Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakonczenie sezonu w Łódzkiem\Centrum


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Serdecznie zapraszamy,wszyscy będziemy puszkami no może z małymi wyjątkami.Jedzenie będzie trzeba tylko zabrać ze sobą dobry humor i coś do picia i popicia.:clap:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marzena

    37

  • zdun13m

    33

  • ciesu

    32

  • Volvo

    30

Serdecznie zapraszamy,wszyscy będziemy puszkami no może z małymi wyjątkami.Jedzenie będzie trzeba tylko zabrać ze sobą dobry humor i coś do picia i popicia. :)

To kto przyjedzie skuterem?

Odnośnik do komentarza

A może by tak bez alkoholu :)

My przecież bez alkoholu. wpadaj, ja np pije sok pomidorowy. :)

Serdecznie zapraszamy,wszyscy będziemy puszkami no może z małymi wyjątkami.Jedzenie będzie trzeba tylko zabrać ze sobą dobry humor i coś do picia i popicia. :D

O wypraszam sobie ja będę człowiekiem, przynajmniej na początku a potem to któż to może wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Bardzo wszystkich przepraszamy ale nie będziemy mogli uczestniczyć w tej zacnej imprezie ,bo nie mamy czym przyjechać.

Zdarza się, więc przyjedziemy po was ok. godz 14.30. Do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacuś ty wiesz że ja wiem gdzie ty mieszkasz jak wpadnę do ciebie to nie ma zmiłuj.Jestem przed czternastą po was a jak nie to :):P:) a potem to już tylko :) .

My wiemy że ty żartujesz.:)

Odnośnik do komentarza

Moja puszka za mała dla ravw, nóg dobrze nie wyciągnie:-) (chłop ze 2 metry ma) a ja jeszcze do końca nie zdecydowałem:-)

W razie deszczu dużego myślę że będzie można zostawić tam skuter do poniedziałku

Odnośnik do komentarza

Witam, życzę miłej zabawy dla wszystkich maxi-skuterowców,. ja jeszcze w robocie, a moja lepsza połowa idzie na popołudnie więc czeka mnie siedzenie w domu.

Serdeczne pozdrowienia ze Skierniewic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...