Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dlaczego ?


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zauważcie ciekawe zjawisko wysypu "nowego narybku". W związku z niemożnością podglądania istotnych informacji na forum muszą się zarejestrować. I robią to masowo. Jak widać jest nas skuteromaniaków o wiele więcej niż się zdawało.

A skoro teraz się logują to w niedalekiej przyszłości będą "starymi wyjadaczami" forumowymi. W związku z tym rośnie potencjalna liczba doświadczonych posiadaczy !scooter a więc może w przyszłości wiecej (tych nowych obecnie) starych wyg będzie się odzywać na forum i pomagać świeżakom.

I tak oto płynnie udało mi się przejść od pierwszego zdania, nie związanego z tematem, do wypowiedzi chroniącej post przed wywaleniem do śmietnika.

uffff !placz

PS

Pisząc "stary" nie miałem na myśli wieku, bo wszak wszyscy jesteśmy młodzi, chociaż niektórzy tylko duchem.

Odnośnik do komentarza

W prasy gdzie z komputera korzysta kilka osób ja się nie loguje , w banku , allegro ,Burgmani i innych miejscach żeby nie mieć kłopotów. Więc nie będę mógł „podglądać”

Tak Mareczku, tu masz rację w pracy lub innych komputerach się nie logujemy ok, ale są alternatywne wyjścia jak np. nie zapisywanie haseł, ok, trzeba szukać opcji, człowiek żyje w niepewności.

Ale powiem Wam, że bywam na różnych forach, nie jest to tajemnicą żadną, forum prawne i forum ogrodnicze i bywały przypadki, że ludzie wklejali sobie zdjęcia pięknych swoich ogrodów, pięknych samochodów, a na tle tych że pięknych obiektów były numerki posesyjne, i powiem Wam szczerze że dziwnym trafem właśnie te budyneczki swego czasu stały się obiektami odwiedzenia gości niechcianych. Tak samo jest z naszym forum, gdzie umieszczamy nasze zdjęcia ze spotkań, (różnych) i nie chciał bym by oglądały to osoby anonimowe. Jak wiecie pracuję nocami i powiem Wam szczerze że jestem na naszym forum w nocy o różnych godzinach i użytkowników w nocy jest 0 góra, 1 a Gości jest 15-30 całe noce. Pozwoliłem sobie też prześledzić ich pod katem oglądalności i okazuje się że oni nie oglądaj wcale działu technicznego, ale regionalne itd. !w00t

O bublach na forum prawnym nie chce mi się nawet pisać (żenada).

Co do nie pisania starych użytkowników i klubowiczów, ograniczenia nie są powodem niepisania na forum. !winkiss Jedni są czynni inni bierni.

Odnośnik do komentarza

Tak Mareczku, tu masz rację w pracy lub innych komputerach się nie logujemy ok, ale są alternatywne wyjścia jak np. nie zapisywanie haseł, ok, trzeba szukać opcji, człowiek żyje w niepewności.

Arkadiusz przez telefon nagadałem Tobie tyle, że już pisać nie mam, co.

Gdybym ja pracował w firmie zaufania społecznego to bym portfel z kasą trzymam na biurku a nie w szafce zamkniętej na klucz.

Zostawienie Routera WiFi niezakodowanego grozi sporymi konsenkfencjami, stado z laptopami zaraz to wynajdzie i wykorzystają.

"Klientela"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mareczku, jak nie mają nic do powiedzenia to się nie odzywają (np.ja).

To, że była zima i idzie w końcu wiosna każdy widzi,

To, że motocykle Suzuki znów podrożały, każdy zauważy w necie,

To, że Honda wprowadziła nowe bezbiegowce już każdy wie,

To, że można je bedzie potestować na torze w Radomiu (w kwietniu) można dowiedzeć się ze stronach dealerów Honda i głównej.

To, że jest kryzys w branży nowych jednośladów widać bardzo wyraźnie na przykładzie zamkniętych salonów motocyklowych (Sękocin, Kielce, Wwa itd.)

To o czym ma pisać taka kruszyna jak ja?

Na telefon i na maile odpowiadam w miarę możliwości... A jak przejde na emeryturę i wcześniej nie oslepnę znów czepię sie klepania w klawiaturę dla przyjemności klepania !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To o czym ma pisać taka kruszyna jak ja?

Zawsze się znajdzie jakiś temat. Np ten TUTAJ. W bardzo rzeczowy sposób ujęte podejście do problemu. Gdyby były jeszcze reputki to dałbym Ci z 10. Ludzie w dziwny sposób opisują swoje problemy z maszynami i przeważnie jest to opis bardzo lakoniczny. A w Twoim wpisie widać od razu fachowe podejście. Można to zaliczyć nawet do początków maksiskuterowego FAQ. Bo tak zadane pytania naprowadzą ludzi z pewną dozą praktyki na usterkę a innych pewnie do mechanika.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bez przesady.

Po prostu:

dentysta zna się na leczeniu/rwaniu zębów,

piekarz na pieczeniu chleba,

a ja 20 lat jako przedsiębiorca i wcześniej dziewięć jako pracownik zajmuję sie jednośladami,

ot co

a nad tym wszystkim czuwa żołnierz by granic naszych nie przekroczył wróg !winkiss

Odnośnik do komentarza

Zgodze sie tutaj 100% z ta wypowiedzia.

Witam, ja pisze tylko i wyłącznie kiedy mam coś konkretnego do przekazania, tak aby mój wpis wniósł coś do dyskusjii lub komuś pomógł. Czasem może zdażyć się jakiś żarcik !YES Pisanie dla samego pisania uważam za bezcelowe. Za to kilka razy dziennie przeglądam forum i staram się być na bieżąco z wątkami. Osobny temat to "życie" poza forum spotkania, wyjazdy, zloty itp. Tu maja aktywność z różnych przyczyn niestety zamiera :rolleyes:

Jak mam co powiedziec,lub sie pochwalic-jestem i bede.W innym przypadku tylko czytam :-).Admin ma wtedy mniej do poprawiania

Odnośnik do komentarza

W końcu znalazłem wątek gdzie można się wyżalić ;)

Mam żal do Kisiela. Malutki.

"Spacyfikował" tu niedawno jakiegoś nowego użytkownika pytającego już nawet nie pamiętam o co (bo to było ze 3 tyg temu) i odesłał do wcześniejszych wątków (użyj wyszukiwarki) po czym zamknął temat. Ja, także "nowy", czegoś chciałem się dowiedzieć, tylko że się nie dało - pytania były ciekawe, ale 3 odnośniki kol. Kisiela (w typie: to już było, zobacz tu, tu i tu) trafiały na główną stronę burgmanii - STARE LINKI NIE DZIAŁAJĄ. Ja rozumiem, że starzy wyjadacze wszystko już wiedzą i że WSZYSTKO już zostało powiedziane, ale może jednak nie? Może jeszcze coś można dodać, a może informacja, która była oczywista 3 lata temu jest już trudna do znalezienia i istnieje tylko w pamięci użytkowników z dłuższym stażem.

Tak pod rozwagę rzucam.

Bez podtekstów i bez oskarżania (sąsiada bądz co bądź) o nadmierne ciemiężenie użyszkodników - po prostu czasem pochopne (moim zdaniem) decyzje (o zamykaniu/kasowaniu wątków) nie służą ogółowi.

Odnośnik do komentarza

Bez podtekstów i bez oskarżania (sąsiada bądz co bądź) o nadmierne ciemiężenie użyszkodników - po prostu czasem pochopne (moim zdaniem) decyzje (o zamykaniu/kasowaniu wątków) nie służą ogółowi.

Tomek, ale od zamykania tematów to jest Roni, a on to jest kawał ch.............. czyt. cholery !!! :D

Ile on mi tematów zamknął, to szok, ale zdrowy jestem dalej i szczęśliwy !!! Grunt do dobre podejście do sprawy :shock: Na spokojnie !!!

Odnośnik do komentarza

Roni mówisz ..... To jeszcze nie miałem (nie-)przyjemności poznać :shock:

Ja to jestem tutaj siła spokoju .... Kilka tygodni "żal" dusiłem. :D

Aż znalazłem ten grunt, znaczy wątek. :fireman2:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

;) ;)

Tomek nie daj się wypuszczać starym wypuszczaczom :)

Co do zamknięcia tematu - nie zdarza mi się to często. Możliwe, że linki nie działają dzisiaj ale zapewne działały w dniu ich zamieszczania. Trudno jest monitorować własne posty pod kątem aktualności linków. Niestety po zmianach silnika forum linki nie działają - taki skutek uboczny.

Dawaj linki do tematów o których mówisz - jakoś nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...