Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Integracja z ŻUBRAMI w BIAŁOWIEŻY w dn 01.10.2011


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    14

  • czaro69

    9

  • avanturnik

    8

  • MAKI

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Siemano Wszystkim !!

Miło w końcu powitać Szanownego p.Jarothumbup.gif. No i zaszczyt też powitać onego <aissshkaa>ohmy.gif.Sorry ale naprawdę nie wiemy z kim mamy zaszczyt -proszę więc dokładnie przeczytać regulamin forum i napisać o sobie coś więcej.Każda osoba jest mile widziana na naszym forum , trzymając się reguł.

Mam nadzieję że w sobotę spotkamy się w dosyć dużym gronie i oczywiście cheers.gif orazband.gifprzy ŻUBRówce.

Proponuję aby Przyjaciele z Giżycka zintegrowali się razem i o jakiejś tam godz. spotkali bysmy się w Ełku , a Roman z Suwałk decyzja należy do Ciebie:

- albo walisz na Ełk

- albo spotykamy się w Białym u Jaro (mam nadzieję że miejsce będzie podane )

A więc co !!!

odliczamy czas!!!!!hoover.gif

Odnośnik do komentarza

panowie chciałbym wiedziec ile i jakie pokoje potrzebne,bo moze byc problem,to nie jest duzy pensjonat,mamy zarezerwowanych 5 dwojek i 1 jedynka,i mamy w rezerwie chyba jedna dwójke. prosze zaktualizowac liste,bo nie wiem ,czy Roman i boochos jada sami,czy z plecaczkami? w czwartek wieczorem,musze potwierdzic liczbe osób,

Siemano Wszystkim !!

Miło w końcu powitać Szanownego p.Jarothumbup.gif. No i zaszczyt też powitać onego <aissshkaa>ohmy.gif.Sorry ale naprawdę nie wiemy z kim mamy zaszczyt -proszę więc dokładnie przeczytać regulamin forum i napisać o sobie coś więcej.Każda osoba jest mile widziana na naszym forum , trzymając się reguł.

Mam nadzieję że w sobotę spotkamy się w dosyć dużym gronie i oczywiście cheers.gif orazband.gifprzy ŻUBRówce.

Proponuję aby Przyjaciele z Giżycka zintegrowali się razem i o jakiejś tam godz. spotkali bysmy się w Ełku , a Roman z Suwałk decyzja należy do Ciebie:

- albo walisz na Ełk

- albo spotykamy się w Białym u Jaro (mam nadzieję że miejsce będzie podane )

A więc co !!!

odliczamy czas!!!!!hoover.gif

ta nowa osoba,to nasza znajoma kasia z recepcji hotelu selment,poznana 2 tyg.temu... :(

mam propozycje gdzie sie spotkamy w białym,na parkingu przy makro,tak bedzie najłatwiej,wlatujecie do białego,pierwsze swiatła prosto,mijacie salon mercedesa,i dalej widzimy wielka hale makro po prawej,godzine wy ustalcie,ja proponuje zeby z białegostoku wyjechac przynajmniej o 12,powoli pojedziemy,po drodze na pewno gdzies sie zatrzymamy...

Odnośnik do komentarza

Witam !!!!

Co do godziny wyjazdu dzisiaj wieczorkiem już będzie wszystko wiadomo thumbup.gif Uzależnione jest to od wielu czynników toot.gif

<Avanturnik> Mam nadzieję że z Wandą dołączycie do nas w Ełku i pokulamy razem na Białystok thumbup.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czołem zmotoryzowani!!!

Teraz to jest TOOOO!! ,,Siara i wszystko jasne''thumbup1.gif albo ,,jedna komenda - jedno wykonanie"tank.gif

Mamy godz. wyjazdu z Ełku -ok. 10.00 --Proponuję ( STATOIL 1,2,3 przy rondzie na ul. Kilińskiego )

Następnie walimy na Białystok i ok. godz.12.00 spotykamy się w Białym przy MAKRO

Tam spotykamy się z Jaro i reszta w!! jego rękach.

A więc do obaczyska !!

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcześniej na 10.00 w Ełku mogę się nie wyrobić. Postaram się być na 10.30 na stacji STATOIL - jeśli możecie przesuńcie godzinę spotkania o 30 min. Nikt do Giżycka nie dolatuje !scooter od strony Olsztyna z tego co mi wiadomo.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

nawet jak wyjedziecie o 10.30,to do 12 dolecicie do białego, aktualizujcie liste,ja bede dogrywał szczegóły,zebym wiedział ile pokoi (mam nadzieje ze beda,jak nie to i tak poradzimy :P ) do zobaczyska !piwko

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie będę mogł jechać !NOT . Barteez5 - przykro mi że nie będę mógł zaoferować miejsc Twojej rodzince w aucie. Mam nadzieję, że pierwotny wasz plan wypali...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tym razem proszę nam wybaczyć - choroba nie wybiera !sciana Wolałbym być zdrowy i spotkać się z Wami !piwko !piwko

Ps. Jarek, myślę,że to nie będzie ostatnia impreza w tym roku !YES

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tym razem proszę nam wybaczyć - choroba nie wybiera !sciana Wolałbym być zdrowy i spotkać się z Wami !piwko !piwko

Ps. Jarek, myślę,że to nie będzie ostatnia impreza w tym roku !YES

zimą mozemy przesiasc sie na skutery snieżne...:) ja jestem otwarty na wszystkie propozycje,nawet zimowe ... :):D

Odnośnik do komentarza

<Jaro> ja będę swoją ,, ZACNĄ,, scooter.gif jej grypa nie bierze thumbup.gif

P.s. Tak jak wcześniej pisaliśmy startujemy z Ełku o 10-10.30 wspólnie z avanturnikiem wandą , romanem , z tego co na dzień dzisiejszy pozostało na 6 MAXI

scooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gif w kierunku Białego

Odnośnik do komentarza

to jedzie nas 9 osób,zadzwonie do pensjonatu jutro i powiem,ze na kolacji bedzie troche mniej niz planowalismy,zeby za duzo kotletów nie smazyli :D a z pokojami zobaczymy juz na miejscu,na pewno nie zabraknie :)

<Jaro> ja będę swoją ,, ZACNĄ,, scooter.gif jej grypa nie bierze thumbup.gif

P.s. Tak jak wcześniej pisaliśmy startujemy z Ełku o 10-10.30 wspólnie z avanturnikiem wandą , romanem , z tego co na dzień dzisiejszy pozostało na 6 MAXI

scooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gifscooter.gif w kierunku Białego

tzn. ze zona z dzieciaczkiem w domku... :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Chłopy. To ja czekam na Statoil 1,2,3 o 10.00. (to miejsce to już chyba nasza tradycja ;) ). Jeśli ktoś wybiera się autem to bym prosił o sygnał. Bym chciał wrzucić w bagażnik gitarę (i ewentualnie plecaczek jak będzie krzyczeć że za szybko :o hehe-żartuję).

Odnośnik do komentarza

Dobrze myślę że ta stacja STATOIL jest w okolicach salonu NISSAN SUZUKI WASILEWSKI i SYN oraz ronda na którym kierowaliśmy się na SZELIGI?

ta stacja statoil jest przy ostatnim rondzie,wylot na białystok. Jak wpadasz z gizycka do ełku,to jedziesz cały czas prosto na białystok,i przy ostatnim rondzie bedziesz miał stacje po lewj (to jest prawie koniec ełku),statoil 1.2.3.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info !OK - czyli mam po drodze whist

Szkoda tylko że tyle osób się wykruszyło. Może jeszcze się ktoś zdecyduje? Wolne miejsca chyba są więc wystarczą tylko chęci. A co z Moplikiem i Magdą?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...