Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Góry


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc sezon urlopowy rozpoczęty .

Z tej tak doniosłej chwili pragnę wszystkim Nam i przy okazji wszystkim śmigającym na !scooter życzyć szerokości i dużo suchego asfaltu . Śmigajcie bezpiecznie i zawsze szczęśliwie wracajcie z każdego wyjazdu .

Prezes ZACNEJ marki upiorek .

A to na dobry początek wakacji 2011 .

http://www.youtube.com/watch?v=U45PA58VQfg&feature=related

Odnośnik do komentarza

Szerokości, pogody i uważajcie na siebie. !OKK Wariatów nie brakuje !TAZ Udanego wyjazdu !piwko !piwko i wracajcie cało !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy tylko ja nie mogę spać ???

Chyba zaraz pójdę do garażu, może tam mnie sen zmoży !yawn :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z małymi przygodami pogodowymi grupa kujawiaków dotarła do Czarnej Góry k/Białki Tatrzańskiej. Wszyscy zadowoleni z pojazdów i teraz poszli zażywać kąpieli deszczowej na powietrzu.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Dzieli nas mniejsza odległość niż zwykle, zaledwie 18 km. My stacjonujemy w Białym Dunajcu.

Miłego śmigania i dobrej pogody :lol:

Odnośnik do komentarza

Z małymi przygodami pogodowymi grupa kujawiaków dotarła do Czarnej Góry k/Białki Tatrzańskiej. Wszyscy zadowoleni z pojazdów i teraz poszli zażywać kąpieli deszczowej na powietrzu.

Pozdrawiam Siemik

Robisz za woz serwisowy? :lol:

BTW wczoraj i tak "wylądowałem w mieście nad Nogatem !winkiss

Odnośnik do komentarza

Zacne śmigają ?

Oj śmigają, oj śmigają !scooter potwierdzam !!!

Właśnie wróciłem z kontroli zacnych w górach !winkiss

Śmiganko było, że ho ho, jutro jakieś fotki będą !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek, cieszymy się że dotarłeś do domku szczęśliwie. Cała nasza gromadka wróciła właśnie z Gubałówki gdzie oglądaliśmy przepiękne widoki oświetlonego miasta Zakopane. Plany na dziś? Jeszcze ich nie ma, rano na pewno coś nam wpadnie do główki.

Fotek nie mogę puścić bo coś namieszałem w picassie i nie mogę na razie tego ogarnąć.

Jutro jeszcze coś skrobnę.

Zapomniał bym napisać że wczoraj spotkaliśmy rodzinkę Abacha w komplecie na jednym z najwyższych pagórków w górach gdzie można dojechać 4oo i nie trzeba chodzić piechotą. Dzięki Adaś za spotkanko.

Odnośnik do komentarza

!sciana !placz1 , zazdroszczę ,

Powodzenia miłego wypoczynku aczkolwiek miły to na pewno ale czy wypoczynek to wątpię !piwko

Pozdrawiam

jeszcze 3 dni i kierunek morze !jump !jump !jump

Odnośnik do komentarza

Grzesiek, wiem, że Ty mnie nie lubisz :D :D :D i pojechałeś się spotkać z Adama rodzinką jak ja już odjechałem, ale przyzwyczaiłem się już do tego tak, że spoko. !winkiss

Żarty, żartami, Abach pozdrowienia dla Ciebie i rodzinki, żałuję że nie mogliśmy się spotkać ale cóż tak to jest, takie życie.

Ale ogólnie z wyjazdu jestem bardzo zadowolony, jazda w słońcu, deszczu, ba nawet ulewie bezcenna, te zakręty mmmm.... nic dodać nic ująć. Oczywiście dziękuję wszystkim za wesoło spędzony czas i oby jak najwięcej, no ale nie zawsze się ma urlop jak by się chciało !winkiss

A teraz , tak śmigały Zacne w Góry

10072011665.jpg

Oczywiście było ognicho, kiełba itd.

11072011699.jpg

Uśmiech to podstawa

11072011704.jpg

Jeśli ktoś zbłądził trzeba go było naprowadzić, wiadomo o co chodzi !winkiss

11072011701.jpg

Udało się !!!

11072011702.jpg

A tak mnie żegnano, tu się jeszcze uśmiechali, nie wklejam tego zdjęcia jak płakali, ale to było tuż po tym :lol: :lol: :lol:

12072011745.jpg

Fotograf ze mnie marny, a poza tym w czasie jazdy nie lubię robić zdjęć.

Pozdrawiam Was Serdecznie i życzę dużo śmigania i dobrego wypoczynku.

Fotek nie mogę puścić bo coś namieszałem w picassie i nie mogę na razie tego ogarnąć.

Grześ, zapomnieliśmy o tym, przepraszam, przy najbliższej okazji to naprawimy !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dotarłem właśnie do domu po wcześniejszym odwiezieniu Dizla.

Dziękuję kujawiakom za mile spędzony czas.Szkoda tylko że nie mogłem być z wami !scooter ale myślę że i tak zapewniłem Zafrką ciekawe atrakcje.Jak na starą "babcię" dość dobrze dawała radę po winkielkach w górach.

Po drodze do domu spotkała nas taka sama ulewa jak w drodze do Zakopanego jednak teraz wszystko było !OK ,czyli klątwa upiora przestała działać.

Pozdrawiam i życzę udanej pogody i szczęśliwego powrotu do domu.

Odnośnik do komentarza

Jestem w domu. Dziekuję za wszystko.

Te nauki poskutkowały....

Fotki wrzucę później.

Ale nie zacne tylko śmigały, dlaczego o Burkach nie ma mowy??... Pierwsze wybrały się w daleką podróż do Słowacji....

Wrażenia zostaną do końca życia...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

krzysurban fajnie że dojechaliście z Bobasem szczęśliwie.

Czekamy teraz na kilka fotek.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Witam z rana !!!

No więc nadejszła ta chwila i Zacne wracają z Gór !scooter !scooter !scooter bo Burki już wróciły !winkiss

Meldować się po powrocie, no i czekamy na fotosy. !tut !tut

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog

Witam z rana !!!

No więc nadejszła ta chwila i Zacne wracają z Gór !scooter !scooter !scooter bo Burki już wróciły !winkiss

Meldować się po powrocie, no i czekamy na fotosy. !tut !tut

A to pozdrawiamy razem z miki 3 zacne mykajace zakopianka w kierunku Myslenic kolo 9 rano :) my jechalismy w strone Zakopca. Spokojnej drogi w takim razie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też pozdrawiamy, niedawno dotarliśmy do domu.Trudno wyłuskać !scooter śmigający w tłumie motocykli Zakopianką, aż lewa boli od pozdrawiania :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...