgórzu, Na wzgórzu !OKK

Odnośnik do komentarza

!tut !tut !tut Uwaga. Dziś zarezerwowałem jeszcze drugie miejsce - nowootwarty, kilka miesięcy temu, ośrodek w północnej suwalszczyźnie, nieopodal jeziora Szelment i stoku narciarskiego ;) . Ośrodek nazywa się "Na wzgórzu", leży w miejscowości UDRYN - KLIK. Cena OD OSOBY to 160 PLN - różnica - nie powala na kolana, ale już za dwie osoby(320 PLN)... :D - Zwłaszcza, że warunki podobne (hmm w zasadzie to nawet jest to nowszy pensjonat :) ).

W tym lokalu jest więcej miejsc niż w tym pierwszym !gora

W cenę wliczone:

-kulig

-ognisko + kiełbaski + bigos

-biesiada: 3 dania ciepłe, przekąski, surówki, herbata, kawa

-nocleg

-śniadanie

Zapraszam do zapisywania się, oraz wpisu - który lokal wybieramy (no i termin !YES )

P.S. Bargacz i Barteez - wzięliście udział w ankiecie, czyli dopisuję Was z żonami na listę - zgadza się??? :P

P.S. 2 Mam nadzieję, że ostatecznie dogadamy się wszyscy co do jednego terminu... !YES !V

Odnośnik do komentarza

Mniemam iż atrakcji nie zabraknie jak nawet śnieg nie dopisze drunk.gifband.gifgathering.gif

Też tak mysle :blink: ,Tobie termin styczniowy też pasuje?,bo widziałem, że jestes za lutym...

Odnośnik do komentarza

W ankiecie zawsze każdy wpisuje swój optymalny wybór, ale mam wielką nadzieję, że ostatecznie wszyscy przystaną na termin z większością głosów :)

Barteez, Ty spytaj tam swoich ziomków dlaczego milczą? Wysyłałem im na PM specjalne powiadomienia, ale chyba im prąd odcięto :blink::P ?

Ciężki atak zimy chyba jest w Ełku...?termometr%252520minus.gifzima2.gif:)

Odnośnik do komentarza

P.s. Szymonie nie Barteez tylko BARTHEEZtaz.gif

Sorry, przepraszam, izwienitje. BARTHEEZ. OK. (Pewnie za to rózgę dostanę !placz )

Rafał - mogłeś jakiś łatwiejszy nick przyjąc :) , np -boochos :blink: !w00t :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...