Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2011


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szamot

    20

  • michu

    17

  • Arkadiusz

    13

  • upiór

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Michu, na wstępie wielkie gratulacje z uwagi na założenie nowego tematu nowego miesiąca. !winkiss, ale Ty się już nastawiałeś, to możesz je zakładać jeszcze długo za free.

Jeśli chodzi o ankietę, no to wiecie jak u mnie jest, może będę, może nie, bardzo bym chciał, ale wiecie o co chodzi. Więc nie będę robił popeliny z terminem a później nie będę mógł jechać.

Co do tej sondy głosy dwa ale wyświetleń 54 :D

A co do wyświetleń to fundi spoko, te 50 to na pewno moich. :D

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie Michale znamy się i wież jak kocham tańczyć , tak więc się dopisałem a co tam . Mam tylko nadzieję że Marzenka będzie , bo jak nie to ja nie jadę . O by Tomek tego nie czytał :) .

Pozdrawiam serdecznie , no miniówki mile widziane nie Kasieńko :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U nas na forum też znajdziecie wiele opisów pięknych wycieczek. co by nie było to można już pomyśleć o czymś na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza

Ja myslałem w przyszłym roku o Bieszczadach !scooter , bo na wypad za granicę niestety nie będzie mnie stac !placz1 , ale to jest temat do rozważań na naszych spotkaniach !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja, na razie odpuszczę sobie zagraniczne wycieczki. Polska to ładny kraj. Nie byłem jeszcze w tak wielu miejscach, że mam co robić przez wiele lat. Za granicę to raczej tylko służbowo ale i tak zwiedzam sporo.

Odnośnik do komentarza

A ja tam wolę kosmos , śmigać tam ZACNĄ :P ech to by było fantastycznie .

Ciekawe czy trzeba tam tankować , a te SUZI to co kawałek musiały by wiecie co , o tak by było :) . Ech śmigać tak bez sygnalizacji , bez żadnych znaków . A Grześ i te komendanty tylko by czyhały na Nas . Ciekawe czy ten z za autostrady by śmigał z nawigacją :lol: . Robert przecież wszyscy wiedzą że to nie o Ciebie chodzi , no to teraz mi da whist .

Odnośnik do komentarza

A ja tam wolę kosmos , śmigać tam ZACNĄ :P ech to by było fantastycznie .

Ciekawe czy trzeba tam tankować , a te SUZI to co kawałek musiały by wiecie co , o tak by było :) . Ech śmigać tak bez sygnalizacji , bez żadnych znaków . A Grześ i te komendanty tylko by czyhały na Nas . Ciekawe czy ten z za autostrady by śmigał z nawigacją :lol: . Robert przecież wszyscy wiedzą że to nie o Ciebie chodzi , no to teraz mi da whist .

Witek

czego się najarałeś? :smoke::pimp::hoover::lol: hi hi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...