Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzeń 2011


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    15

  • bilety

    6

  • wooferai

    6

  • Rzelu

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no, fajnie zacząłeś nowy miesiąc, strach pomyśleć, jaki będzie nowy rok !w00t

Niech dobrze służy :)

Deauville została w ZS czy pojechała w Polskę?

Na forum Deauville nic nie wystawiałeś swojej (a często tam zaglądam, bo mam fotkę w kalendarzu na 2012 !V ).

Ubiegłeś mnie, myślałem, że to ja wyskoczę ze zmianą w zimie, a tu o :D

Niech służy !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki :)

Na forum NTV nic nie wystawiłem, bo wymaga to za dużo zachodu (trzeba poprosić admina o zgodę). Sent, do czego się przymierzasz? :D

Odnośnik do komentarza

Póki co czekam na decyzję znajomego... Szczerze, napalił się na Devi, ale kombinuje kasę. Jak uzbiera, to jest jego, jak nie to nie :D

A jak wszystko pójdzie w dobrym kierunku to myślę nad jedyną słuszną marką: Varadero lub CBF !OK

Pożyjemy zobaczymy, ale ja chyba muszę co rok lub dwa zmienić sprzęt :)

Odnośnik do komentarza

a i ja sie pochwale tylko ze ja w druga strone udezylem mianowicie zx7r od piatku w garazu i jak Artcho wspomnial aby do wiosny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a i ja sie pochwale tylko ze ja w druga strone udezylem mianowicie zx7r od piatku w garazu i jak Artcho wspomnial aby do wiosny

To gratulacje :D Ja wytrzymałem 1,5 roku bez skutera. Życzę, żebyś był zadowolony!

PS

Ja od 4 lat jeżdżę samochodem (jedynej słusznej marki: Samochodem Służbowym) z automatyczną skrzynią i jak przesiadam się na swojego (pardon - mojej żony) peżocika z wajhą, to... Sami wiecie. Tak samo było z motorem. Fajnie, ale tego czegoś brakowało dziadek.gif

A bagażnik - cielaka da się zmieścić! 45chill.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hubert no to gratki przesiąść sie z SW na ninje. No, no.Niech Cie wozi szczęśliwie

Odnośnik do komentarza

Gratuluję Kolegom! No ta jesień obrodziła niemal jakby wiosną była :D

Bezpiecznego pomykania.

PS. Mam jeszcze jakieś nalepki Burgmańskie gdyby było zapotrzebowanie... Zapraszam scooter.gif

Odnośnik do komentarza

PS. Mam jeszcze jakieś nalepki Burgmańskie gdyby było zapotrzebowanie... Zapraszam scooter.gif

No ja się muszę, po takową się zgłosić, myślę jednak, że w przyszłym sezonie, bo dalej nieoznakowany jeżdżę :) Bo znowu będzie, że motocykle stały 10 metrów od siebie :D

Odnośnik do komentarza

Hubert no to gratki przesiąść sie z SW na ninje. No, no.Niech Cie wozi szczęśliwie

mam nadzieje ze rorzsadek mnie nie oposci bo maszyna potrafi dac sie poniesc fantazji

ps. skuter w garazu stoi

Odnośnik do komentarza

mam nadzieje ze rorzsadek mnie nie oposci bo maszyna potrafi dac sie poniesc fantazji

ps. skuter w garazu stoi

Wygląda to tak - musisz jeździć powyżej 120 bo inaczej to nadgarstki będą bolały, oj będą :) Gratulacje i radości z zakupu.:band:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witamy w naszym zachodniopomorskim gronie "nowego" kolegę! KOT45 witamy!

Niewiele brakowało, a też jeździłbym Spidermaxem, ale okazało się, że się nie da kupić nowego, gdyż wszystkie nowe są zabezpieczeniem upadłego koncernu i nie sprzedają. Więc kupiłem Hondę :) A miałem parcie na nówkę sztukę. Samo bankructwo Malaguti mnie nie przeraża, bo ktoś ich prędzej czy później przejmie, a i części zamienne tez na pewno będą (bo są w sporej części uni - od Piaggio i innych makaronów).

Odnośnik do komentarza

Moje 2oo stoi sobie w garażu, więc i na forum, rzadziej mi się :P ostatnio zagląda.

A tu proszę jakie zmiany. :)

Artur, gratuluję powrotu do automatu. !OK

Hubertowi szybkiego nawrócenia na jedyną !scooter i słuszną drogę :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moje 2oo stoi sobie w garażu, więc i na forum, rzadziej mi się :P ostatnio zagląda.

A tu proszę jakie zmiany. :)

To Ty żyjesz! :) Pozostali też jakoś cicho :) Ani Marek, ani Samba, ani Rzelu się nie odzywają... !pomidor

Odnośnik do komentarza

Pewnie zaglądają, ale jak wszyscy spieszeni to co tu się wymądrzać.

Gratuluję sprzętu, teraz będzie można między autami pośmigać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może jutro niedzielna kawka tak o 13?

Ja nie dam rady - mam gości.

Z innej beczki - przymierzaliście się wstępnie do Burgmanii? Ja już teraz wiem, że czwartek mam zagospodarowany przez mojego pracodawcę, także jeśli będę jechał, to w piątek. No i raczej do hotelu, niż pod namiot (niestety: czerwiec + namiot w trawie = wystrzał alergii). Być może powrót rozłożyłbym na dwa dni: niedziela spokojnej jazdy, nocleg gdzieś po drodze i w poniedziałek do domu.

Dodane 12 grudnia.

Dziewczyny i chłopaki, dostałem dziś zaproszenie dla nas wszystkich na "8. Wigilię Motocyklową" w Garaż Motor. 22 grudnia, godz. 17.00, ul. Studzienna 13. Jak na dzień dzisiejszy, to zamierzam tam być. Wpadniecie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nie dam rady - mam gości.

Z innej beczki - przymierzaliście się wstępnie do Burgmanii? Ja już teraz wiem, że czwartek mam zagospodarowany przez mojego pracodawcę, także jeśli będę jechał, to w piątek. No i raczej do hotelu, niż pod namiot (niestety: czerwiec + namiot w trawie = wystrzał alergii). Być może powrót rozłożyłbym na dwa dni: niedziela spokojnej jazdy, nocleg gdzieś po drodze i w poniedziałek do domu.

Dodane 12 grudnia.

Dziewczyny i chłopaki, dostałem dziś zaproszenie dla nas wszystkich na "8. Wigilię Motocyklową" w Garaż Motor. 22 grudnia, godz. 17.00, ul. Studzienna 13. Jak na dzień dzisiejszy, to zamierzam tam być. Wpadniecie?

To ja jestem i pewnie Maciej

Odnośnik do komentarza

Witam, ponieważ zostałem wywołany do tablicy, raz jeszcze witam wszystkich wielbicieli maxi w zachodniopomorskim. Nie wychylam się zbyt mocno, bo do czerwca 2012 będę ujeżdżał małego chinola. Planuję zakup na lipiec ( ciągle nie wiem 400 czy 650 - ten kusi i tamten nęci )To tyle, pędzę na pocztę bo chyba przyjechał kalendarz.Szerokości dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

A witamy witamy i na spotkanie czekamy. !YES

Proponuję zakupić coś wcześniej i na zlot z nami polecieć. !scooter

A co do Wigilii w Garaż Motor to jeszcze nie wiem. Ale będę miał to w pamięci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...