Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pole maxiskuter


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W związku z pewnymi wątpliwościami jakie powstały wokół wypełniania pola maxiskuter, zmieniliśmy je na listę wybieralna. Aktualnie wszyscy maja ustawiony w tym polu brak, żeby to zmienić trzeba wejść w swój profil kliknąć edytuj profil i wybrać odpowiednia wartość z listy.

Odnośnik do komentarza

Ja też zauważyłem, że nie mam skutera !placz1 Już poprawiam profil !YES

PS.

Moja pierwsza myśl, po obejrzeniu relacji dr. Biga z fabryki BMW i zauważeniu informacji w jego profilu o braku skutera,była taka, że sprzedał skutery i już przymierza się na nowy !scooter BMW

Odnośnik do komentarza

Tetsuo, super robota, skończą się niejasności w temacie i wpisywanie "lotniskowców" :( . Orzechu, nie mam z tym żadnego problemu :) , wpisuję jeden skuter, a na "dodatki" (tak jak już wcześniej pisałem) pozostaje np. podpis :( .

PS. BMW SCT800 whist ??? Skutery BMW które będą dostępne za parę miesięcy to: C650 GT i C600 Sport

Edit: Czaro, nie będę pierwszą osobą na tym forum z C600 lub C650, na pewno znajdzie się jakiś fan ;) biało- niebieskiego śmigła.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

PS. BMW SCT800 whist ??? Skutery BMW które będą dostępne za parę miesięcy to: C650 GT i C600 Sport

Wkrótce update !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze że zmieniłem w tym roku skuter bo z Piaggio x9 180 byłbym między młotem a kowadłem - no, może w widełkach (125/200) !OKK

Odnośnik do komentarza

Hmmmmmm, wrzucanie do jednego worka mojej supertorpedy 250 z jakimiś stodwudziestopiątkami traktuję jako potwarz. A w dodatku, teraz nie wiadomo, że jest biała.

Hmmmm. Nie przeżyję. I co ja teraz ze sobą zrobię ?

crybaby.gif - łączę się w bólu z Marynarzem.

Odnośnik do komentarza

tetsuo dzięki za kawał dobrej roboty.... podziwiam, że Ci się chciało !piwko

Jak już zauważył Orzech, co z osobami, które użytkują dwa skutery?

Biorąc pod uwagę intencję, które spowodowały dyskusje i zmiany odnośnie "pola" skuter, użytkownicy forum nie będą mieli pojęcia, że jeżdżę również innym.

Druga sprawa. Niektóre wpisy użytkowników dotyczyły aktualnie posiadanego skutera i wcześniejszych, które użytkowali. Moim zdaniem była to bardzo cenna informacja, na podstawie której inni burgmaniacy mogli wyłowić wsród forumowiczów osoby użytkujące konkretne modele. Miały z nimi styczność i mogą je porównać na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji. Warto wiedzieć, że np: Nowak przejeździł dwa sezony AN400 a teraz od 3 lat użytkuje Króla. Z ilością lat, to może przesada, ale warto wiedzieć, że jeździł jednym i drugim. Mało kto opisuje swoje odczucia, porównania itp. Oczywiście są tacy, którzy udzielają się w tematach porównawczych, ale nie ma ich zbyt dużo. Natomiast wiedząc, że ktoś miał dwa skutery, które nas interesują po wysłaniu PM z pytaniami, na pewnością dostaniemy odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Adamie, szczerze powiedziawszy nie mam żadnych problemów pomimo faktu, że zazwyczaj mam drugi mniejszy skuter. Podobnie z faktem, że kilka skuterów przez ostatnie kilkanaście lat już miałem. Uważam, że ta rubryka nie jest od wypisywania historii swojego skuterowego życia, ale bardziej do identyfikacji danej osoby i stwierdzenia jakim skutem w danej chwili jeździ. Co za różnica, czy ktoś wpisałby tam 2- 3 skutery, skoro do pełnej "historii" brakowałoby np. jeszcze 3. Dlatego nie wiem, dlaczego nikt nie chce użyć do tego celu sygnatury (podpisu). Można umieścić tam takie dane jak rocznik skuterów, przebiegi i inne ciekawe dodatki. Wtedy będzie super precyzyjnie !OKK .

Jeśli chodzi o historię, no cóż, widziałem w tej rubryce np. kilka numerów rejestracyjnych (nie wiem komu to pomaga w identyfikacji modelu), widzialem wpisy typu "skuter z owiewkami", "skuter srebrny", "skuter plastikowy" i kilkanaście innych, których nawet już nie pamiętam. Ja mogę mieć jedynie drobne uczucie niedosytu jeśli chodzi o rocznik, bo np. Tmax z 2001, a Tmax z 2012 to dwa różne światy. Jednak forum ma ograniczenia techniczne, dlatego dziwi mnie, że zamiast się cieszyć z osiągnietego usprawnienia nadal niektórzy potrafią się tylko krzywić whist .

PS. Jeżli chodzi o info porównawcze lub techniczne skuterów na PM, to ich nie udzielam z prostego powodu: niech będzie ono pomocne innym i zamieszczone w ogólnodostępnym temacie :( .

A na PM to mogę wysyłać np. numer konta i może nr. telefonu :( ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra robota Tetsuo !OKK Do pełni szczęścia brakuje jeszcze "tylko"

wyszukiwania użytkowników "po maksiskuterze"... ;)

A tak z innej beczki, ciekawe jak długo większość użytkowników forum

nie będzie miało tej rubryki wypełnionej, i co z tym zrobić w świetle

zasad forum... :rolleyes:

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A tak z innej beczki, ciekawe jak długo większość użytkowników forum

nie będzie miało tej rubryki wypełnionej, i co z tym zrobić w świetle

zasad forum...

Spoko szorstki... dajmy użytkownikom trochę czasu. Bez ciśnień :)

Tak w ogóle to (nie nowość): jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził ;)

Warto wiedzieć, że np: Nowak przejeździł dwa sezony AN400 a teraz od 3 lat użytkuje Króla. Z ilością lat, to może przesada, ale warto wiedzieć, że jeździł jednym i drugim

A jak Nowak jeździł przez te 5 lat UH 125,200, AN 400 i 650... a później wszystkimi Yamahami, Hondami i wybranymi modelami Piaggio? Ma opisać pod avatarem całą "historię życia"? !w00t Żeby była jasność: znam takich Nowaków :D

Ps. Abach na znak protestu nie zaznaczył żadnej opcji! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spoko szorstki... dajmy użytkownikom trochę czasu. Bez ciśnień :)

A tak w ogóle to (nie nowość): jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził :rolleyes:

Wiesz Mariusz, jaja sobie robię, ale wiesz dobrze z doświadczenia, że zaraz takie wątpliwości mogą wypłynąć... :D <- emotikon !

A jak Nowak jeździł przez te 5 lat AN 125, 150, 400, 650 a później wszystkimi Yamahami, Hondami i wybranymi modelami Piaggio? Ma opisać pod avatarem całą "historię życia"? !w00t Żeby była jasność: znam takich Nowaków ;)

Co do drugiej części, żeby była jasność, wg. mnie, do opisania "historii swego życia" w zupełności powinno

wystarczyć pole "sygnaturka". !YES Jedyna rzecz jaką widzę do małej korekty (jeśli łaska) to wprowadzenie

rozróżnienia X9 500 SL i Evolution.

pzdr

Odnośnik do komentarza

O, wchodzę sobie i patrze a ktoś mi skuter zwinął :rolleyes: Dobry pomysł z wyraźnym określeniem maxi. Tylko przydałby się "mass pm" tak żeby wszyscy wchodząc otrzymali info o takiej zmianie.

P.S. Nowe BMW już też są na liście ;)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem , zmieniłem wpis z Brak na >Suzuki Burgman 650 a było tak cudownie dziadek.gifjak miałem wpis Suzuki Burgman 650x2. Przez jakiś czas mogłem „poszpanować” być odmieńcem a teraz szara rzeczywistość.

Administracjo**** Twoja radość może kiedyś będzie moją radością oczko.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak dla mnie, po to żeby lepiej zidentyfikować opinię usera w odniesieniu do tematu o jakiejś maszynie przydałoby się pole "rok produkcji". Jak to zauważył dr.Big niektóre maszyny o tych samych nazwach różnią się znacznie.

Co prawda byłem jednym z nielicznych, którzy mieli w nazwie skutera wpisany rocznik, ale nie wiem czego tu się wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Jednak forum ma ograniczenia techniczne, dlatego dziwi mnie, że zamiast się cieszyć z osiągnietego usprawnienia nadal niektórzy potrafią się tylko krzywić :D .

Eeeej, nie przesadzaj, wcale się nie krzywię, jedynie wyraziłem swoje zdanie :P Rozumiem potrzebę różnych zmian, ale akurat w przypadku tej wydaje mi się, że nie była najważniejsza...

Ps. Abach na znak protestu nie zaznaczył żadnej opcji! :(

To miało być śmieszne? :lol: Jakiego protestu? :) Odezwać się nie można?

Po pierwsze nie wiem jeszcze jaki skuter wybiorę. Na wypełnienie tej rubryki jest jakiś określony czas?

Po drugie z domowego komputera nie mam możliwości wejścia do mojego profilu, ustawień i wiadomości PM. Jedynie w pracy mam tam dostęp.

Panowie Administratorzy, więcej luzu !piwko Jakoś spięci jesteście :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...........

Panowie Administratorzy, więcej luzu !piwko Jakoś spięci jesteście :)

Abach Ty tak nie mów, bo Administracja już od dawna jest spiętapraca165.gif i uzupełna oraz robi zmiany tu i tu. !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze "tylko" wyszukiwania użytkowników "po maksiskuterze"...

Już jest ta opcja.

Wchodzisz w zakładkę "Użytkownicy" (na górze pod banerem Burgmanii) tam naduszasz "Użyj zaawansowanego filtra" po czym używasz ile wlezie :blink:

Jak dla mnie, po to żeby lepiej zidentyfikować opinię usera w odniesieniu do tematu o jakiejś maszynie przydałoby się pole "rok produkcji". Jak to zauważył dr.Big niektóre maszyny o tych samych nazwach różnią się znacznie.

Co prawda byłem jednym z nielicznych, którzy mieli w nazwie skutera wpisany rocznik, ale nie wiem czego tu się wstydzić.

Ja byłem też jednym z tych, którzy mieli rocznik w opisie skutera i też mi brakowało tego ficzera. Ale już jest (sprawdź w Swoim profilu)

Szczegóły TU

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...