Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2011


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Witek

czego się najarałeś? :smoke::pimp::hoover::( hi hi

Zaraz, zaraz mamy wolny kraj, niech robi co chce, niech bierze co chce, ale jak zacznie pisać, że kupuje Króla, to podejmuję interwencję od razu dostal.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane 06.11.2011 godz. 21:10

Uuuu whist widzę, że tu cisza ? Nikt nie pisze :(

A ja Wam kiełbaski przyniosłem

061120111093.jpg

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    20

  • michu

    17

  • Arkadiusz

    13

  • upiór

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie że oglądaliśmy,lubię takie walki ;) ale tu króciutko było, Najman niech się zbieraniem grzybów zajmie.

Odnośnik do komentarza

A może by sie przyłączyć do akcji Motomikołaje 2011 ? ktora ma być 4.12.11 na Starym rynku

Czemu nie...pogadamy o tym na spotkaniu !OK

Odnośnik do komentarza

Masz teściową Barbarę?Ja tak :rolleyes: a w kpl teścia Andrzeja holiday.gif

Nie mam, to faktycznie masz problem holiday.gif

Nikt nikogo nie zmusza,rzuciłem temat i to wszystko

pozdro

Odnośnik do komentarza

Nie mam, to faktycznie masz problem holiday.gif

Nikt nikogo nie zmusza,rzuciłem temat i to wszystko

pozdro

Problem jest błahy -zawsze ten weekend lub najbliższy tej dacie jest zarezerwowany :rolleyes:
Odnośnik do komentarza

W InterCarsie jest wyprzedaż ciuchów kasków itp.

np rekawiczki od 36 zl,

kurtki spodnie po ok 200 sie zaczynaja

zreszta jest gazetka a tam wszystko ,pisza ze nawet 80%, jak patrzylem na foto to by sie zgadzalo

Odnośnik do komentarza

W InterCarsie jest wyprzedaż ciuchów kasków itp.

np rekawiczki od 36 zl,

kurtki spodnie po ok 200 sie zaczynaja

zreszta jest gazetka a tam wszystko ,pisza ze nawet 80%, jak patrzylem na foto to by sie zgadzalo

Warto zajżec !OKK , dzięki za info !OK

Odnośnik do komentarza

Wyprzedaż jest w sklepie internetowym !winkiss ,na Fordońskiej pusto...

BTW.Czekam od nich na przesylkę już ponad dwa tygodnie bo mimo oferty na stronie sklep w Łodzi który to obsługuje ma braki w towarze !sciana

Odnośnik do komentarza

Wyprzedaż jest w sklepie internetowym winkiss.gif ,na Fordońskiej pusto...

BTW.Czekam od nich na przesylkę już ponad dwa tygodnie bo mimo oferty na stronie sklep w Łodzi który to obsługuje ma braki w towarze wallbash.gif

Na miejscu malo co mają ale trzeba zobaczyc w gazetce

Co do braków to sie wszedzie zdarzaja tym bardziej ze troche sklepow maja i sciagaja z oddzialow ,po prostu pech

Bylem kupilem rekawiczki za 46 zloty [Adrenaliny]

zamówilem spodnie jensy na scooter.gif sakwy na boki zobacze czy da sie je zamontowac na komarka

Odnośnik do komentarza

Witam :) .

To pomału co nie którzy sezon zamykają , ale pogoda ma jeszcze dopisać szczególnie , po 20 listopada nawet ma przekroczyć 15 stopni na plusie . To dla tych z za autostrady ,Robert trzymaj się , ale nocki mają być jednak chłodne :( . Zadzwoń jak będzie wszystko oki .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza

Oglądaliście walkę Salety z Najmanem ? :lol:

No Bobasku, widać u Ciebie charakterystyczne symptomy załamania psychicznego z uwagi na brak maksi skutera :lol::lol:

Powiem Wam, że parę dni chłodnych i mi już też brakuje tego, jak sobie przypomnę, te ciepłe dni !placz1

Zawsze w fabryce spojrzałem przez okno i Zacna czekała na koniec szychty a teraz ? !yeah

Odnośnik do komentarza

Nie jest tak zle jeszcze wczoraj troche sobie po smigalem tylko tyle ze bylo sloneczko.Dzisiaj z kumplem sie wstepnie umawialem ale byla brzydka pogoda.Mam nadzieje ze jeszcze sie troche scooter.gif

No a co innego pozostaje gosciowi bez maszyny cheers.gif

Odnośnik do komentarza

No a co innego pozostaje gosciowi bez maszyny cheers.gif

A tylko gra w bierki, nic więcej, ale Bobas kupi w końcu Zacną i znów zaświeci słońce :lol:

Choć powiem szczerz ta marka, koreańsko - chińska "CHWILOWO BRAK" też mi się podoba :lol:

Odnośnik do komentarza

A tylko gra w bierki, nic więcej, ale Bobas kupi w końcu Zacną i znów zaświeci słońce :lol:

Choć powiem szczerz ta marka, koreańsko - chińska "CHWILOWO BRAK" też mi się podoba :lol:

Na Zacną to ma za długie nogi tak jak i ja winkiss.gif

Odnośnik do komentarza

Na Zacną to ma za długie nogi tak jak i ja winkiss.gif

Tomasz, ja wiem !winkiss żartuję sobie, po prostu przecież :lol:

Wszystkie nasze piękne są i wszystkie mają 2oo !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj tam chłopcy, ja śmigam codziennie !scooter do nowej fabryki.

Troszku łapki sobie odmrażam, ale jakoś daję radę :lol: .

Odnośnik do komentarza

Tez chetnie bym dosiadl zacnej ale nie chce kolan wietrzyć, tak jak to bylo na AN 400, chyba ze jakies przeróbki yes.gif

Jak miałem Zacną to wywaliłem z niej oparcie i było w miarę OK, ale tylko w miarę :lol:

Teraz moja Zacna, która jakiś czas temu poszła do kasacji z powodu wypadku jest sprzedawana na Allegro jako bezwypadkowa !sciana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...