Skocz do zawartości
Forum Burgmania

T-shirt m-w


Moplic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moplic

    12

  • Jurek_mwo

    7

  • czaro69

    7

  • krzysurban

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Bartheez5 dobrze mówisz.

Zawsze byłem na rozdrożu kilku województw.

Proszę o koszulki 1xS,1xM 1xL,

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Witam!

Lista zaktualizowana. Propozycja dodania "Maxi" jak najbardziej trafna i przyjęta. W poniedziałek zamawiam koszulki i myślę, że będzie kalkulacja kosztów. Potem druk i .... . I tu mam pytanie do wszystkich. Czy koszulki wysyłać indywidualnie (ale rosną koszty) czy poczekać do lipcowego wspólnego kulania?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy jesteście przekonani całkowicie co do kolorów ? A może tradycyjne granatowo-białe ?

Ale nie nalegam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak ostatecznie zostanie kolor pomarańczowy to dla mnie 1szt XXL.Wzór w opcji dynamicznej jest the best.

Zmieniam decyzję i jak będzie pomarańczowa to dokładam się Bagraczom i 1/2 ceny za t-szrota dla Przemka vel Doktorek proszę doliczyć na moje konto.

Odnośnik do komentarza

Witam!

W poniedziałek wieczorem zamykam listę. Będę znał koszty. Opcja rozdania na Suwalszczyźnie wygrywa, a osobom nie będącym na spotkaniu wyślę pocztą.

Pozdrawiam.

P.S. Wersja ostateczna koszulki.

tshirtgotowe2.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A gdzie macie swojego prezesa. Czyżby Dizelek zaspał !piwko whist .

Mi proszę nie wysyłać.Sami odbierzemy z Sylwią i Ania. Czekać tylko będziemy na okazję zaproszenia weekendowego na mazurach :)

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

A gdzie macie swojego prezesa. Czyżby Dizelek zaspał !piwko whist .

Mi proszę nie wysyłać.Sami odbierzemy z Sylwią i Ania. Czekać tylko będziemy na okazję zaproszenia weekendowego na mazurach :)

Pozdrawiam Siemik

Prezes Dizel zbiera na nowego skuta i tak troche mu głupio się odzywać....

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

A gdzie macie swojego prezesa. Czyżby Dizelek zaspał cheers.gifwhist .

Mi proszę nie wysyłać.Sami odbierzemy z Sylwią i Ania. Czekać tylko będziemy na okazję zaproszenia weekendowego na mazurach :)

Pozdrawiam Siemik

Ja myślę SIEMIK że ciebie z rodzinką to nie trzeba zapraszać na W-M cheers.gif

Daj tylko chłopie z 2 dni wcześniej znać co bym w robocie zdążył zamieszać i SERDELECZNIE zapraszam thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

W poniedziałek wieczorem zamykam listę. Będę znał koszty. Opcja rozdania na Suwalszczyźnie wygrywa, a osobom nie będącym na spotkaniu wyślę pocztą.

Pozdrawiam.

Ja nie będę mógł byc na spotkaniu ale moje koszulki przekażcie Rudemu56, a pieniązki - jeśli można - to proszę odliczyc z zaliczki za rezerwację noclegu- chyba, że trzeba będzie zapłacic wcześniej , to oczywiście przeleję.

Odnośnik do komentarza

Ja w połowie Mazur :lol: wiec mi się należy !pomidor Moplic pewnie wiesz gdzie są Woszczele :blink: Ja XXL i dla kobitki M

Krzyś ale posiadanie koszulki zobowiązuje do przyjazdu na spotkanie W-M w lipcu :ph34r: Przy okazji odbierzesz koszulkę i załatwimy pare spraw !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Halo halo Lechu! Jeszcze ja! Też chcę koszulkę 1-XL. W końcu, nie wiem, czy pamiętasz, ale projekt żaglówki z logo Burgmanii to był mój pomysł na zlocie w Malborku thumbup.gifthumbup1.gif(nasz pomysł cool.gif )

Odnośnik do komentarza

Witam!

Maki załapałeś się na rezerwową.

Witam wszystkich.

Całkowity koszt jednej sztuki koszulki - to 21,50 zł.

T-shirty myślę, że są już w drodze od dostawcy. W związku z tym proszę wszystkich o wpłacanie na moje konto 32 1240 3376 1111 0000 2817 8701 należności za koszulki (w tytule przelewu wpisać nick z forum). Jeżeli ktoś chce abym mu przesłał proszę o doliczenie 7 zł za przesyłkę (priorytet polecony). Inni dostaną koszulki na Suwalszczyźnie.

Odnośnik do komentarza

Moja kasa wpłacona.

!piwko za zaangażowanie przy spotkaniu.

Żeby nie wymyślać nowej nazwy odbiorcy,wpisałem jak czaro69.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...