Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze skuterki w Ekspresie Ilustrowanym


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam koledzy. Idziemy dalej za ciosem i po integracji trzeba ludziom pokazać kto my jesteśmy,czym się zajmujemy na czym jeździmy ? Niby nie motocykl a jednak? Wiecie sami jak osoby nie zorientowane reagują na widok naszych maszynek. :wine: Dlatego Nasz kolega Vojciach zorganizował spotkanie z redaktorem Ekspresu Ilustrowanego. Niestety spotkanie zostało wyznaczone na jutro na godz. 14.00 pod Imaxem. Mam nadzieje że postaracie się przyjechać na umówione miejsce. Wiem że w tych godz. jest robota ale może na godzinkę dwie wyrwiecie się. Jeżeli nie będziecie mogli przyjechać proszę was o dostarczenie ciekawych zdjęć z naszych wojaży. Zdjęcia muszę być na jakimś nośniku danych. Możecie je dostarczyć dzisiaj do mojej knajpy. I tu szczególna prośba do tych osób które zawszę dokumentują nasze hobby. BULBA, KULAWY,CARL,PAW-KOR. Jednocześnie obiecuje iż podczas wywiadu zachowam wysoki poziom. :( No chyba że będzie zadawał trudne pytania :P

Odnośnik do komentarza

Mój komp. zaczyna żyć własnym życiem i w związku z tym mam utrudniony dostęp do neta, ale do rzeczy:

jak się sprężymy i wypadniemy dobrze to będziemy w czwartkowym wydaniu ekspresu w dziale hobby. Godzina faktycznie mocno kolizyjna, ale nic nie poradzę już tak musi zostać. Redaktorowi zależy na zdjęciach Waszych maszyn, mogą być z kierownikami i bez, zdjęciach z wycieczek, spotkań etc.

Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa, ale z ogromną przykrością stwierdzam, że nie mogę uczestniczyć. Wyjechałem służbowo i nie ma mnie w Łodzi. Zdjęcia mogę wysłać tylkoma maila.

Pozdrawiam wszystkich PAWKOR

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie, jak tam spotkanie wypadło, czekamy na relację !winkiss

To było tak. Przyjechał wóz reporterski zaproszono nas na wspaniały obiad. Tam właśnie udzieliliśmy wywiadu. Potem poproszono nas abyśmy pokazali swoje

maszyny. Następnie była przejażdżka i foty w ruchu. W sumie nic wielkiego chcieli to byliśmy. Za wywiad i zdjęcia zainkasowaliśmy po 2 stówki. Raczej jesteśmy zadowoleni. :)

Odnośnik do komentarza

Zdun był mało precyzyjny - dwie stówki euro, nie express tylko NewYorkTimes i zapomniał dodać, że dalsza część wywiadu ma być na nowojorskim manhatanie. Opłacili nam już przelot, a żeby nie latać w tą i w tamtą ze sprzętem to postawili nam po sztuce BURGMANA 650 exe które po sesji mozemy sobie zabrać.

... ale mnie fantazja poniosła tomato.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Frajerzy !NOT

Trzeba było jeszcze wydębić talony na wachę co najmniej na rok !sciana !placz1

A jak podeślą dzisiaj artykuł do autoryzacji to wrzucać zaraz skana na forum :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...