Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz forumowy


T-Rex

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem ciesu czy cię znam z widzenia?

Okaże się hehe:-)

Myślę że jak dotrą kalendarze do cisa to wtedy obierzemy konkretny termin na spotkanie i myślę że fajnie byłoby się spotkać wraz z małżonkami a nawet dziećmi,a co niech wszyscy mają radochę yes.gif

Dokładnie, termin będziemy ustalać, jak kalendarze przyjdą!!!!

Ale się spotkanko szykuje:-)))

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

To może ja przyjadę z rodziną i wezmę prababcię? Zembuf ni ma ale tortillę jakoś zdusi. Jak ma być fajnie to czemu dla niej nie? A dziadka podczepię do skutera !wchair

To kiedy? Zdun kombinuj dmuchany namiot! !w00t

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!!!

Mam informację od Orzecha, że dziś wysyła do mnie kalendarze:-)

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami będą one dla: T-REX x 1, Zdun13m x 1, Krzewik x 1, Kulawy x 2, Ciesu x 1. Razem 6 sztuk.

Jak uważacie: czy chcecie odebrać kalendarze przy okazji wigilii, jaka ma się odbyć w piątek za tydzień, czy może aby ich później nie pogubić ustalimy jakiś inny termin odbioru???

Co do mojego udziału w wigilii, to ja jeszcze się nie zadeklarowałem, gdyż nie wiem jak będę pracował 09.12, ale gdyby miało mnie nie być to kalendarze mogę przekazać Zdunowi, a on zabierze je dla Was na wigilię.

No i drugia kwestia: czy wszystkie w/w osoby będą na wigilii???

Dajcie znać może w tym wątku, czy będziecie i czy szykować dla Was na wigilię te kalendarze...?

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W niedziele najbliższą jestem cały dzień w knajpie. To ja chętnie odbiorę w ten dzień. Jeżeli ciesu masz czas aby się spotkać?

Odnośnik do komentarza
Jak uważacie: czy chcecie odebrać kalendarze przy okazji wigilii, jaka ma się odbyć w piątek za tydzień, czy może aby ich później nie pogubić ustalimy jakiś inny termin odbioru???

Ty masz kalendarze, Ty rządzisz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zdun, ale kalendarze przyjadą do mnie dopiero w poniedziałek:-)))

No chyba, że wpadnę na pizzę bez kalendarzy hehe.

Ale w poniedziałek też jestem cały dzień w knajpie. whist

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy mam już kalendarze - SĄ SUPER!!!!:-)

Zachęcam do odbioru - dla osób, które nie mają do mnie namiaru (chyba tylko Krzewik ma) podam numer telefonu na PW.

Pozdrawiam.

PS: Nadal jeszcze nie wiem, czy będę na wigilii, ale jeżeli ktoś byłby chętny na odbiór tam, a mnie by miało nie być, to podrzucę kalendarze Zdunowi i On je Wam przekaże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...