Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pole maxiskuter


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Mało kto czyta ten wątek i wogóle ogarnia się z tematem. Czytając posty wielu osób widać, że nie dotarło do nich, że mają w polu skuter "BRAK"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wątek ma 500 wyświetleń więc jednak ktośtam zagląda.

Rozumiem problem i w związku z tym podwiesiłem we wszystkich działach ogłoszenie w tej sprawie.

Nie wiem jaka będzie skuteczność ale na pewno do kilku osób extra to dotrze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy admini mają narzędzie do grupowego mailingu? Można krótką notkę wysłać na PM do wszystkich o tych 2 polach.

Informacja o przychodzącym PM pojawia się też w podanym emailu, więc jest szansa że dużo ludzi się zainteresuje.

Odnośnik do komentarza

Mało kto czyta ten wątek i wogóle ogarnia się z tematem. Czytając posty wielu osób widać, że nie dotarło do nich, że mają w polu skuter "BRAK"

Szczerze mówiąc, to widząc tytuł kilkakrotnie - myslałem, że chodzi o jakieś wyścigi :lol: - coś jakby POLE POSITION - jednak dziś wszedłem i się ździwiłem, a wcześniej różnicy w moiom profilu nie spostrzegłem :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z myślą (głównie) o naszych dziewczynach dodałem nową opcje w polu wyboru skutera.

Opcja ta to pasażer/pasażerka wydaje mi się że to fajniej niż BRAK :(

Proszę plecaczki o przejście do profilu i dokonanie zmiany.

Zwracam uwagę że pozwoli to przefiltrowanie użytkowników również po tej zmiennej i np: umówienie się na plotki w00t.gif

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dreku za zwrócenie uwagi :) . Do pola "maxiskuter" dodałem coraz częściej pojawiającą się Integrę.

PS. Gdyby ktoś nie znalazł swojego skutera (który nie jest "wynalazkiem"!) to proszę o PM.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...