Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze skuterki w Ekspresie Ilustrowanym


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też z daleka ale temat obserwuje i czekam do czwartku.

Mam nadzieję że wrzuci ktoś foty z reportażu dla tych co dojścia do expresu nie mają pleaseeeeee .

Odnośnik do komentarza

Siemanko !!!

Odgrzewam kotleta, bo tu jakaś cisza zapadła w Łódzkiem !winkiss

A jak wyszło z tym Ekspresem ilustrowanym, było coś w nim czy nie ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczoraj dzwoniłem do pana redaktora,z zapytaniem. On na to że mieliśmy się z nim spotkać dostarczyć zdjęcia z wojaży zagranicznych itd.itp. A jak dobrze pamiętam to po sesji zdjęciowej zapisał mój nr. tel.oraz stwierdził że zadzwoni i spotkamy się w celu omówienia wojaży zagranicznych. Jak było tak było,nieważne.Dzisiaj dostarczyłem mu do redakcji fotki z wyjazdu na Litwę,Łotwę,Estonie oraz Brukseli. Zobaczymy jak teraz sprawa się potoczy.

Odnośnik do komentarza

Choćbym miał sam wydać tę gazetę/dziennik/tygodnik to mówię Wam - będziemy na pierwszej stronie !YES

Jak nie wypali z ekspresem to uderzymy do następnej !OK

Trzymam kciuki !OKK i powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Foty bardzo fajne, tekst trochę "trzy po trzy" (nie byłem nigdy na zlocie Burgmanii w Hamburgu ;), Burgman to Suzuki !YES , obładowany skuter 3,5 litra na 100km !YES) , ale czego wymagać od redaktora, który pewnie źle zapamiętał rozmowę. Jedno zapamiętał dobrze :D : liczy się pasja i cel podróży...

Ogólnie !OKK , tak trzymać :D .

Odnośnik do komentarza

Noto się wreszcie doczekaliśmy naszego wywiadu w ekspresie.Voy-ciach możesz wreszcie spać spokojnie już nie musisz sam wydawać gazety ekspres cie wyręczył. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No widzisz Wiesiu ile cię omineło. :D

Mam kolegę który pojechał na wycieczkę do byłego ZSSR i też nie widział, i nie wiedział gdzie jest. hi,hi

Odnośnik do komentarza

Doczekaliśmy się, teraz czas na kolejną gazetę. Nauczeni doświadczeniem !sciana już wiemy co i jak przekazać redaktorowi, żeby załapał w czym rzecz.

Już wkrótce wątek dotyczący :D regionalnej Wigili :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...