Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Drobne ulepszenia w Malaguti Madisonie 125


Gość gogo90

Pytanie

Witam,

mam zamiar w moim nowym Malaguti Madisonie zamontować ?wiatła awaryjne i o?wietlenie schowka pod kanap?. Może mi kto? powiedzieć gdzie umie?cić włacznik awaryjnych najlepiej i jak zamontować o?wietlenie pod kanap?? Za wszelkie wskazówki dziękuje.

Odnośnik do komentarza

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pierwsza sprawa to nie ważne gdzie zamontujesz wł?cznik ?wiateł awaryjnych, tylko trzeba na to spojrzeć ze strony technicznej. Madi ma podobna instalacje co Majesty, a ja też my?lałem nad zrobieniem awaryjnych. Najważniejsza sprawa to zmienić przerywacz, na jaki? samochodowy -powód- oryginalny jest przewidziany na 2 żarówki i kontrolke (bo jak wł?czasz który? kierunkowskaz to tyle się ?wieci) a jak podł?czysz drugie tyle to poprostu go spalisz...

Co do pod?wietlania to róbta co chceta, ja my?lałem nad zamontowaniem cienkiej obrysówki z trucka - estetycznie wygl?da i daje odpowiedni? ilo?ć ?wiatła

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

A w jakim celu ?wiatła awaryjne w skuterze ? |wiatła awaryjne s? konieczne gdy pojazd jest nieruchomy w miejscu zatrzymania na drodze. Ale napewno jest możliwo?ć zamontowania innego przekaĽnika kierunkowskazów i ?wiatła awaryjne będ?. My?ę, że mogę się przydać, ale trzeba zerkn?ć w schemat elekryki.

pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • 0

Czesc,

rzeczywiscie w madisonie przerywacz jest przewidziany tylko na 2 zarowki i kontrolke. W poniedzialek jade kupic zwykly samochodowy przerywacz za 11zł i pod niego podł?cze ?wiatła awaryjne (w skucie naraz będ? dwa przerywacze, jeden od kierunkow drugi od awaryjnych).

Co do oswietlenia to wiem ze w opcji mozna bylo seryjnie kupic wersje madisona z podswietleniem schowka, ale nie wiem gdzie to bylo zamontowane, i wlasnie szukam jakiegos zdjecia przedstawiajacego oryginalne podswietlenie.

A co do zestawu louisa to jest troszke drogawy - 29euro. Mnie awaryjne będ? kosztowały 11zł przerywacz + 1zł wlacznik :rolleyes: Oczywiscie o ile zadziała, ale powinno.

I jeszcze jedno mam pytanko, zeby spuscic olej trzeba pod silnikiem opdkrecic taka srube kluczem 19tk?. Trzeba to zrobić pneumatykiem? Bo nie moge zwykłym kluczem tego odkrecic.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Gogo odkręcić się da ale trzeba ciut siły , jest pod ?rub? mosiężna lub miedziana podkładka, stuknij delikatnie młotkiem w koniec klucza założonego na ?rubę spustow?.Kilka takich uderzeń i ?ruba się zluzuje.

Pozdrawiam

A najlepiej podjedĽ do serwisu wymieni? olej za parę złociszy.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Mam jeszcze jedno pytanko. Czy kto? wie jakie s? seryjne żarówki z przodu w Madisonie? Je?li s? h4 bo takie podejżewam to czy będ? pasowały h5? Bo mam okazje okazyjnie kupic żarówki h5 xenon i podobno pasuja zamiast h4.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...