Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne


fundi600

Jaki termin bardziej Ci odpowiada  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zawsze można skorzystać z mojej "zafirki" potrafi grać do rana i jeszcze odpalić :angry: Z tego co pamiętam to jest tam jakaś muzyka.

Odnośnik do komentarza

Zawsze można skorzystać z mojej "zafirki" potrafi grać do rana i jeszcze odpalić :) Z tego co pamiętam to jest tam jakaś muzyka.

:( No przy ognisku nam przygrywała do samego rana, ale sie działo !TAZ :angry:

Odnośnik do komentarza

Tak tak Zafira dała radę , to było w tedy jak Łukasz przyjechał z tymi śledziami o północy , ech ale było . Michale a pamiętasz te drinki rano . O mamo normalni to my nie jesteśmy :lol: :lol: .

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, czy to Zafira, czy Upiorek pół nagi, to nie ważne przecież jest, to było.

A pamiętajmy, że "Żarty możnych są zawsze dowcipne."

.............................................................................- William Shakespeare

I może być zawsze lepiej !OKK

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, czy to Zafira, czy Upiorek pół nagi, to nie ważne przecież jest, to było.

A pamiętajmy, że "Żarty możnych są zawsze dowcipne."

.............................................................................- William Shakespeare

I może być zawsze lepiej !OKK

Arek co Ty tam czytasz na tych nockach? :) :) :lol:

Toc to szooook :)

Odnośnik do komentarza

Toc to szooook :)

Spoko, odwracam Waszą uwagę !winkiss

W kierunku myślenia pozytywnego :)

Choć wiosny szybko nie będzie, więc kto wie? Kto wie ?

Odnośnik do komentarza

Co prawda to prawda .

Jak dla mnie to było najlepsze spotkanie jeśli chodzi integracje nocne :) .

Ale jakoś nie pamiętam kto miał największy brzuch , chyba Ty Michale a może Łukasz .

P.S

Ale co tu pisać kurde skoki przez ogień o dwudziestej trzeciej , no i śledzik w śmietance o północy , o losie ale było !OKK . Wtedy Patelnia przeszedł samego siebie i zaskoczył nas tam wszystkich .

Łukasz jeśli będziesz czytał to powiem Ci chłopie SZACUN .

Smak tego śledzia jeszcze mam w ustach :) .

Kurde warto powtórzyć takie nocne integracje w Jeleniu .

Bobasek coś dla Kolegi !w00t .

Odnośnik do komentarza

Tak, jak nie zawieje i nie zamiecie to jesteśmy thumbup.gif

Jak zawieje to do zacnej gasienice załóżbędzie śnieżna wersja ,a być musisz,no ewentualnie pług podeślemy

a jak nie to szukaj inspiracji TUcheers.gif

Odnośnik do komentarza

Jak zawieje to do zacnej gasienice załóżbędzie śnieżna wersja ,

No tak w sumie dostałem nowe śnieżne gąsienice, tylko że nie serwisowane i są po gwarancji ;):(:lol:

Oj tam, oj tam pod Jelenia jechałem w mrozie -2 stopnie i było OK !OKK

I jechałem Majeczką !YES

Odnośnik do komentarza

Arek spoko spoko damy radę !OKK .

Tak na spokojnie pomyśleć to zima ma swoje plusy i minusy .

Na przykład taki kolega Mareczek śmiga na opłatek po autostradzie i tylko kawałeczek po polnej drodze ;) .

A my biedni ludzie co , po polach i lasach kniejach i szutrowych drogach :huh: .

No ale Ci co śmigają ZACNYMI dadzą radę śnieg i mróz im nie straszny :(:lol: .

Odnośnik do komentarza

Na przykład taki kolega Mareczek śmiga na opłatek po autostradzie i tylko kawałeczek po polnej drodze <_< .

A my biedni ludzie co , po polach i lasach kniejach i szutrowych drogach :huh: .

Żebyście nie mówili że mam tak dobrze i mogę jechać autostrada za 17.60zł pojadę po „taniości” starą jedynką , mogę zawsze zrobić sobie pamiątkowa fotkę na jakimś gminnym foto- radarze. !vampire

Odnośnik do komentarza

mogę zawsze zrobić sobie pamiątkowa fotkę na jakimś gminnym foto- radarze. !vampire

Mareczku, trzymamy za słowo !OKK

Ale chyba tym sprzętem jak byś jechał to musieli by fotoradar nastawić na prędkość maksymalną 20 km/h <_<:huh::lol:

i wtedy byś miał przekroczenie 100 % = 40 km/h !winkiss

Zacne to tak śmigają, że numerki z tablicy aż im się ścierają, Robson on wie jak to wygląda w praktyce. hi hi .

Odnośnik do komentarza

Żebyście nie mówili że mam tak dobrze i mogę jechać autostrada za 17.60zł pojadę po „taniości” starą jedynką , mogę zawsze zrobić sobie pamiątkowa fotkę na jakimś gminnym foto- radarze. !vampire

gwoździe rozsypię.... !winkiss

Odnośnik do komentarza

Jakie jutro to już dzisiaj :(

oj to szybko trzeba do was tomcat.gif:),ale coś z wami nie tak ,kobiet nie ma?

żebyście jutro nas witali chlebem i flaszką(może być taka jak ostatnio)

do jutra i oszczędzajcie siły na jutro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...