Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2011r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jeśli pogoda pozwoli to w niedzielę ok 14.30 jadę do Grudziądza do Sławka łel. oyooyo. na kawkę. I proszę bez spekulacji na temat noclegu. Wracam do domku !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    21

  • Arkadiusz

    20

  • Bobas

    13

  • krzys-68

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli pogoda pozwoli to w niedzielę ok 14.30 jadę do Grudziądza

Obyś nie musiał wracać autokarem, jak kiedyś ktoś, no nie pamiętam już kto !w00t , ale grzeczny był, babcię wpuścił pierwszą i z Malborka jechała chyba :huh:

Grzesiu nie mam na myśli żadnej awarii technicznej, lecz bardziej !piwko

Odnośnik do komentarza

Tomeczku, ale kto ma uciekać przez morze? :P

A kto tam w Stegnie morze widział? Ten wywar wodny to jest zatoka :P a przepłynąć koło wielkiego "brata" to sztuka :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli pogoda pozwoli to w niedzielę ok 14.30 jadę do Grudziądza do Sławka łel. oyooyo. na kawkę. I proszę bez spekulacji na temat noclegu. Wracam do domku !placz1

tez se wybral porę i dzień !sciana ale przed wyjazdem dzwoń,czlek nie zna dnia ani godziny !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Najprawdopodobniej jutro śmiganko będzie ale na biegowcu w pracy. Radziu jeśli masz ochotę to w niedzielę możemy śmignąć do Grudziądza razem.

Krzysiu widuję Burgermana dość często na 2oo jak jeździ jednak rzadko może kulać się z nami ze względu na różnorodność swojej pracy.

Odnośnik do komentarza

No no niech nie przesadza w temacie Radka :P .

Ja ja bym miał taki dylemat czym i gdzie śmigać to bym miał problem , a tu jeszcze tyle ZACNYCH w koło i jak tu śmigać . Tak więc co tu napisać , zapracowany nasz Kolega , a wiem na 100 % że cały czas marzy o ZACNEJ w tylko jednym słusznym kolorze :):lol: :lol: !OK .

P.S

Co prawda ja z Robertem śmigamy na pogranicze województwa !OKK !scooter !scooter .

Miłej niedzieli i szerokości dla wszystkich !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie po dłuższej przerwie :lol: .

Dzisiaj w ramach spontanu oraz integracji regionów odbyliśmy wraz z Upiorkiem wizytację pogranicza kuj-pom z mazowieckim, tj. Nowy Duninów i okolice.

I co zastaliśmy - gościna u Arkadiusza i jego małżonki Iwonki pierwsza klasa, za co serdecznie dziękuję. W międzyczasie dołączył do nas Bogdan201,i popołudniem zaliczyliśmy patrol po miejscowych drogach i na tamie we Włocławku rozstaliśmy się.

Dzięki jeszcze raz za gościnę i towarzystwo :) !OK .

Dokumentację zdjęciową mam nadzieję dołączą koledzy !YES .

Odnośnik do komentarza

No co tu jeszcze dodać może tylko tyle że , domowe ciasto Iwony to pierwsza liga !OKK .

P.S

W drodze do domu tak mi się od tamy fajno jechało że śmigłem przez Rypin .

Pogoda dopisała mam nadzieję że dla wszystkich , pozdrawiam !vampire .

Robert tylko pamiętaj :) .

Odnośnik do komentarza

Fajnie było z Wami się spotkać, pogadać później pojeździć. Pogoda dopisała, kiełba, ciacho i kawa pierwsza liga - dzięki Iwonka.

Do zobaczyska w realu, pewnie dopiero na Mierzei ale kto wie może pogoda jeszcze nam dopisze.

Odnośnik do komentarza

No więc, Panowie chciałem podziękować za wizytę w naszych skromnych progach,

Cieszę się, że moglem pośmigać po terenie Nowego Duninowa wraz z Zacnymi, no dobra i Królem jednym.

Upiorek, Robson i Bogdan201 dziękujemy wraz z Iwonka za odwiedziny i zapraszamy na repetę.

Zdjęcia wstawię za chwilę, i zastrzegam, że sezonu nie kończę jeszcze w tym roku.

Kilka fotosów :

11092011862.jpg

11092011864.jpg

11092011867.jpg

Były nawet przymiarki do nowego

11092011869.jpg

A Prezes zacnej, patrzeć na to nie mógł

11092011873.jpg

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i miło spędzoną niedzielę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Nie stety Upiorek, nie udało mi się zwolnić z pracy co skutkowało tym że dojechałem do Grudziądza na kawkę do "oyooyo" Dzięki Sławku za gościnkę. W drodze powrotnej zahaczyłem na bajerkę do " krzysia68".

Odnośnik do komentarza

Siemka

Nie stety Upiorek, nie udało mi się zwolnić z pracy co skutkowało tym że dojechałem do Grudziądza na kawkę do "oyooyo" Dzięki Sławku za gościnkę. W drodze powrotnej zahaczyłem na bajerkę do " krzysia68".

"zahaczył" to zbyt wiele powiedziane-całe 10min stał,wejść nie chciał !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"zachaczył" to zbyt wiele powiedziane-całe 10min stał,wejść nie chciał !sciana

Wiesz że mnie łatwo można mnie namówić :D Gdybym wszedł to nie wiem czy rano mógłbym wyjechać i koło się zamyka :) .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Wiesz że mnie łatwo można mnie namówić B)

Grzesiu, powiem Ci, że dobrze wiedzieć, po Mierzei będziesz kupował Zacną !OKK

Masz to ja w banku !!! Mam teraz przeszkolenie Made in Upiór :):D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arku, nigdy nie mów nigdy.Jak wymyślą ładniejsze, wygodniejsze, ................................................ :) to myślę że się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Arku, nigdy nie mów nigdy.Jak wymyślą ładniejsze, wygodniejsze, ................................................ :) to myślę że się skuszę.

na porządnego biegowca !OKK

Odnośnik do komentarza

co ja czytam ? Siemik był w Grudziądzu i ulice niżej do orcia nie zawitał masakra , tragedia , ja nie mam czasu na forum siedzieć bo " silwera składam" w przyszłym sezonie na Burgmanie mam zamiar zacną z 83r smignąć !wchair .A tu kolega był i nawet tel. nie wykonał :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orcio wybacz proszę. W trakcie wizyty u Sławka rozmawialiśmy o tobie jednak w życiu nie pomyślałem o.tym że tak blisko mieszkasz.A szkoda.

Odnośnik do komentarza

Orcio wybacz proszę. W trakcie wizyty u Sławka rozmawialiśmy o tobie jednak w życiu nie pomyślałem o.tym że tak blisko mieszkasz.A szkoda.

ok nie ma sprawy . napewno jeszcze bedzie okazja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...