Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pole Maxiskuter


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Pamiętaj, że do czasu uzupełnienia przez wszystkich/większość profili funkcja może zwracać zafałszowane (niepełne) wyniki

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że do czasu uzupełnienia przez wszystkich/większość profili funkcja może zwracać zafałszowane (niepełne) wyniki

Marcin i jak zwykle masz rację, po wpisaniu mojej marki i rocznika jestem jedyny na tym forum z taką Zacną :):D:) (na razie!!!) Wyszukiwanie !OKK

A czy Worlan będzie pamiętał? hmmmm..... nie wymagajmy !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A tak w ogóle tylko parę osób zauważyło pozytywne aspekty sprawy, czasem na prawdę ręce opadają ....

Kisiel, super robota! !OKK Już wkrótce uzupełnię swoje pola, jak tylko będę miał czym... :) :) :D

Wiesz, to tak jest: jeśli jest dobrze, to każdy przyjmuje to jako normę. Zwykle kiedy ludzie są z czegoś zadowoleni, to po prostu są zadowoleni i tyle. Ale jeśli komuś coś się nie podoba, to od razu wywala to z siebie. Stąd zło lepiej widać (że tak trochę jak z ambony) :)

Odnośnik do komentarza

Z grubsza tak. Dlatego też rocznikowi 1945 nadałem index nie 1 a 10 dla ew. starszych roczników (nie przewiduje) a daty współczesne mają najwyższe indeksy więc dopisanie roku 2013 i dalszych będzie dziecinnie proste. Jeżeli teraz zmieniłbym organizację tych indeksów okazało by się na przykład że Orzech ma skuta z 1951 roku w00t.gif

A co by szkodziło gdyby wartość indeksu była równa rokowi (latowi?) produkcji. Jakież to proste. I wtedy można sobie dodawać indeksy bez limitów! No, chyba, że zrobiono maxi przed narodzeniem Chrystusa...

To oczywiście tylko w ramach dyskusji akademickiej. Bo, jak napisał drbig - nieczęsto się pole wypełnia, więc można je zorganizować tak, jak sobie admin wymyślił i tyle.

Wg mnie, pole przydatne. Dla tych, którzy się chcą pochwalić, że mają nówexa thumbup1.gif i dla tych którzy szukają konkretnego modelu wśród juserów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzysiek, ciekawa teoria z tym szpanowaniem rocznikiem ... jeszcze nigdy nie miałem żadnych kompleksów względem swojego emeryta. Ba .... osobiście uważam, że pochwalić to się można kilkunastoletnim skuterem w stanie fabrycznym. Nowy można mieć w garażu po wpłaceniu 10% wpłaty własnej i złożeniu kilku podpisów - żaden to powód do chwalenia się ( za wyjątkiem trafności wyboru :) )

Odnośnik do komentarza

(...)

Wg mnie, pole przydatne. Dla tych, którzy się chcą pochwalić, że mają nówexa thumbup1.gif i dla tych którzy szukają konkretnego modelu wśród juserów.

I tu się nie zgodzę.

Osobiście strasznie mnie irytuje gdy ktoś pyta o cechy burgmana K1 a najwięcej odpowiedzi ma od userów K7->...

I vice versa, ktoś chce się coś dowiedzieć o K7-> a "najlepsze" rady otrzymuje od userów poprzedniego modelu (i nawet o tym nie wie, bo czasem trzeba prześledzić całkiem sporą ilość postów danego usera aby zorientować się, który model użytkuje)...

Odnośnik do komentarza

Z tym rocznikiem to nie całkiem tak, przez długi okres miałem w rubryce wpisane Tmax '02 i wcale mi to nie przeszkadzało, bo jeśli ktoś ma z tym problemy to ... hmmm ... ma problem ze sobą :) . Skoro myśli w takich kategoriach, to powinien sprawić sobie orazu przynajmniej BMW K1600GLT :):lol: :lol:

Teraz, dzięki Burgermanowi, mogłem zmienić ten fakt na rocznik 09 i nie widzę w tym nic dziwnego. Rubryka ta nie wzbudza we mnie żadnych "emocji" i traktuję ją czysto informacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...