Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Góry


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Świetnie że dotarliście szczęśliwie do domku.Nie stety zdjęć obejrzeć nie mogę bo to co namieszałem w picassie u siebie okazuje się ze dotyczy wszystkiego.

Michał muszę przyznać że podoba się ale mojej żonce a czy mi?

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie !OK .

No co by tu napisać może tylko tyle że zawsze czas w przemiłym gronie mija bardzo szybko .

Podziękowania dla wszystkich którzy godni byli śmigać z ZACNYMI markami :rolleyes::) , że się nie dali na trasie jakoś sprawy CV i łożyska były po trasie omijane ale to zasługa SZAMANA whist opisywać nasz wyjazd można by całą nockę , niech tych kilka fotek mówi samo za siebie .

P.S

Raz jeszcze podziękowania dla Rity że dała radę z nami wytrzymać , oby nie ostatni raz .

No i niech żyje potokowianka , no i mysy !OKK .

Prezes ZACNEJ marki Upiorek .

Dodam tylko że klątwa upiora została zdjęta .

Kilka fotek .

https://picasaweb.google.com/111005733414302517308/NowyFolder

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piknie było, ale się skończyło :huh::( .

Dzięki wszystkim kompanom za wspólne śmiganie oraz inne takie tam - Wy już wiecie :D .diabloki jedne :lol: .

Siemiku - przewodniku, Tobie w szczególności dzięki za pokazanie uroku Tatr, nie byłem tam ponad 20 lat, zakochałem się w naszym górach ponownie :rolleyes: .

Mam jeszcze kilka dni urlopu, ale już raczej nigdzie się nie wybiorę !scooter , właśnie robię przegląd Zacnej, wymiana płynu chłodniczego etc., może w weekend zdążę jeszcze gdzieś się pokulać.

Odnośnik do komentarza

A i zobaczcie jak Grzesiu zachwyca się ZACNA - chyba kupi !OKK

DSC01439.JPG

Jak siedzi na zacznej to taki ładniejszy jest od razu... :rolleyes::lol::huh:

No, ale jak powiedział Grześ, na byle co nie siada !OK

Dodam tylko że klątwa upiora została zdjęta .

No i po to trzeba było jechać aż w góry !winkiss

Odnośnik do komentarza

Arek spoko spoko klątwa zdjęta ale czy aby na długo , zobaczymy ;):P .

Ale pogoda do bani chłodno jak by jesień była .

Szaman obiecał mi że z temat ZACNEJ marki ma zawitać do (+) i wtedy zobaczymy kto będzie górą :P , jeszcze zadzwoni i mnie denerwuje że niby gdzie On jest . Szaman został sowicie wynagrodzony aby nad Nogatem w końcu ustalić co i jak , a to ktoś sprzedaje a to znowu kupuje .

Tylko jak ZACNE śmigały na zlocie to eskorta nawet była potrzebna i asfalt , rano umyli ot polityka i szacun im za to :)whist !OK .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...