Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Łódzkie spotkania Manufaktura Magazyn Bawełny 18:00


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Caly czas trzymamy za Was kciuki

I do tego jeszcze ładnie opalone ;):P:hang:

Pozdrowienia dla Was Zdun, i czekamy na foto !OK

A może jeszcze jakaś relacja będzie?

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla całej ekipy łódzkich i nie tylko burgmaniakow z Austryjackich Alp.

TWARDZIELE!!!! Gratuluję...

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich.Dawno mnie tu nie bylo.

Widzimy się dzisiaj pod imaxem?

O ktorej?

(Bulba,zmieniłeś nr Fonka?)

Odnośnik do komentarza

A mnie się znowu nie udało doturlać !sciana . Praca !bicz .

Może uda mi się następnym razem :) .

Pozdrawiam wszystkich !scooter .

Odnośnik do komentarza

Było ZAJEfajnie i mam nadzieję, że za tydzień będę pracował od rana oraz, że pogoda dopisze, abyśmy mogli znowu się spotkać :-)

Mój Janek dawno nie był taki zadowolony ze skuterowego wyjazdu - dziś pewnie zamęcza kolegów w szkole opowieściami z naszego spotkania...

Pozdro dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odwiedziny! Rzeczywiście kopara mi opadła jak patrzyłem, że jeszcze jeden skuter się wyłania z lasu i jeszcze dwa i jeszcze jeden. W końcu pomyślałem, że robicie mi jakiś kawał i to się nie skończy na pięćdziesięciu maszynach hehehe :) Dzięki Wam skończyłem skuter i wczoraj wróciłem nim już do domu. Taka inspiracja była mi potrzebna, bo sprzęt stał, a ja wymyślałem nowe rzeczy do zrobienia. Sezon w pełni i trzeba korzystać. W kolejny czwartek jestem z Wami !scooter

Odnośnik do komentarza

Kochani 250 to nie 400 czy 650. Wy wyprzedzacie z prędkością 150, a ja 120 i walczę już wtedy trochę o życie. Wasza prędkość przelotowa na trasie nr 1 to 130, a z plecakiem wycisnę max 125 i to jest męczenie sprzęta :(

Jak śmigam sam to 90 i dla mnie to max, bo plecak dostaje już po dupsku powyżej tej prędkości. A to przecież ma być przyjemne ;)

Zawalidrogą nie będę ;)

Odnośnik do komentarza

Piszę poważnie. Jak nie będziecie grzać, to dam radę. Oczywiście pogoda, bo coś się niby klaruje, ale tak jakoś słońce nie ma siły przebicia.

Odnośnik do komentarza

Hej!

mnie dziś nie będzie pod Imax'em, bo jeszcze nie czuje się zdrowotnie na siłach, a chce się do niedzieli porządnie wyleczyć, dlatego jeśli ustalicie jakieś zmiany co do godziny wyjazdu/ miejsca zbiórki to dajcie znać w dedykowanym wątku whist

Odnośnik do komentarza

Kochani 250 to nie 400 czy 650. Wy wyprzedzacie z prędkością 150, a ja 120 i walczę już wtedy trochę o życie. Wasza prędkość przelotowa na trasie nr 1 to 130, a z plecakiem wycisnę max 125 i to jest męczenie sprzęta :(

Jak śmigam sam to 90 i dla mnie to max, bo plecak dostaje już po dupsku powyżej tej prędkości. A to przecież ma być przyjemne :)

Zawalidrogą nie będę :)

Rafał nie płacz. Już dawno nauczyliśmy się, że nikt nie zostaje w tyle, pojedziesz jako drugi, a reszta się dostosuje do tempa. Jak komuś nie pasuje to nie musi jechać w grupie. Najważniejsze żeby wszyscy dobrze się czuli i bawili w doborowym towarzystwie. Nie mamy stoperów i wyznaczonej trasy jak na Gymkhanie w00t.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...