Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowa wizualizacja na stronie głównej


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • Tetsuo

    6

  • dr.big

    6

  • pablos

    5

A może skoro taka dyskusja powstała /wiem że Chłopaki cał? noc walczyli z banerem/

ZOSTAWIĆ TYLKO LOGO BURGMANII I NAPIS :

BURGMANIA MAXI SKUTERY!!!

pozdr...

ortos vel mr. c1

Odnośnik do komentarza

faktycznie baner jest nieczytelny- jakbym nie wiedział co tam ma być napisane to nie doał bym rady przeczytać tego za cholere.

co do samych sqterków to wsio ryba co tam będzie . Ale jeżdeli to Burgmania to wydaje mi się że sztandarowy model, pomimo obecnej niepoprawno?ci politycznej, powinien się znaleĽć w centralnym miejscu.

(stary baner bardziej mi się podobał)

Apel - jak kto? ma jakiekolwiek zdolno?ci plastyczne i grficzne to niech skrobie jakiego? banera. Może w pokładach burgmanii drzemie jaki? maxifanatyk z graficznym choplem???

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mi tam sie podoba jak jest, a co do C1 to jak to nie jest Maxi, oczywiscie ze jest, zarowno gabarytowo jak i silnikowo. Ehh czepiacie sie na sile, a tu slonce za oknem i bialego gowna juz nie ma <_<

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Majon... najpierw napisałe? co? takiego-->>

Oczywiscie nie podoba mi sie z wiadomych wzgledow.

A póĽniej co? takiego -->>

Ni ladu ni skladu zadneje konsekfencji.Napisy nie czytelne wiec po co one tam sa???Zle ze skalowane pojazdy mam wrazenie ze ogladam 50tki.Katastrofa panowie szkoda ze nie wladowaliscie jeszcze krasnali ogorodowych.

Szczerze mówi?c nie łapie o co ci chodzi... O "wiadome względy" (chodzi ci o brak Atlantica w banerze?) czy o "krasnale ogrodowe" (tutaj naprawdę niełapie).

Pojazdy s? zeskalowane raczej spójnie ze sob?. Jak to jak 50- tki? Zmniejszyli?my baner to i skutery s? mniejsze. Wyskakujesz co? z krasnalami !! Prosiłem o konstruktywn? krystykę ale bez zło?liwo?ci !

Spróbuj powiedzieć co twoim zdaniem powinno się znaleĽć na banerze naszego Klubu bo osobi?cie mam wrażenie, że co? takiego nikt nie jest w stanie stworzyć.

po drugie to nieszczesne C1 - jakby nie było, mało wspolnego ma on z MAXI-skuterem

moze jest oryginalny, i moze komus sie podobac - ale dla mnie jest to pojazd rodzaju leonardo, epicuro czy Runnera 200 - a to nie s? maxi skutery ....

Powiem szczerze, że ciekaw? teorie przedstawiłe?... Pewnie wkrótce dowiem się, ze GSF 600 jest maxi- skuterem <_<

Nie raz już o tym debatowali?my... Maxi- Skuter to pojazd o pojemno?ci równej lub większej niż 125 ccm. Zarówno Epicuro jak i Leonardo łapi? się w tym przedziale... s? tylko przedstawicielami niższej klasy pojemno?ciowej.

faktycznie baner jest nieczytelny- jakbym nie wiedział co tam ma być napisane to nie doał bym rady przeczytać tego za cholere.

co do samych sqterków to wsio ryba co tam będzie . Ale jeżdeli to Burgmania to wydaje mi się że sztandarowy model, pomimo obecnej niepoprawno?ci politycznej, powinien się znaleĽć w centralnym miejscu.

(stary baner bardziej mi się podobał)

Ermi... czytałe? w?tek od pocz?tku? whist

Jest tam dwa razy powiedziane, że Burgman 650 jest w naszym logo- CENTRALNIE NA |RODKU ! Do tego cały czas na stronie lata kursor Burgmana 650... Czy nie uważasz że starczy tych An 650? ;)

Pozatym o jakiej niepoprawno?ci politycznej mówisz? Burgmana nadal mam w garażu a pewnie wkrótce będzie stał nowy w K6... To co jest w banerze nie ma żadnego odzwierciedlenia w tym czym sam jeżdżę ! Dzi? jeżdże tym a jutro czym innym !

Szczerze to wyczuwam tu nutkę delikatnie mówi?c- zło?liwo?ci Ermi.

Ja to widzę tak... możemy zmienić kolory skuterów, zmienić prawego Burgmana 400 K7 na X9, pomy?limy z Tetsuo nad napisem... możemy zrobić tak naprawdę wszystko nie patrz?c na czas jaki po?więcimy... tylko jest jeden problem... Żeby?my stanęli na głowie to i tak wszystkim nie dogodzimy !

Mam też tak? propozycję... Ci którzy twierdz?, że to co zostało zrobione jest totaln? kich? proszeni s? o stworzenie swojej wizji a najlepiej własnych projektów banera. Obiecujemy, że ten najlepszy będzie umieszczony na stonie głównej www.burgmania.net.

Odnośnik do komentarza

Mariusz mnie jedynie razi w tym banerze nałożenie napisów "Burgmania" i "Maxi Skutery" pod /lub nad grafikę ... trzeba ostro się wpatrywać aby odczytać napis... zsuńcie skutery na lewo i czę?ć na prawo - zróbcie je ciut mniejsze a napisy dajcie nad i pod logo burgmanii reszta będzie do przyjęcia ... co do skuterów zawsze się znajdzie poszkodowany ... bo jego sprzęta tam nie ma <_< , cóż tak się czasem dzieje, co do nadsyłania opisów i testów różnych sprzętów my?lę że jest to dobry pomysł , gdyby każdy nadesłał jaki? tekst było by o wiele ciekawiej , opisał swoje odczucia co do użytkowanego przez siebie skutera, ważne spostrzeżenia itp. bo gdy nowa osoba wchodzi na ten portal to tego wła?nie szuka ... porad,testów itp. dane techniczne skuterów można przecież znaleĽć na stronach producentów ( już się zabieram za pisanie .. na pierwszy ogień idzie Tzw "kupa allegro" czyli test Malaguti Madisona 125 i jego etapy z przywracania do normalno?ci.

Jak co? mi jeszcze wpadnie do głowy to stuknę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Powiem szczerze, że ciekaw? teorie przedstawiłe?... Pewnie wkrótce dowiem się, ze GSF 600 jest maxi- skuterem laugh.gif

Nie raz już o tym debatowali?my... Maxi- Skuter to pojazd o pojemno?ci równej lub większej niż 125 ccm. Zarówno Epicuro jak i Leonardo łapi? się w tym przedziale... s? tylko przedstawicielami niższej klasy pojemno?ciowej.

no nie wiem czemu GSF ma byc skuterem... GSX juz bardziej ;)<_<

ale raczej nie bede forsował tej teori ...

a skoro Leonardo itp to tez maxi, to problem znika, poprostu tych pojazdow tak nie klasyifkowałem ...

generalnie jest whist

Odnośnik do komentarza

Nie będę zakładał nowego tematu więc napiszę tutaj.

Może powiecie że marudzę, ale co? za żadko pojawiaj? się nowe newsy. I tu rodzi się moja propozycja, Może by tak na stronie zrobić dodatkow? opcję "dodawania" przez Klubowiczów Burgmanii artykułów/newsów ?? Tak jak ma to miejsce na squtery.com.

Poprostu wklejam jaki? tam artykół, wysyłam, czyta go który? z administratorów i daje na stronę.

A może jest jaki? inny system o którym ja nie wiem?? :(<_<;)

Tak czy inaczej, strony z testami 50' jest mnóstwo, czę?ci również, Ale już testy czę?ci do 125 lub 250 nie ma. Co do samych opisów/testów skuterów tej klasy też nie ma za dużo, A mogło by być :) , ja sam pokusiłbym się o napisanie testu majesty 125, na dniach powinien przyj?ć do mnie vario malossi, o oponce też mógłbym co? skrobn?ć... napewno nie tylko ja, bo gdyby dostęp do pisania testów/opisów/newsów mieli wszyscy klubowicze to każdy by co? tam napisał... oczywi?cie z sensem whist

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

baner whist

ps.można by dodać jakie? dupeczki i przepisy kulinarne : <_<

pozdrawiam pawel883

mam wielk? pro?bę jak uwzględnicie pro?by wszystkich członków

to ja chcę kursor z an400k3+givimaxia

Odnośnik do komentarza

Panie prezesie przyjmuje krytyke whist z podniesiona glowa.Nie wstydze ze mam swoje zdanie a jesli chodzi o "wiadome wzgledy" to oczywiscie estetyczne a nie chodzilo o atlantica.Nie wyobrazam sobie Mariuszku zeby on tam byl umieszczony bo moglbys pawia puscic <_<

PS.Wiecej luzu sensowne panienki z pod Warszawy.(to nie do prezesa!!)

serdeczne k bum

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie będę zakładał nowego tematu więc napiszę tutaj.

Może powiecie że marudzę, ale co? za żadko pojawiaj? się nowe newsy. I tu rodzi się moja propozycja, Może by tak na stronie zrobić dodatkow? opcję "dodawania" przez Klubowiczów Burgmanii artykułów/newsów ?? Tak jak ma to miejsce na squtery.com.

Poprostu wklejam jaki? tam artykół, wysyłam, czyta go który? z administratorów i daje na stronę.

A może jest jaki? inny system o którym ja nie wiem?? <_<whist;)

Artykuły czy newsy można dodawać przez przesyłanie do powszechnie znanych administratorów, wszystkie warto?ciowe newsy i artykuły s? publikowane. Takie artykuły czasami otrzymujemy od naszych czytelników i różnych maniaków.

A tak zupełnie przy okazji Svempas: program Google Toolbar 2.0 pozwala na sprawdzanie polskiej pisowni w formularzach www , także takich do wysyłania postów na forum. Polecam wszystkim. Do ?ci?gnięcia ze strony http://toolbar.google.com/.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Panie prezesie przyjmuje krytyke :( z podniesiona glowa.Nie wstydze ze mam swoje zdanie a jesli chodzi o "wiadome wzgledy" to oczywiscie estetyczne a nie chodzilo o atlantica.Nie wyobrazam sobie Mariuszku zeby on tam byl umieszczony bo moglbys pawia puscic <_<

PS.Wiecej luzu sensowne panienki z pod Warszawy.(to nie do prezesa!!)

serdeczne k bum

majon

Sensowny przedstawicielu grupy 3- maj?cej władze whist

Krytykować to mieli?cie Wy a nie ja Was ;)

W?tek powstał po to aby?my mogli zapoznać się z Waszym zdaniem odno?nie zmian i prawie się to udało z jednym "ale"... proszę w swojej krytyce podawać konkrety...

Je?li idzie o baner to dostał nowy szlif w oparciu o Wasze sugestie:

1. Po prawej nie ma już tyłka An 400 K7 tylko mamy sexowny zadek X9.

2. Xciting nie jest już w kolorze marchewki wiosennej tylko nosi barwę silver.

3. Napis "Burgmania ble, ble" został po głębszym zastanowieniu usunięty. Samo logo wystarczy.

Pasi się czy się nie pasi? :(

Co do newsów wypowiedział się już Tetsuo.

Ja dodam tylko od siebie, że chciałbym gor?co zachęcić wszystkich użytkowników do nadsyłania do nas testów, opisów etc... Pablos już maluje co? o Malagucie... A może sensowna panienka ze szkieletczyzny skrobnęła by co? o Atlanticu "pińcet"? :(

No chyba, że wiara nie pozwala... :)

Ps. Majon... to że masz swoje zdanie to bardzo dobrze... doceniam to i cieszę się. Takich ludzi potrzeba w Klubie. Pamiętaj tylko o jednym: Dobrze kiedy swoje zdanie popieramy konkretnymi argumentami a nie piszemy jakie? kwasy o krasnalach :(:(:)

Odnośnik do komentarza

a ja powiem szczerze lubie jak co? się dzieje :D

lubię w?tki, które w ci?gu jednego dnia otwiera 600 osób i prawie 40 postów zawieraj?...

a nie takie: ja TEŻ witam albo mi sie TEŻ podoba czy ja TEŻ gratuluję

pozdr...

ortos vel mr.c1

ps.

POZDRAWIAM MAJ?CYCH WłASNE ZDANIE!!!!

Odnośnik do komentarza

Co do newsów wypowiedział się już Tetsuo.

Ja dodam tylko od siebie, że chciałbym gor?co zachęcić wszystkich użytkowników do nadsyłania do nas testów, opisów etc... Pablos już maluje co? o Malagucie... A może sensowna panienka ze szkieletczyzny skrobnęła by co? o Atlanticu "pińcet"? :D

No chyba, że wiara nie pozwala... :o

Mariuszku co tu pisac poprostu wloska ch....a. :D

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też mam mał? uwagę do banera (a co jak wszyscy mog? to ja też :D ) , mianowicie nasze logo klubowe mimo iż jest w centrum powinno jeszcze się troszkę wyróżniać i sobie wymy?liłem co? takiego(wymy?liłem co nie znaczy że jest wykonalne bo z tego tematu to jestem zupełnie noga "co??") aby owo logo powiększyć tak by jego górna i dolna krawędĽ wystawała jakie? pół centymetra przez co stanie się jeszcze bardziej widoczne. Jeżeli nasz banerek pójdzie na jak?? zaprzyjaĽnion? stronę to mimo wszystko w?tpię żeby był takiej wielko?ci jak w oryginale , a wtedy czytelno?ć loga spadnie.

Ale to sobie wymy?liłem :o:o:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja też mam mał? uwagę do banera (a co jak wszyscy mog? to ja też :D ) , mianowicie nasze logo klubowe mimo iż jest w centrum powinno jeszcze się troszkę wyróżniać i sobie wymy?liłem co? takiego(wymy?liłem co nie znaczy że jest wykonalne bo z tego tematu to jestem zupełnie noga "co??") aby owo logo powiększyć tak by jego górna i dolna krawędĽ wystawała jakie? pół centymetra przez co stanie się jeszcze bardziej widoczne.

Bardzo dobry pomysł Maximusie :D

Jest 100 % poparcie z mojej strony...

My?lę, że technicznie nie będzie z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Szczerze to wyczuwam tu nutkę delikatnie mówi?c- zło?liwo?ci Ermi.

Co? sie uparł na "zło?liwo?ci" jakie?. Ne rozumiem. Gębę otworzę mówi?c "dzien dobry" i już jest nie chalo. dziwne do?ć

bez komentarza...

Wracaj?c do tematu to teraz baner mi się podoba. jest prosty i czytelny i ładnie wyeksponowane jest nasze logo, które, jak zauważył maximus, powinno być jeszcze wyraĽniejsze i duże a ja dodam że jednoznacznie kojarz?ce się z naszywkami klubowymi i tak rozpoznawalne w podróżach.

:D

Edit:

a może dało by radę umie?cić sqtery po prawej stronie baneru pod takim samym kontem jak te po lewej stronie???

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Co? sie uparł na "zło?liwo?ci" jakie?. Ne rozumiem. Gębę otworzę mówi?c "dzien dobry" i już jest nie chalo. dziwne do?ć

bez komentarza...

Ermi- ale ty nie napisałe? "dzień dobry" tylko wbiłe? szpilę o jakiej? niepoprawno?ci politycznej !

Nigdy polityka mnie nie interesowała a temat polityki Klubowej okre?liłbym tak-> Staram się zawsze zachowywać neutralno?ć i wyważenie.

Pozatym to co napisałem o zło?liwo?ci jest moim prywatnym odczuciem... je?li się mylę to wyprowadĽ mnie z błędu.

Wracaj?c do niniejszego w?tku> Cieszę się, że z tematem banera po burzach i huraganach udało się i jest teraz jak w Erze !OKK

Kolejne zmiany już wkrótce :D .

Edit:

a może dało by radę umie?cić sqtery po prawej stronie baneru pod takim samym kontem jak te po lewej stronie???

Też już o tym my?lałem... zobaczymy jak by to wygl?dało od strony technicznej i nie wykluczam, że zrobimy te po prawej pod k?tem.

Odnośnik do komentarza
Kolejne zmiany już wkrótce  :D .

Mam nadzieje ze zmianom ulegna tez naszywki klubowe, bo skoro logo Burgmanii mruga kierunkami i reflektorami, to nastepna edycja naszywek bedzie miala wszyte mini LEDy zasilane z mikroskopijnych elementow solarnych :o !OKK :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wiem w czym robicie Mariusz ten banner, ale proponuję zwiększyć jego wysoko?ć tak aby to co jest poza jego ramk? było przezroczyste.

W Photoshopie robiłem takie rzeczy na tzw "layers" albo warstwach...

Je?li masz logo Burgmanii w postaci oddzielnego elementu, to zrób je również przezroczyste i

dodaj po powiększeniu jako kolejny layer na wierzch ramki z bannerem.

Ramka pozostanie tych samych rozmiarów ale baner będzie wyższy i dzięki temu

logo będzie mogło poza ramkę wystawać, a w zwi?zku z tym, że to co poza ramk? jest przezroczyste, będzie się ładnie komponowało z background strony. Żeby to co poza ramk? i logo było przezroczyste, cało?ć trzeba poł?czyć i wyci?ć takim

sprytnym narzędziem a następnie wkleić w przezroczyste tło i zapisać (save for Web) jako gif z przezroczystym tłem...

Nie wiem czy się jasno wypowiedziałem, ale gdybym miał składowe naszego

banera w postaci dowolnych bitmap mógłbym to zrobić do?ć szybko.

pzdr

edit:

zapomniałem dodać, że z formatów internetowej grafiki to chyba tylko Compuserve GIF wspiera "transparency", a Wasz baner to chyba wła?nie

co? w tym rodzaju (gif animowany ?). <_<

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie wiem w czym robicie Mariusz ten banner, ale proponuję zwiększyć jego wysoko?ć tak aby to co jest poza jego ramk? było przezroczyste.

W Photoshopie robiłem takie rzeczy na tzw "layers" albo warstwach....

...

Tak to jest gif , i jest dokładnie tak robiony jak piszesz..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Straszne słowa tu padły których z połowy nie rozumiem <_< a ja powiem po chłopsku dajcie jeszcze więcej ze 3mm poza baner i tam gdzie jest napis na logo zróbcie przerwę w tej ramce to wtedy jeszcze bardziej będzie widoczne !YES !YES !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...