Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz forumowy


T-Rex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

T-Rex dobry pomysł. Chyba jest nas trzech. Możesz się tym zająć? Jak będą kalendarze u ciebie to natychmiast przyjadę z kasą pod wskazany adres. Pozdrawiam.

Teraz doczytałem że ciesu chce się tym zająć. Więc sprawa załatwiona.

Ciesu czekam na kontakt w sprawie kalendarza.

Odnośnik do komentarza

Zdun gdzie to doczytałeś? Jak ktoś już to załatwia, to dogadajmy się tutaj, bo w takim razie ja bym się też podłączył. i jak tam inni?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista chętnych na Kalendarz 2012

Ja mogę zająć się kolportażem kalendarza w Łodzi i okolicach. Dostępny jestem w Aleksandrowie Ł. lub w Łodzi na Bałutach.

Jeżeli ktoś z moich okolic, kto zapisał się na kalendarz jest chętny, aby w ten sposób załatwić wysyłkę i odbiór kalendarza, to czekam na info tu na forum. Wtedy Orzech będzie wiedział, ile kalendarzy i dla kogo wysłać na mój adres.

Pozdrawiam.

Tylko ja nie znam gościa. Może się odezwie w najbliższym czasie.

Rafał ja kasę posłałem tak że pozostało tylko aby Orzech lub Krzytro przesłał do Łodzi te kalendarze. Musimy poczekać tylko na ciesa jak się odezwie.

Odnośnik do komentarza

Tak pisałem,i dostałem namiary tel od niego,więc będę dzwonił i ustalimy kto je odbierze,po rozmowie napiszę na regionalnym co i jak.

Pozdrawiam

Tak więc rozmawiałem z "cisem" i ustaliliśmy że kalendarze dotrą do niego i będzie się z nami kontaktował.

Prześlijcie najlepiej swoje namiary tel a jak nie to będzie pisał na PW.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie!!!

Potwierdzam, kalendarze mają przyjść do mnie.

Jak tylko dotrą to będę się z Wami kontaktował na PW, ewentualnie podajcie do mnie na PW nr telefonów do siebie (bo do Krzewika już mam).

Oczywiście Zdunowi mogę do pizzerii podrzucić, bo mam rzut beretem hehe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem zapisany na kalendarz, zobaczę czy nie jest za późno i wyślę wiadomość żeby dołączyć do waszej przesyłki. Chętnie odbiorę z pizzeri Piotrka.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem zapisany na kalendarz, zobaczę czy nie jest za późno i wyślę wiadomość żeby dołączyć do waszej przesyłki. Chętnie odbiorę z pizzeri Piotrka.

Ja mailowałem do Orzecha, więc może też pisz do niego.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie miałem okazji poznać kolegi,więc też chetnie odbiorę w jego pizzerii,może przy okazji skorzystam z placka tylko poproszę o adres gdzie można go wciągnąć.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Krzewik możemy razem wszamać tą pizzę :ph34r: Numer do mnie masz, to wytłumaczę, gdzie pizzeria Zduna !piwko

Tylko musimy tak się ustawić, aby Zdun wtedy był...

A najlepiej jak wszyscy, którzy zamówili kalendarze, umówimy się na placka i już:-)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

Ujjujjuj,a ja myślałem że gdzieś w łodzi na bałutach :) ale nie ma sprawy dojadę bankowo na spotkanie,może nie na cheers.gif bo pewnie dojadę autem,ale jakąś kolawkę i placka chętnie wciągnę w dobrym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza

No to dajcie cynk kiedy i się spotkamy u Zduna. Ja też mam do niego sprawę. Zakosił mi otwieracz do win hyhyhy !vampire

Ps. Może się zbierzemy w większym gronie? Volvo wiszę tortillę :lol: Jest okazja do spotkania :D

Odnośnik do komentarza

Myślę że jak dotrą kalendarze do cisa to wtedy obierzemy konkretny termin na spotkanie i myślę że fajnie byłoby się spotkać wraz z małżonkami a nawet dziećmi,a co niech wszyscy mają radochę yes.gif

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...