Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Larry Crowne


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to dobrze wiedzieć, ze nie tylko u nas władza pokazuje od czasu do czasu oderwanie od rzeczywistości :robot:.

Z tego co widziałem w Hiszpanii wypływa wniosek, że zamiast dawać mandat filmowi powinni po prostu wyjść na ulice zatrzymać pierwszego z brzegu nastolatka na pięćdziesiątce i nauczyć go poprawnie zakładac kask a może nawet zapinać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i obejrzałem w telewizorni. Dobrze, że nie poszedłem do kina. Początek dłuuużyzna i nuda. Moja kobieta - co lubi romantyczne filmidła - nie przetrzymała i poszła czytać książkę. Ja twardo oglądałem, czekając na ten gang skuterowy... Eeeh, to już my mamy lepszy! I lepszą szarańczę :) Jakoś dotrwałem do końca, bo byłem ciekawy, czy on ją ... ten teges... ;) Nie pokazali :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jackie tak mnie ten film wessał że w tak zwanym międzyczasie napisałem parę postów na naszym forum chyba pod wpływem tego "dzieła".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj widziałem go po raz pierwszy i nawet mi się podobał (szczególnie ta młoda, czekoladowa studentka)... Może dlatego, że trochę się utożsamiałem z bohaterem o podobnych przejściach życiowych. Lubię sposób grania Toma Henksa, a już jego rola w Forest Gump jest dla mnie kultowa i mam ten tytuł zawsze pod ręką, by sobie go odświeżyć...

Swoją drogą ten luz i swoboda w podróżowaniu czymkolwiek... U nas jak grupka starszych facetów uda się na "paradę" maszynami po mieście, to sporo ludzi patrzy się na nich z politowaniem. Widać "sorry, taki klimat mamy", odnosi się nie tylko do pogody...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ... w ramach walki z nudą ... zapodałem sobie ten filmik ...

Powiem że ... że podobał mi ... taki luzacki film o przezwyciężaniu barier które życie stawia na naszej drodze ...

I oczywiście luzaki na skuterach ... polecam na zimowe wieczory ...

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to super filmik i dzięki Flyman ze zapodałeś ten temat . Dzięki Tobie zobaczyłem coś co warto Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jacuś, chcesz gang... poszukaj filmu

Trzeba przeżyć pierwsze cienkie gagi, ale potem film nabiera wartości.

Polecam go zresztą wszystkim... na zimowe wieczory. U mnie, przeleżał na półce ze cztery lata. Tytuł mnie jakoś odpychał. Ale przy okazji jakieś grypy, zarzuciłem na sprzęt i... bawiłem się doskonale.

Tytuł polski: Gang dzikich wieprzy (ang. Wild Hogs)

Odnośnik do komentarza

.... chcesz gang... poszukaj filmu...Gang dzikich wieprzy (ang. Wild Hogs) ....

Racja, racja ... widziałem ten film już jakiś czas temu ale zabawa przy nim jest całkiem niezła ....

I jest oczywiście prawdziwy gang .... i są motóry ....

Polecam ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gang dzikich wieprzy to bajka o grupce nieudaczników. Można się pośmiać, choć bardziej chce się płakać. Ja p.dole taki gang! Już chyba wolę Larrego Crowna. Film bardziej "normalny", wiarygodny (choć nudnawy).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grzesiek, bo są filmy, które się ogląda, i są filmy, na które się paczy :)

Np. - ile razy oglądałeś "Wejście smoka"?

A Reksio i Bolek i Lolek są super!

Odnośnik do komentarza

Przypaomniało mi się że jest jeszcze jeden film motocyklowy ... polska produkcja z 2005 roku ... tytuł Motór ...

film o kulcie Wiejskiego Sprzętu Kaskaderskiego ... królowej polskich szos ...

jeśli lubicie polskie kino z naszymi realiami to spoko można popaczeć ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co by nie mówić, są fascynaci skuterów i motocykli... Jeździć razem, to jedno, ale zrobić takie coś ->

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...