Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowa wizualizacja na stronie głównej


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chciałem poinormować wszystkich Klubowiczów oraz inne osoby odwiedzaj?ce nasz portal, że jeste?my na etapie wielu zmian... zarówno na stronie głównej jak i w menu oraz już wkrótce na forum, będzie można zauważyć różne udogodnienia.

Od dzi? mamy nowy baner na stronie głównej... mam nadzieje, że spodoba się Wam !scooter . Logo oczywi?cie zostało nie zmienione jednak dodali?my efekt gif.

Zmieniona została wielko?ć zdjęć w newsach tak by strona szybciej się ładowała.

Już lada moment będzie można zauważyć zmiany w menu głównym.

Je?li idzie o forum to mam kilka nowych pomysłów ale o tym już wkrótce...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • Tetsuo

    6

  • dr.big

    6

  • pablos

    5

Co tu zmieniać jak wszystko jest OK! . Mariuszu nie szkoda czasu teraz na zabawę ze stron? - lepiej pobrykać na skuterku niż siedzieć przy kompie !scooter .

A tak poważnie jedyne co poprawcie to ten wiecznie wyskakuj?cy bł?d forum i niektóre działy nie zmieniły się merytorycznie odk?d zacz?łem tu zagl?dać ... niektóre s? zupełnie niepotrzebne tj. GRY w ich miejsce lepiej d?c np. galerię z imprez i spotów do których byłby lepszy i bezpo?redni dostęp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Co tu zmieniać jak wszystko jest OK! . Mariuszu nie szkoda czasu teraz na zabawę ze stron? - lepiej pobrykać na skuterku niż siedzieć przy kompie whist .

Ciesze się Pablos, że Twoim zdaniem u nas na stronie jest wszystko OK :( Naszym zdaniem nie jest aż tak dobrze żeby nie mogło być lepiej. Baner startowy strony głównej wymagał zmiany już dawno temu, kiedy zdecydowali?my że nasz klub staje się ogólno maxi- skuterowym. Pozostałe zmiany uwierz mi, że s? potrzebne i na siłe nikt nie robi sobie roboty na zapas. Trzeba pamiętać, że brak ulepszeń to cofanie się w rozwoju...

Poza tym uwierz mi, że tyle co akurat ja brykam dziennie na skuterze to ty rzadko kiedy zrobisz w tydzień :) Tak więc brykanie brykaniem ale w nocy trzeba czasem poprawić to i owo !scooter

Wracaj?c do strony i Klubu->>

Pomysły na zmiany najczę?ciej rodz? się w mojej głowie ale najtrudniejsz? robotę odwala w 90 % Tetsuo... a ten jak wiadomo narazie nie ma pojazdu z płozami tak więc zanim go zakupi trzeba wszystko zapi?ć na ostatni guzik :(

A tak poważnie jedyne co poprawcie to ten wiecznie wyskakuj?cy bł?d forum i niektóre działy nie zmieniły się merytorycznie odk?d zacz?łem tu zagl?dać ... niektóre s? zupełnie niepotrzebne tj. GRY w ich miejsce lepiej d?c np. galerię z imprez i spotów do których byłby lepszy i bezpo?redni dostęp.

Bł?d, który czasem wyskakuje nie leży w naszej gesti... jest on spowodowany obci?żeniem serwera i problemami u naszego providera. Miejmy nadzieję, że problem nie będzie się pogłębiał.

Działy będ? się zmieniały ale wymaga to czasu. W pierwszej kolejno?ci idzie pod młotek dział "Opisy skuterów" jednak będę zmuszony posiłkować się narazie tym co sam testowałem i to czym kiedykolwiek jeĽdziłem. Ile to już razy prosiłem Klubowiczów aby nadsyłali opisy swoich pojazdów? :(

Np.... bardzo przydałby się nam opis z ciekaw? galeri? fotek Malaguti Madisona 125... Pomożesz Pablos? :)

Bardzo chętnie widziałbym także opis Majesty 125 czy też 250, Hexagona 125, 180, 250, Piaggio X9 125, 180 a także wielu innych. Liczymy tutaj na Wasz? pomoc...

Dział GRY... kiedy? miał bardzo duże wzięcie. Aktualnie rzadko kto tam zagl?da... Pewnie wkrótce go usuniemy.

Kolejn? spraw? jest Czat... Tetsuo jest na etapie przygotowywania się psychicznie do pisania scriptów pod ten dział strony... niestety wymaga to sporo czasu.

Widzisz Pablos... jednak wcale nie jest tak dobrze jak ty to widzisz. Dlatego trzeba co jaki? czas wprowadzać "nowe" żeby użytkownicy czuli ?wieży powiew nad czym stale z Tetsuo pracujemy.

Kolejne konstruktywne propozycje mile widziane :) .

Odnośnik do komentarza

Banerek bardzo OK

Zmiany też pewnie wprowadz? wiele pożytecznych udogodnień....

A co do opisów skuterów - to przykaz "od górny", że każdy klubowicz musi napisać przynajmniej krótki test swojej maszyny /je?li tego nie zrobił juz kto? wcze?niej/

pozdr...

ortos vel mr. c1

Odnośnik do komentarza

Baner bardzo fajny, jest co prawda wyeksponowana C1, a nie ma AN650, no ale nie badzmy malostkowi :) i niech Mario sie cieszy(jest Tmax). W koncu baner ma tylko ladnie wygladac !scooter , a nazwa Burgmania i logo Klubu chyba wystarczy.

Co do reszty zmian, popieram zdanie Mariusza, trzeby posuwac sie do przodu i wprowadzac ulepszone zmiany. Tak trzymac!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Baner bardzo fajny, jest co prawda wyeksponowana C1, a nie ma AN650,

A ten skuter który jest w logo niczego ci nie przypomina?

Ze swojej strony dodam tylko , że zawsze jeste?my otwarci na propozycje klubowiczów i możemy tu jeszcze wiele pozmieniać !scooter

Odnośnik do komentarza
Witajcie sensowne panienki

Oczywiscie nie podoba mi sie z wiadomych wzgledow.

kbum

majon

Ale z tego co widzę to Ty nie masz skutera? /opis..../

Więc o co Ci chodzi Drogi Majonku? !scooter whist:)

pozdr...

ortos vel mr. c1

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Słuchajcie... nie ma szans, żeby na banerze startowym strony głównej znalazły się wszystkie dostępne maxi- skutery. Miejsca jest mało a modeli bardzo dużo. Głównym celem jaki nam przy?wiecał było umiejscowienie charakterystycznych konstrukcji.

Burgman 650 widnieje w naszym logo i jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem strony. Pozatym ?miga przy kursorze więc zrezygnowali?my z umieszczania go jeszcze na grafice banera.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo...

Mi się pomysł na nowy banner podoba, ALE...

Poł?czyłem siły my?lowe z pewn? Żonk?( :) ) i stwierdzili?my parę niedoróbek...

Otóż, Banner zawiera 6 skuterów...

2 zdjęcia Burgmana 400 K7... Wg. mnie to pierwsza kicha... Zamiast umieszczać tył 400'tki waln?łbym inne maxi...

No wła?nie, jak inne maxi, to jakie? BARDZO Mi brakuje B650... Jednak to flagowy skuter nawet Naszego klubu... lepszego nie wyprodukowano... Więc zamiast tyłu 400'tki miło byłoby ogl?dn?ć 650'tkę...

Następne... tylko Xciting jest umieszczony w kolorze odbiegaj?cym od kolorów czerni...(nie patrzymy już na 400'tke, bo Ona nie jest w złym kolorze)...

Tak to Silver, C1, T-max ... Cytuje: "skutery przez to ze sa ciemne nie sa wyraziste"...

Zgadzam się z tym zdaniem w 100%(autorkę nalezy pozdrowić whist )...

Nastepnie... "jasniejszy napis zanika", chodzi o napis "Burgmania Maxi Skutery"...

Niestety tak się stało, że napis nie jest czytelny na tym tle... Pomysłu jako takiego niemam, ale należałoby zmienić trochę ogóln? kolorystykę i powinno być wszystko OK...

Idziemy dalej? W bannerze już chyba wszystko OK...(hahaha z tego co widze chyba wszytskiego się uczepiłem[-li?my] :) )... tylko nie !scooter ...

Co do reszty zmian, jakie nast?pi?, to czekamy... Miło że co? się zmienia, choć nikt nie mówi, że to co jest teraz było złe... Jak już wspomnieli Mariusz i Bigu... Zmiany s? potrzebne z biegiem czasu... Lecz dotychczasowa konstrukcja forum pozostaje wci?ż dobra... Należy j? tylko trochę "stuningować :) "...

Tyle... Pozdrówki dla wszystkich...Qba :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O i to jest konstruktywna krytyka... jednak nie do końca !scooter

Przede wszystkim "żonka" może się sama wypowiedzieć... no chyba Kubo, że stałe? się jej adwokatem :)

Dlaczego An 400 k7 na banerze to totalna kicha? Moim zdaniem nowy An 400 będzie wkrótce jednym z najpopularniejszych modeli maxi... jego przód i tył jest charakterystyczny. To, że przód widać po lewej stronie a tył po prawej było zamierzone... Moim zdaniem wygl?da to OK ale przecież nie każdy musi tak uważać... wła?nie po to założyłem ten w?tek żeby poznać Wasze zdanie.

Piszesz Kubo, że brakuje Ci An 650... pisali?my już o tym powyżej. Logo i kursor.

Dalej... Teoretycznie można zmienić kolor T- maxa i C1 ale na jakie? Srebrne, żółte? Nie wiem czy znowu taka kolorowa wizualizacja będzie OK ale Przemy?limy to. Napewno T- max byłby lepszy żółty (Tu mario narobi w majtki :) ).

C1 bym zostawił w takim kolorze. Osobi?cie uważam, że Silver Wing jest zbyt smutny i zbyt ciemny... Pomy?limy co z tym zrobić.

Co do napisu>> On miał być zanikaj?cy i mniej wyrazisty. Jakby był wyraĽniejszy to zasłoniby sylwetki skuterów.

Zdaje sobie sprawę, że jaki baner by nie powstał to nie dopasujemy wszystkim... bo tak to tylko w Erze potrafi? whist ale oczywi?cie czekamy na kolejne oceny, sugestie i propozycje.

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o kolory, to ja osobi?cie Kymco bym przemalował na srebne

Wydaje mi się, że jak skutery będ? kolorowe i to każdy inny to baner wyjdzie trochę jarmarczny !scooter

ale to moje zdanie...a o gustach sie .....

ps.

ja osobi?cie się cieszę, że jest już kilka Maxi w banerze, a nie tylko Burger :)

pozdr...

ortos vel mr. c1

Odnośnik do komentarza

400 K7 jest jak najbardziej na miejscu. Burgmany 400 sa bardzo rozpowszechnione, wiec najnowszy model 400 pasuje jak ulal.

Wydaje mi sie rowniez, ze Xciting odbiega troche kolorem od pozostalych motywow banera. Moze zrobic go w bardziej stonowanym odcieniu?

C1 jest prawie niespotykana, ale jest dobrym przykladem na "rozpietosc zjawiska" o nazwie skuter :) .

Edit: Tak jak Ortos w miedzyczasie napisal, Xciting na jakis szaro- srebrny, zeby nie robic jarmarku !scooter .

Odnośnik do komentarza

A ja dalej obstaje przy swoim i nie chodzi tu o to jakie sqtery sa na banerze poporostu baner jest nie czytelny i powoduje wizualny balagan.Ni ladu ni skladu zadneje konsekfencji.Napisy nie czytelne wiec po co one tam sa???Zle ze skalowane pojazdy mam wrazenie ze ogladam 50tki.Katastrofa panowie szkoda ze nie wladowaliscie jeszcze krasnali ogorodowych.

kbum

majon

Odnośnik do komentarza
Gość fabiopaulo

Witam

Nie wiem czemu tak krytykujesz czytac kazdy potrafi (mam taka nadzieje !scooter )

a i skuterki sa fajne choc kolorki faktycznie moglyby byc jasniejsze.

Z reszta chlopaki sie narobili siedzac przed kompami i poswiecajac swoj cenny czas DLA NAS.

Moim zdaniem aby tak dalej milo patrzaec jak ktos dba o stronke

Pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza

Krytykuje bo po to jest ten temat!!!!!!!!Nie mam zamiaru milczec tylko dla tego ze kogos moge urazic nie podoba mi sie mam taki a nie inny gust i Tobie nic do tego. Baner nie pasuje do koncepcji calej strony jest wyrwany z kontekstu!!Moze misu kolorowy napiszesz co Ci sie w tej szkaradzie podoba.Prezes prosil o konstruktywna krytyke to ja otrzymal.

sciskam w pachwinie

majon

Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim "żonka" może się sama wypowiedzieć...

Jestem....

Sam pomysł zmian popieram ;)

Brawo!

Co do napisu>> On miał być zanikaj?cy i mniej wyrazisty. Jakby był wyraĽniejszy to zasłoniby sylwetki skuterów.

Co? powinno się tu wyeksponować, albo napis albo skutery.... whist

Wydaje mi się, że jak skutery będ? kolorowe i to każdy inny to baner wyjdzie trochę jarmarczny 

Trochę barw... choć też nie popieram kanarkowych kolorów :( ... tak dla kontrastu, przyda się .... <_<

!scooter

Odnośnik do komentarza

ja też mam swoje ale ...

po pierwsze b400 x2 - ten tył WG MNIE jest nie potrzebny, zamist niego jak?? włoszczyzne mozna by wstawic (X9)

po drugie to nieszczesne C1 - jakby nie było, mało wspolnego ma on z MAXI-skuterem

moze jest oryginalny, i moze komus sie podobac - ale dla mnie jest to pojazd rodzaju leonardo, epicuro czy Runnera 200 - a to nie s? maxi skutery ....

co do reszty nie mam zastrzeżeń ...

Odnośnik do komentarza
Gość fabiopaulo
Nie mam zamiaru  milczec tylko dla  tego ze kogos moge urazic nie podoba mi sie mam taki a nie inny gust i Tobie nic do tego.

Oczywiscie masz racje kazdy ma swoje zdanie i swoj gust a ja sie z tym licze. Nie zamierzam sie tez z nikim klucic <_< .

Faktycznie zamiast tego tylka Yamki mogloby sie pojawic cos innego !scooter i jeszcze raz juz wspomniane kolorki

Pozdrowka Paweł

Odnośnik do komentarza
Demokracja !scooter  <_<  whist  :( ...

w znaczeniu wszyscy kracz?,

(...)

...w znaczeniu: moze ktos zaprezentuje lepszy baner :( ? I sobie wtedy demokratycznie pojedziemy po nim ;) .

Przypomina mi sie dyskusja z pierwszych dni dzialania strony. Kilka osob mialo objekcje co do banera i kilka osob co do kursora. Historia kolem sie toczy :) ?

Luuuudzie wyluzujcie, to tylko baner :( .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...