Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Integracja z ŻUBRAMI w BIAŁOWIEŻY w dn 01.10.2011


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!! Jak wcześniej pisałem ledwo emocje opadły po spocie i kulanku scooter.gifw okol. Ełku

Kolega Jarek4setka z Białegostoku wyraził chęci ogarnięcia kulanka w okolicach Białowieży w dn. 01-02 .10.2011 w tym nocleg w pensjonacie w Białowieży i powrót w Niedzielę

Koszt 125 zł od os. (kolacja w sobotę , nocleg, śniadanko Niedziela )

W Niedzielę jest w planach integracja z Żubrami w rezerwacie thumbup.gif

Poniżej lista osób wyrażająca AKCESS na w/w pewnie ostatnie kulanko:

1. Bartheez

2. jarek 4setka

3. Bagieta+plecak

4.MAKI+krystyna

6. avanturnik + wanda

7. Roman

Czy ........... Ktoś jeszcze????

Tak wygląda odchudzona Lista na chwilę obecną toot.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    14

  • czaro69

    9

  • avanturnik

    8

  • MAKI

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Pogoda ma być ładna, okoliczności przyrody wspaniałe nawet weekend mam wolny, ale Wrzonio niestety zaangażowany służbowo !placz1 – szkoda, bo bardzo lubię tamte okolice. Więc pozostaje mi życzyć przyjemnej integracji z żubrami !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:) Witam Wszystkich Klubowiczów !!

Termin zlotu określony, cena podana - no i co dalej?

Kto to wszystko organizuje? Jaki plan na sobotę i niedzielę? O której się zjeżdzamy? - Niech ktoś to jakoś uściśli bo narazie to ma się nijak do naszego spotkania.

Słyszałem że Jaro miał się tym zająć - narazie jakoś nic nie widać ! A ja chciałbym z Żubrem w trawie PUSZCZYĆ

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie toot.gif Moja Propozycja na Sobotę odnośnie wyjazdu toot.gifPo rozmowie z Jarkiem z Białegostoku toot.gif

Można Wystartować z Ełku o 12ej scooter.gifi na spokojnie sobie dojechać na miejsce ok.16.00-16.30 i się zakwaterować thumbup.gif

Ewentualnie po drodze jakiś mały posiłek wciągnąć gdyż kolacja przewidziana o 19-ej thumbup.gif

Niedziela Śniadanko i Lecimy do rezerwatu do ŻUBRÓW yes.gif

Odnośnik do komentarza

Panowie, proponuję jednak ruszyć z Ełku ok 10.00 i od razu w sobotę spotkać się z żubrami.A po śniadaniu w niedzielę ruszyć spokojnie w kierunku domów !OKK

Sam mam do zrobienia, oprócz drogi do domu, jeszcze 300 km i nie ukrywam,że wolałbym być w Giżycku o rozsądnej porze.... !YES

Odnośnik do komentarza

A ty SAM czy z Plecakiem scooter.gif

Ja raczej z plecakiem.

Bartheez5 jedziesz autem?

Co do wyjazdu to myślę tak. Żeby wyjechać o 10. Dojechać. Zobaczyć jak będzie szła podróż. Jak dobrze to zaatakować żubry jeszcze w sobotę, a jak słabo to w niedzielę i już.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytanka odnośnie wyjazdu

-czy ktoś jedzie !scooter ?

-formujemy jakąś grupę w kierunku Białowieży czy każdy na własną rękę pokonuje trasę?

PS. Jeśli będą chętni na !scooter to myślę że 9.30-10.00 to optymalna godzina na wyjazd biorąc pod uwagę poranne temperatury. W Ełku będę z Wandą 10.30-11.00.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem w Meteo tomato.giftomato.gif na weekend ma być B. Ładna pogoda 22 C i ma nie padaćthumbup.gif Także warunki jak najbardziej sprzyjające do scooter.gif

Wstępnie z Ełku mieliśmy lecieć na 3 MAXI scooter.gifno ale mam nadzieję że jeszcze wszystko do piątku się wyjaśni wallbash.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...