Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce Łódzkiej Wigili


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Myślę sobie tak.

Spotykamy się w fajnym miejscu ( Bacówka,Młynec,Gospoda Staropolska,Bierhalle,Browar de Brasil)do uzgodnienia.

Następnie każdy z nas zamawia sobie lub nie zamawia jakieś żarełko do tego Piwko,Piwko,Piwko,i jeszcze na dodatek piwko.Zapomniałem o opłatku.

Ale obowiązkowo musi być.

Następnie włącza nam się szwędacz i zaczynamy zwiedzać Łódź nocą.

Jak widzicie plan jest otwarty na apetyt,oraz turystykę.

Proponuje spotkać się raczej po pracy około 19,00.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jestem stosunkowo "młody" w Waszym gronie i nikogo nie znam, prosiłbym o podpowiedź kiedy ta Wigilia, czy można zabrać swój "plecaczek" znaczy żonkę i czy w ogóle każdy Miłośnik Maxi może przyjść?

P.S. w "Browar de Brasil" za 49zł na głowę można jeść do bólu- tzn z dokładkami, a i piwko mają własnej roboty: doooobre!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
WhitePearl

Napisany Dzisiaj, 10:56

Witam,

Jestem stosunkowo "młody" w Waszym gronie i nikogo nie znam, prosiłbym o podpowiedź kiedy ta Wigilia, czy można zabrać swój "plecaczek" znaczy żonkę i czy w ogóle każdy Miłośnik Maxi może przyjść? ...

Wszystkie znaki na niebie i wyniki ankiety TU wskazują na termin 09.12.2011r. ale czas trwania ankiety jeszcze się nie skończył. Wszyscy z Forum są mile widziani dotyczy to również "plecaczków", a tradycyjne dodatkowe nakrycie bedzie dla tych co są "miłośnikami" !scooter, a jeszcze się nie ujawnili !YES

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mamy się spotkać w knajpce na Piotrkowskiej lub okolicy to trzeba zarezerwować stolik (stół), nie ma szansy aby w piątek taka grupa gdzieś usiadła.

"Browar de Brasil" jest OK, jak wcześniej pisał kolego "młody" za 49 zł jedzenie do oporu ale musi zamówić to każdy siedzący przy stole.

Kolejne propozycje: Esplanada - fajne jedzonko, niezłe ceny...

MEXICAN - mnie się podoba...

Rockendrollowo: LIZARD KING

A może podróż w czasie: PRL KLUB , wszystko kosztuje tam 5 zł, jeszcze nie byłem ale wygląda ciekawie

I moja ulubiona PIWOTEKA NARODOWA: link , do jedzenia chipsy i orzeszki ale za to 11 czynnych kranów bez Tyskiego, Lecha, Żywca i innych tego typu "piw"

Bulba: też myślę że w "Bacówce" klimacik może być najfajniejszy do tego typu spotkania ale już chyba bez "szwędaczka"

Do każdej z tych i innych knajp w okolicy mogę się przejść i zapytać o rezerwację (mieszkam na Piotrkowskiej).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj byłem w kilku miejscach i tak :

Manufaktura- Browar de brasil

Będziemy mile widziani, miejscówka na samej górze, jedzonko tak jak wspomniał carl 49zeta i jesz do bólu. Piwo na początek 3x3 rodzaje po 0,33 l aby wybrać dla siebie najlepsze 15 zeta. Następne 0.4 l po 8.00 pln. Myślałem że mam tam jakiś układzik ale niestety każdy klient traktowany jest tak samo !placz1

Piotrkowska 40. Piwiarnia.

Klimat pabu. Wydaje mi się że może być. Piwko 0.5 l sześć złotych jedzonko w niezłej cenie, tylko zrobione potrawy mają pomrożone i nie wiem jaki może być ich smak !yeah

Młynec. Teraz jakoś inaczej to się nazywa. Okolice Bałuckiego Rynku

Fajnie ale. Miejsc brak. :P

Jutro poszukiwań ciąg dalszy !OKK

Odnośnik do komentarza

Piotrek, czy poczyniłeś jakieś nowe ustalenia co do lokalu? Co powiesz na listę chętnych w pierwszym poście?

A teraz z innej beczki: !vampire nastąpiły zmiany na forum w opisie maxiskuter, wszyscy muszą wybrać !scooter z listy bo mają BRAK !TAZ .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety tak wyszło że musiałem ostatnie dni spędzić w ukochanej robocie. Ale zaraz ruszam w trasę. Dzisiaj podjadę do knajpy Cud Miód,i mam zamiar odwiedzić jeszcze dwie na Piotrkowskiej.Wydaje mi się że z tego co udało się ustalić do tej pory oraz z informacji którymi podzielę się dzisiaj wieczorem z dzisiejszego obchodu będziemy mogli się na coś zdecydować. Natomiast co do spotkania to dobrą opcją będzie po prostu przyjście na umówione spotkanie bez deklaracji czy też zadatków. Kto będzie chciał się spotkać, podzielić opłatkiem i pogadać z kolegami to przyjdzie i już,a kto nie przyjdzie ten kalafior. Pozdrawiam

P.s Wstępnie wszelkie rozmowy dotyczące rezerwacji określam na 15 osób.

Niestety tak wyszło że musiałem ostatnie dni spędzić w ukochanej robocie. Ale zaraz ruszam w trasę. Dzisiaj podjadę do knajpy Cud Miód,i mam zamiar odwiedzić jeszcze dwie na Piotrkowskiej.Wydaje mi się że z tego co udało się ustalić do tej pory oraz z informacji którymi podzielę się dzisiaj wieczorem z dzisiejszego obchodu będziemy mogli się na coś zdecydować. Natomiast co do spotkania to dobrą opcją będzie po prostu przyjście na umówione spotkanie bez deklaracji czy też zadatków. Kto będzie chciał się spotkać, podzielić opłatkiem i pogadać z kolegami to przyjdzie i już,a kto nie przyjdzie ten kalafior. Pozdrawiam

P.s Wstępnie wszelkie rozmowy dotyczące rezerwacji określam na 15 osób.

Zwiedziłem cztery miejsca:

Cud Miód - brak miejsc.

Karczma Polska - już nie istnieje.

Qvo-Vadis na Piotrkowskiej zachęcające ceny (drugie danie dla naszej grupy około 18-20 pln,piwko 7 pln). Tylko ten zapach po wejściu, uwierzcie mojemu zmysłowi powonienia :wacko: ( jakbym otworzył denaturat )

Chłopska Izba na przeciw Grand Hotelu Już bardziej nie można w centrum. Ceny OK. piwko 7 pln, według mnie ciekawe miejsce. A tutaj link do knajpy.

http://www.chlopska-izba.pl/

PODSUMOWANIE: Po tych moich spacerkach jak bym miał was zaprosić do jakiegoś miejsca to byłby CUD MIÓD ale niestety brak miejsc, dlatego proponuje wam dwie miejscówki: Browar de Brasil oraz Chłopska Izba. Dwa miejsca wydają się być przyjazne,czyste,i powinny spełnić nasze oczekiwania. Przy czym Browar de Brasil oferuje więcej Papu. Sam sugerowałbym właśnie ten lokal. Oczekuję żywej dyskusji która wspólnie pozwoli nam wybrać miejsce spotkania. Po zapoznaniu się z głosowaniem przy którym wybraliśmy termin,stwierdzam iż wystarczy większość sześciu głosów aby sprawiedliwie wybrać knajpę. Czas START a czasu mało.

I nie zapominajcie. Nie ważne gdzie, ważne z kim?

Odnośnik do komentarza

Carl przecież mażesz sprawdzić czy będą wolne miejsca na Traugutta w naszym terminie i dać znać .Co to za różnica czy tu czy tam.Jak to Zdun napisał nieważne gdzie ważne z kim. :)

Odnośnik do komentarza

Carl przecież mażesz sprawdzić czy będą wolne miejsca na Traugutta w naszym terminie i dać znać .Co to za różnica czy tu czy tam.Jak to Zdun napisał nieważne gdzie ważne z kim. :)

Ok, zaraz się przejdę i przy okazji sprawdzę czy piwo aby nie kwaśne :D

--------------------------------------------------------------------------------

Byłem, piwko wypiłem... Na piątek brak miejsc, Zdun: rezerwuj w Manu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od poczatku pomyślałem też o Vojciechu i Volvo którzy muszą przyjechać z po za Łodzi dlatego wydawało mi się że Manufaktóra będzie najbardziej O.K Ponieważ będzie im najlepiej tam dojechać. Ale jak to zwykle bywa trudne sprawy rozwiązują się same. I dla tego właśnie przed chwilą dokonałem wstępnej rezerwacji telefonicznej w BROWAR DE BRASIL NA 09.12.2011 OKOŁO GODZ 18.30. Jutro jadę na miejsce potwierdzić rezerwację. C.D.N

Odnośnik do komentarza

Piotrek jesteś WIELKI! ;)

Przeszukałeś i sprawdzałeś chyba wszystkie lokale :beer: w Łodzi, pomyślałeś też o Nas dojeżdżających !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

REZERWACJA DOKONANA.

WIGILIJA 2011 ŁÓDZKIEJ GRUPY MAXISUTEROWEJ ODBĘDZIE SIĘ 09.12.2011 W LOKALU BROWAR DE BRASIL W MANUFAKTURZE O GODZINIE 18.30

WSZYSCY POZYTYWNIE ZAKRĘCENI !scooter MIŁO WIDZIANI. POZDRAWIAM I DO ZOBACZYSKA NA MIEJSCU.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...