Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Larry Crowne


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się uczta dla wszystkich skuter-maniaków. Oglądałem tailer, sporo skuterów, na których pupy sadzają gwiazdy Holywoodu. Podobno jest już w kinach polskich. Może byśmy się razem wybrali... tak w setkę, albo w dwie setki?

Odnośnik do komentarza

Całkiem ciekawe by to było,jak taka grupa staje w kolejce i po kolei kupujemy bileciki hii Czy realne? hmm tego nie wiem. :) Ale za to post jest fajny:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziś idę na nocny seans Larry'ego !w00t

Obsada OK, film z akcentem !scooter więc jak mogłbym odpuścić :)

Obaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Byłem dzisiaj z Karoliną na południowym seansie - nam się podobało. Karolina stwierdziła że też chce założyć "gang skuterowy..." Julia jak zwykle "szeroko uśmiechnięta" i boska. Bardzo przyjemny i lekki film. Polecam, fajna "stara dobra" muzyczka już na samym początku widz łapie klimat... He, he, he niektóry sceny to jakby z mego życia...

Odnośnik do komentarza

Byłem, widziałem - dobrze się ogląda. !OKK

W całej masie skuterów wypatrzyłem MP3 !scooter

Jak wróciłem z kina od razu przejażdżka T-Maxem !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż... Quadrophenia II !tut

A tak poważnie... Bardzo fajny, dobrze "wchłanialny" film. Rola główna i reżyseria Tom Hanks z mocnym wsparciem Julii Roberts... ale to wszystko nic w porównaniu z rolą pierwszoplanową whist jaką jest, delikatnie zmęczona życiem whist, mało znana w EU - Yamaha Riva 180 rocznik '83 (ówczesna konkurencja dla Hondy Elite US) :) a także towarzyszące jej Vespy oraz MP3'ka.

Główna rola jeżdżąca w Larry Crowne

83_180_blue.jpg

Miłym dodatkiem do filmu jest muzyka.

Ogólnie warty obejrzenia... szczególnie ze względu na !scooter

Oficjalna strona Larry Crowne

Tu jeden ze śmieszniejszych momentów: "kurcze, jednak zrobiłem z tym skuterem słaby deal!" :) > Trailler

Kilka fotek z filmu

LC4.jpg

LC3.jpg

91l95k.png

larry-crowne.jpg

larryc-1024x682.jpg

LCStil11-588x466.jpg

Hanks+scoots+around+4evjf_9Rt_Ml.jpg

Hanks+scoots+around+6nNBl_H6aCYl.jpg

Hanks+scoots+around+b6CSWZ-BOLtl.jpg

Hanks%252Bscoots%252Baround%252By0a9srUvVUWl.jpg

Hanks+scoots+around+bZ-qLXdCPyBl.jpg

Co ciekawe... na premierę Larry Crowne'a w Hollywood Tom przyjechał gwiazdą filmu...

Tom+Hanks+Larry+Crowne+Premiere+Zxi6tlT4iApl.jpg

Tom+Hanks+Larry+Crowne+Premiere+ITR-bIlu-VBl.jpg

Tom+Hanks+Larry+Crowne+Premiere+VtFKkSFWgHql.jpg

Tom+Hanks+Larry+Crowne+Premiere+UHnDEb7tDfwl.jpg

LarryCrowne_Gugu-Scooter-Pit.jpg

Ps. To co, chyba i my zaczniemy pstrykać palcami na spotach pod R66 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam co napisal M@rkiz - gang skuterowy to jest to! !OKK Bardzo przyjemny fim, warto zobaczyć dla relaksu. MP3 nijak pasowala do tych starych Vesp, ale co tam... :) Muszę teraz popracować nad garderobą na skuter, chyba mam braki. :rolleyes:

p.s. Tom chyba polubil się ze swoją "gwiazdą" !scooter

Odnośnik do komentarza

Główna rola jeżdżąca w Larry Crowne

83_180_blue.jpg

przecież to mały Helix - który był pierwszy?

a MP3 to pewnie product placement...

Odnośnik do komentarza

Yamaszce partneruja nie tylko vespy i MP3,na zdjeciach dojzalem LMLa,lambrette i malo u nas znany italjet http://www.motogen.pl/pojazdy/italjet-velocifero,art326.html :rolleyes:

Musze sie wybrac na film ,bo na miescie juz z 2 tygodnie temu widzialem plakat i mnie zainteresowal wlasnie ze wzgledu na skutery :)

p.s Ale Qwadrophoni i tak nic nieprzebije ,pamietam ze jak ja obejzalem to spac niemoglem a plyte The Who slucham do dzis !walkm

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

przecież to mały Helix - który był pierwszy?

Pisałem wcześniej, że Riva (Beluga) była konkurencją dla Hondy Elite...

Helix w ówczesnym czasie nie miał odpowiednika u konkurencji a jego produkcja rozpoczeła się w 1986 roku... czyli powstał później.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem dzisiaj w kinie z córką. Pojechaliśmy oczywiście na !scooter

Świetny film. Ubawiłem się setnie a córcia zaśmiewała się w głos.

Po filmie zrobiliśmy małą przejażdżkę po Wawie.

Było super. Polecam. !OK !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widziałem wczoraj film. Świetny klimat, dobra muza i te !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter - pięknoty na kółeczkach - palce lizać. Przystępuję go gangu skuterowego. Pstrykanie palcami ćwiczę nieustannie :) Tym którzy jeszcze filmu nie widzieli - polecam.

Odnośnik do komentarza

Filmik "lajtowy jak sto pięćdziesiąt" :). Fajnie się ogląda, muzy dobrze słucha... No i co najważniejsze - scooter.gif w roli głównej :)

Słyszałem już krytykę, że jest "o niczym" - fakt, ale to naprawdę nie przeszkadza jeśli chce się odpocząć. Jak człowiek idzie na plażę albo w góry, to też żeby "wyłączyć" się z karuzeli zabiegania i oderwać od kieratu. Do tego ten film się świetnie nadaje.

Odnośnik do komentarza

No ale jakaż tam wysokość tej grzywny?

OK, gdyby to była grzywna dla Jana Nowaka czy firmy Krzakimpex - wysoka, ale ...

Może to zakrawa na spiskową teorię dziejów, jednak lada dzień (w środę) premiera wersji na DVD.

Zatem trochę szumu medialnego na pewno bardzo się filmowi przyda.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najciekawsze jest to, że Larry bardzo skrupulatnie dbał o bezpieczeństwo swoje i plecaczka.

Nakazał jej założenie kasku, bo bez tego jej nie podwiezie. To mu chyba z Foresta tak zostało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...