Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzeń 2011


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam, ponieważ zostałem wywołany do tablicy, raz jeszcze witam wszystkich wielbicieli maxi w zachodniopomorskim. Nie wychylam się zbyt mocno, bo do czerwca 2012 będę ujeżdżał małego chinola. Planuję zakup na lipiec ( ciągle nie wiem 400 czy 650 - ten kusi i tamten nęci )To tyle, pędzę na pocztę bo chyba przyjechał kalendarz.Szerokości dla wszystkich.

Wywołany i jest witamy ciebie w gronie Zachodniopomorskim !OKK

Dzisiaj 22.12.2011 wigilia w Moto-Garaż czy ktoś przyjedzie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    15

  • bilety

    6

  • wooferai

    6

  • Rzelu

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

A ja z Arturem byłem !!!!!! Było miło i przyjemnie prawie jak w domu

Było ognicho, ciacho, śledzik i napoje dla dorosłych i dla dzieci ;) No i sporo ludzi. !scooter

Dzięki Marek za gadulca! Aby do wiosny!

Odnośnik do komentarza

Witam, pewnie to już było...Ale cóż zaryzykuję, chodzi mi po głowie nieskrystalizowany do końca pomysł na nasze zachodniopomorskie logo.Taki wyróżnik spośród innych burgmaniaków.A tak przy okazji decyzja zapadła, maszynka na Wielkanoc i w czerwcu do Żywca ( o ile życie nie zdecyduje inaczej )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, pewnie to już było...Ale cóż zaryzykuję, chodzi mi po głowie nieskrystalizowany do końca pomysł na nasze zachodniopomorskie logo.Taki wyróżnik spośród innych burgmaniaków.

Ja jestem za, jak masz jakiś pomysł to dawaj. (na kamizelkach mamy Grupa Zachodniopomorska, lecz nie wszyscy mają lub chcą kamizelki)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jestem za, jak masz jakiś pomysł to dawaj. (na kamizelkach mamy Grupa Zachodniopomorska, lecz nie wszyscy mają lub chcą kamizelki)

Myślę, że to doskonały pomysł. Ja nie bardzo mam zdolności do tworzenia ciekawych logotypów, ale jakoś chodzi mi po głowie skrzyżowanie herbu Szczecina z logo Burgmanii (wiem, wiem - nic odkrywczego...).

Herb_Szczecina.png

Coś w tym stylu: prosto, Burgmania i Szczecin:

1755a7f9e1d74ea8.jpg

Albo zamiast gryfa szczecińskiego gryf zachodniopomorski:

herb2.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też od razu pomyślałem o Gryfie. Bo co innego? Paprykarz Szczeciński?

Paprykarz też jest dobry! :lol: !OKK

c5a564837a5eae06.jpg

Odnośnik do komentarza

Myślę, że skrzyżowanie logo Burgmani i symbolu zachodniego pomorza to jest ten kierunek, może kontur mapy województwa ? Pamiętajmy, że zachodniopomorskie to nie tylko Szczecin. Niestety rysownik ze mnie marny...

Odnośnik do komentarza

E tam, zobacz wyżej, Artur Ci pomoże. :)

A taki szkic, typu proste wklejanki, to w 5 minut można zrobić.

me74gq3q5olfu07u0d0s.jpg

Mapa Polski i podkreślone gdzie w tej polsce te Zachodniopomorskie.

Gryf na tymże miejscu.

A cała Polska to jedna wielka Burgmania.

Oczywiście to tylko szkic. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obawiam się że im więcej elementów tym grafika mniej czytelna.

Ja bym zostawił skuter z Gryfem.

Zgadzam się z Rzelem... Wczoraj próbowałem coś zrobić, ale wychodził obrazek przeładowany grafiką. Mnie się marzy taki prosty (próbowałem coś zrobić z samym zarysem województwa, ale jest mało charakterystyczny, mimo wyspy Wolin i Uznam). Dziś wieczorem jeszcze coś spróbuję podziergać whist

Odnośnik do komentarza

Mnie nie podobają się Wasze prototypy loga. Moim zdaniem wstawianie skutera burgmanii to oklepany pomysł, a paprykarz lub gryf w czapce jaracza ze skrętem w dziobie to lekka przesada. Proponuję coś całkiem innego. Mam na myśli zachód słońca nad morzem a na tym napis Grupa Zachodniopomorska. Ten motyw nawiązuje do regionu nadmorskiego i zachodzącego słońca.

354logo.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...), a paprykarz lub gryf w czapce jaracza ze skrętem w dziobie to lekka przesada.

Samba, nie myślisz chyba, że to było na serio!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Artur wszystkiego najlepszego !holiday !happybth !happybth !happybth !happybth !happybth

Wszystkiego najlepszego Artur. :)

!tut !happybth !happybth !tut !happybth !happybth !tut

Raz jeszcze Wam dziękuję! :lol:zwyciestwo2.gif

Już się nie mogę doczekać sezonu. Wczoraj wsiadłem na pięćdziesiątkę syna i zrobiłem kilkanaście kilometrów. Ale fajnie! (duży jest zadołowany na zimę...)

Odnośnik do komentarza

No ja korzystając ze sprzyjającej dzisiaj aury, szybko "obudziłem" ze snu zimowego Morphousa i nawinąłem jakieś 50 km :lol: . Micha się uchachała :) ...

Odnośnik do komentarza

No ja korzystając ze sprzyjającej dzisiaj aury, szybko "obudziłem" ze snu zimowego Morphousa i nawinąłem jakieś 50 km :lol: . Micha się uchachała :) ...

A co w kamieniu jestes? bo ja dzisiaj tez zrobilem z 50 km pogoda byla calkiem przyjemna poza lekkim wiatrem.

ps. wszystkim kierownikom 2 kolek zycze szczesliwego nowego roku udanej zabawy sylwestrowej i kupy km bezstresowej jazdy w nadchodzacym roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...