Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2011r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
A tu z Bogdanem na "Zakręcie Śmierci"

A gdzie maszyny czyżby spadły wallbash.gifbo nasze stoją na zakręcie DSC00657.JPG

Same zacne niestety

DSC00658.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    21

  • Arkadiusz

    20

  • Bobas

    13

  • krzys-68

    11

Top użytkownicy w tym temacie

No, niestety nie było nam dane jechać naszymi maszynkami, ale co się odwlecze to nie uciecze, już mam w planach wycieczkę, i moja zacna na tym zakręcie sobie na chwilkę stanie, oj stanie i się zrobi ;)

Odnośnik do komentarza

W te okolice to pisze się też na wycieczkę

To się zgadza, okolice tam są piękne, e tam okolice te winkle, z Bogdanem to aż zębami dzwoniliśmy ze złości jak pokonywaliśmy je 4oo,

Ale przyjdzie ten dzień, ta chwila ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie robaczki :) Jedni odpoczywają inni zasuwają od rana do wieczora,zwłaszcza ci co pracę zmienili mam na myśli siebie :) ale nie narzekam jest dobrze,jeżdżę prawie całymi dniami, co prawda nie na maxsi !scooter tylko cztery koła, a lubię jeżdzić :)Zacnej jeszcze nie posiadam, a już już prawie była, na szczęście w porę zmieniłam zdanie :)Więc dalej jeżdżę burkiem !scooter, a na zmianę przyjdzie jeszcze odpowiedni czas. Pozdrawiam cieplutko szerokości panie i panowie !scooter

Odnośnik do komentarza

Ale, że niby chcesz sprzedać Twojego nowego Burka ? :rolleyes:

Też tak może być... Czekam do następnego tygodnia....

Zapewne wykombinuję tak żeby pozostal w mojej rodzinie i w nowym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Tak, tak, Panowie pozbywać się tego, pozbywać :) :)

Czas na Zacne !winkiss już najwyższy.

Choćby skały znosiły dużą kupę mowiąc grzecznościowo to NIE ;)

Odnośnik do komentarza

Choćby skały znosiły dużą kupę mowiąc grzecznościowo to NIE ;)

i tak trzymaj

jak ktoś zainteresowany to

NAJBLIŻSZA EDYCJA BAZARU ODBĘDZIE SIĘ:

08-09.10.2011

parking hali Łuczniczka

ul Toruńska 59

link

Odnośnik do komentarza

No to kasiora Ci się nie zgadza :)

Znasz kogoś komu się zgadza?Wiecej zarabiasz-więcej wydajesz i znowu musisz więcej zarabiać żeby więcej wydawać.... ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie,

zadam pytanie z innej beczki.

Zastanawiam się co jest grane, że nie mogę sprzedać Burka.

W sumie na aukcjach obejrzało go ok. 1 000 osób.

Czy jest brzydki, czy mój opis jest niewiarygodny, czy jest zastój w sprzedaży !scooter

Jakie są Wasze spostrzeżenia ?

Odnośnik do komentarza

Panowie,

zadam pytanie z innej beczki.

Zastanawiam się co jest grane, że nie mogę sprzedać Burka.

W sumie na aukcjach obejrzało go ok. 1 000 osób.

Czy jest brzydki, czy mój opis jest niewiarygodny, czy jest zastój w sprzedaży !scooter

Jakie są Wasze spostrzeżenia ?

zastój w branży moto jest na pewno.Pogłębił się jeszcze w tym roku ale CCC.Jak będziesz chciał/musiał naprawdę sprzedać to zrobisz "przecenę" i znajdzie się kupiec.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie,

zadam pytanie z innej beczki.

Zastanawiam się co jest grane, że nie mogę sprzedać Burka.

W sumie na aukcjach obejrzało go ok. 1 000 osób.

Czy jest brzydki, czy mój opis jest niewiarygodny, czy jest zastój w sprzedaży !scooter

Jakie są Wasze spostrzeżenia ?

Czytam często na naszym forum jakie to ludzie maja problemy po zakupie skuterów z różnych niepewnych zródeł,i kłopotach z tym związanych, albo ze gotowi są kupić jakiś skuter, oczywiście w stanie salonowym, ale za jak najmniejsze pieniądze.

Przykład - temat "czy oferta jest interesująca".

Wniosek nasuwa się sam - widocznie nie mają zaufania do forumowiczów czy też klubowiczów , których to sprzęty najczęściej są znane przez duże grono kolegów z forum.

Mniemam i ufam że kupując skuter od znanego forumowicza, mamy przekonanie graniczące z pewnością, że nie trafimy na przysłowiową minę !YES .

A poza tym zastój w sprzedaży jest napewno :) .

Odnośnik do komentarza

Ja mam zastój w branży spożywczej !NOT !pomidor , tak jakby wszyscy ludzie zaczęli się nagle odchudzać, a co dopiero mówić o branży motoryzacyjnej.

Mojego !scooter T-maxa w necie też wiele osób ogląda - odzewu 0 !placz1

Odnośnik do komentarza

Panowie teraz cokolwiek sprzedać to graniczy z cudem,wiadomym jest ze ludziska nie maja kasy,tym bardziej na zabawki takie jak: maxi skuter,nie jeden patrzy ogląda,ale ostrożnie zanim wyda te ciężko zarobione pieniążki,a nie wszystkim tak samo się powodzi. Czasu trzeba żeby coś sprzedać i tyle. !YES

Odnośnik do komentarza

Mój czas to 4 miechy i zero odzewu. Wciąż jest na sprzedaż, ale za darmo go nie sprzedam za dużo rzeczy w nim zrobiłem.

Też miałem myśli podobne do Bobasa, chciałem już zasięgnąć do jakiegoś poradnika, jak dobrze skonstruować ogłoszenie by zaciekawiło kupującego. Ale nic jak nie chcą to pójdzie na części. A reszta niech kupuje to na co go stać, ale później ile trzeba włożyć. Przykład: Mój stary Burek.

Odnośnik do komentarza

No ale tez nigdy nic nie wiadomo,bo w każdej chwili może się z najść chętna osoba, na wasze wspaniale zabawki !piwko więc tylko czekać aż ktoś zadzwoni !OK

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje że tego roczne lato a właściwie jego brak zrobiło swoje,ludzie nie chwycili bakcyla.Po za tym mało nas widać jeżeli chodzi maxi skutery. Jezdze troche po mieście i po za kilkoma burgerami 400 to nic innego nie spotkałem w Bydgoszczy wallbash.gifcrybaby.gif

Odnośnik do komentarza

Ja mam zastój w branży spożywczej !NOT !pomidor , tak jakby wszyscy ludzie zaczęli się nagle odchudzać, a co dopiero mówić o branży motoryzacyjnej.

Mojego !scooter T-maxa w necie też wiele osób ogląda - odzewu 0 !placz1

jeśli to wam poprawi humor, to powiem wam, że nawet w mojej branży !piwko w której siedze od 16 lat nie zanotowałem tak złego okresu ,a wydawać by sie mogło, że Polak lubi !piwko a jednak jak kasy nie ma to i browara nie kupi , a co dopiero !scooter

Odnośnik do komentarza

Z tymi spadkami we wszystkich branżach to macie na pewno rację.

Jest wśród Polaków jednak duża grupa ludzi, dla których zakup !scooter nie stanowi żadnego problemu.

Ich problem jest taki, że w kryzysie ich dochód spadł z 30 000 na 20 000 !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...