Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce Łódzkiej Wigili


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zaczął się sezon ogórkowy to ja muszę trochę powydziwiać.Piotrek do wiosny pracujesz nad ortografią !guns .A tak w temacie to już się z Agą nie możemy doczekać spotkania z Wami !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapowiada się na to że będzie nas trochę. I dobrze, bo wigilia to ważny dzień. !kiss

P.S Po przybyciu na miejsce wchodzimy na samą górę lokalu. Rezerwacja dokonana na Piotr Król.

Odnośnik do komentarza

Życie co nie co zweryfikowało moje plany. Nie będę mógł być tyle czasu ile planowałem, ale na opłatku będę obowiązkowo !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wróci nie planowo to też tam będziemy. I mam nadzieje cię w końcu poznać.

Jeśli się nie wyrobimy to bankowo wpadniemy rodzinką na placka do Ciebie yes.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Życie co nie co zweryfikowało moje plany. Nie będę mógł być tyle czasu ile planowałem, ale na opłatku będę obowiązkowo !TAZ

No to opłatek będzie na końcu <_<

Odnośnik do komentarza

BARDZO BARDZO miła atmosfera!!!!

Ja szczególnie dziękuję i pozdrawiam Bulbę i jego przemiłą żonkę oraz Volvo i jego przesympatyczną żonkę, wśród czworga których miałem okazję usiąść:-)

Ubolewam, że jak wyszedłem, to impreza zapewne dopiero się rozkręciła, ale siła wyższa:-(

Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy w przyszłości, a wtedy będę mógł bardziej z Wami wszystkimi pobalować.

Odnośnik do komentarza

To gdzie dalej zabalowaliście, że tak ciężko było? :rolleyes:

Dziękujemy również z Kasią za miłą, skuterową Wigilię. Szczególnie utkwił mi w pamięci moment pożegnania. Piotrek wzruszyłem się po prostu. Grinku też puściły emocje, ale ja nie jestem aż tak wylewny !kiss

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Wam wspaniałego spotkania ale z mojej strony siła wyższa whist ale następnego wspólnego spotkania postaramy się nie odpuścić yes.gif żeby nie było tak jak powiedział zdun "Krzewik,ty nam się coś migasz":rolleyes:.

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi... To już po imprezie? A gościu co go spotkałem w drodze powrotnej mówił ze wraca z misji na Marsie tylko mu się rakieta popsula. A kto chce fotkę z Magda Gesler?

Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi... To już o imprezie? A gościu co go spotkałem w drodze powrotnej mówił ze wraca z misji na Marsie tylko mu się rakieta popsula. A kto chce fotkę z Magda Gesler?

Wrzucaj Grinku foty !!!

To gdzie dalej zabalowaliście, że tak ciężko było? :newyear:

Dalej była wędrówka na peron 6 punk.gif

Odnośnik do komentarza

Wrzuce fotki jak mi się uda aparat podlaczyc.

A tak przy okazji dzięki wszystkim za miłe towarzystwo bo chyba jeszcze nie było okazji spotkać się w takim gronie :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No my też już doszliśmy do siebie,dzięki Wszystkim za super biesiadę !OKK .Grinku co z tymi fotami !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...