Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

problem z aprilia sr 50


Gość pabian16

Pytanie

Witam wszystkich. Chciałbym dowiedziec sie co moglo sie pos\psuc w aprili sr 50. od niedawna zaczal sie sezon i mam popsuty skuter i nie wiem co w nim sie popsulo. A wiec: moja aprilia ma takie dziwne objawy, gdzy zapale silnik i chce ruszyc dodaje gazu a ona wogule nie wchodzi na obroty i nie moze ruszyc wiec prosze o pomoc i o kontakt z jakims dobrym i tanim mechanikiem z okolic Warszawy i Marek

Odnośnik do komentarza

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Administrator

Mysle ze wiecej informacji dotyczacych 50-tek uzyskasz na innych forach gdzie wiekszosc uzytkownikow posiada 50-tki. Na tym forum zajmujemy sie glownie maxi skuterami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 0
Witam wszystkich. Chciałbym dowiedziec sie co moglo sie pos\psuc w aprili sr 50. od niedawna zaczal sie sezon i mam popsuty skuter i nie wiem co w nim sie popsulo. A wiec: moja aprilia ma takie dziwne objawy, gdzy zapale silnik i chce ruszyc dodaje gazu a ona wogule nie wchodzi na obroty i nie moze ruszyc wiec prosze o pomoc i o kontakt z jakims dobrym i tanim mechanikiem z okolic Warszawy i Marek

kolego jak chcesz to mogę tobie pomóc ponieważ sam posiadałem aprilie sr. pozdrawiam shrek :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...