Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie wigilijne


fundi600

Jaki termin bardziej Ci odpowiada  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z racji tego, iż nie doszliśmy (na spocie) do jednoznacznego zdania co do terminu spotkania wigilijnego naszego regionu, proszę wszystkich o wskazanie najlepszego terminu bez zbednych opowiadań.

Sąda trwa do 10.11.2011. Po tym dniu termin zostanie ustalony i nieowołalny.

Spotkanie wigilijne rozpocznie się 10 grudnia zakwaterowaniem. O godz 18:00 obiadokolacją i biesiadą do granic wytrzymałości uczestników, nocleg sniadanie w niedzielę i obiadem wigilijnym 11 grudnia o godz. 13-14:00

Koszt całej inprezy 140 pln (wraz z obiadem) napoje wyskokowe we własnym zakresie jak zabraknie to można dokupić na miejscu.

Koszt samego obiadku to 30 pln dla tych co przyjadą tylko 11 grudnia

Jadłospis wypasiony nie będę się rozpisywał. Proszę o wpisy chętnych uczestników

Lista chętnych:

Fundi, Sławka

Michu, Jolka

Szamot, Ola

Wrzonio, Ewik

Krzytro, Foczka

Kucharz, Kucharzyna

Upiór, Bobas Siemik

Tomek, Marzenka

Lechu, Spinka

Bilety,Rzelu

Arkadiusz

Mareczek

Odnośnik do komentarza

Nie będę ukrywał, że żaden z terminów mi nie pasuje. To znaczy nie pasuje mi sobota. W niedzielę pojawię się bez problemów. Nie głosowałem bo która niedziela to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Głos oddany . Ale ja jak zwykle będę sam :) , tak więc mi wsio rybka .

Jaki sam????? Miałeś na myśli pewnie swoją połówkę, bo na wigilii nie będziesz sam.

Po długotrwałej dyskusji !placz głos oddany na 10-11.12.2011.

Jeśli do tego czasu nic się nie zmieni to przyjedziemy.

spinka + niepiśmienny !wchair

Odnośnik do komentarza

Widzę ścisłe grono zapisane !piwko to i My przyjedziemy mowa 9.10.11, 12 !winkiss

Piszę w tym dziale gdyż dostałem telefoniczne upomnienie, !pomidor dlaczego jeszcze nie zapisany :)

Odnośnik do komentarza

Oddany glos na 10-11.12.2011 ,ale bardzo istotne gdzie ma odbyć Spotkanie wigilijne 2druga.gif

Osobiście najbardziej pasowało by mi gdzieś w jakiejś Np. agroturystyce , wsi , lesie, dworku.

Gdzieś gdzie można na spacerku wygonić nadmiar % !piwko

Coś podobnego jak kiedyś byliśmy w okolicach Iławy Gardzień ,Kaszubach lub Raciąż

Odnośnik do komentarza

Oddany glos na 10-11.12.2011 ,ale bardzo istotne gdzie ma odbyć Spotkanie wigilijne 2druga.gif

Osobiście najbardziej pasowało by mi gdzieś w jakiejś Np. agroturystyce , wsi , lesie, dworku.

Gdzieś gdzie można na spacerku wygonić nadmiar % !piwko

Coś podobnego jak kiedyś byliśmy w okolicach Iławy Gardzień ,Kaszubach lub Raciąż

Z tego co mi wiadomo spotkanie wigilijne będzie w Przysiersku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no na przykład bliżej śląska :)

Robi się coraz bardziej ciekawie, może rzeczywiście coś bliżej, chyba mnie i Ani nikt by nie wygonił !placz

Odnośnik do komentarza

No hola mości Państwo :P , Prezes powiedział że w Przysiersku no i wszyscy byli za tak więc zmiana lokalu nie nastąpi :) . No ale co ja biedny mogę :) . Jeśli mogę tak na poważnie miejsce spotkań zostało w końcu ustalone to ni jak ma się do rzeczy aby teraz zmieniać .

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

Robi się coraz bardziej ciekawie, może rzeczywiście coś bliżej, chyba mnie i Ani nikt by nie wygonił !placz

Roni, jak by Cię wygonili to w przyszłym sezonie hurtem do Wydziału Komunikacji po dowodziki rejestracyjne by gonili, ja już bym się o to postarał. :)

Kujawiaki, (Czuwaj!!!)

Jeden już wie, jak można kogoś zgubić na autostradzie !winkiss i to 400 setką !sciana

Odnośnik do komentarza

Jeden już wie, jak można kogoś zgubić na autostradzie winkiss.gif i to 400 setką wallbash.gif

A bo na podwójnej rezerwie jechał to nie szalał ani on ani jego Zacna :)

Odnośnik do komentarza

Roni, jak by Cię wygonili to w przyszłym sezonie hurtem do Wydziału Komunikacji po dowodziki rejestracyjne by gonili, ja już bym się o to postarał. :P

Kujawiaki, (Czuwaj!!!)

Jeden już wie, jak można kogoś zgubić na autostradzie !winkiss i to 400 setką !sciana

Nie rozpędzaj się !winkiss Na jednym "ślimaczku" prawie wszyscy się jakoś pogubiliście :) .

Odnośnik do komentarza

Nie rozpędzaj się !winkiss Na jednym "ślimaczku" prawie wszyscy się jakoś pogubiliście :( .

Krzysiu, my po prostu jeździmy zgodnie z przepisami. !winkiss a tam było 40 km/h. :hoover:

Przepraszam z OT

Odnośnik do komentarza

Na dzień dzisiejszy pasuje mi pierwszy termin, a dalej zobaczymy czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...