Skocz do zawartości
Forum Burgmania

T-shirt m-w


Moplic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Temat miał być wcześniej, ale lepiej późno niż wcale. Po wstępnych rozmowach w Malborku padła propozycja własnych koszulek grupy w-m. W związku z tym proszę o wyrażenie swojej opinii. Poniżej pierwsza propozycja - nasze logo na plecach plus małe "www.burgmania.net" przód.

skuterm.jpg

Cena koszulek uzależniona jest od sposobu nanoszenia logo, np: folia termotransparentna (naprasowanka)- najtańsza forma, sitodruk - najdroższa. Proszę o propozycję koloru koszulek i koloru logo. Ja proponuję kolor żółty bądź pomarańczowy i czarne napisy.

Lista chętnych na koszulki:

1. boochos - XL i M zapłacono

2. bargacz - XXL szt. 3 zapłacono

3. Bartheez5 - XL szt. 2 i S zapłacono

4. Jurek_mwo - XXL szt. 2 zapłacono

5. czaro69 - XXL szt. 2 i XL zapłacono

6. krzysurban - L szt. 2 i S szt. 2 zapłacono

7. Roman - XXL i L zapłacono

8. siemik - S i M i L zapłacono

9. jack daniels - XXL zapłacono

10. Stalone - XL i L zapłacono

11. DIZEL - XL zapłacono

12. antoniaczek - XXL i M zapłacono

13. Maki - XL zapłacono

14. avanturnik - XXL i S (jeżeli będą w zamówieniu)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moplic

    12

  • Jurek_mwo

    7

  • czaro69

    7

  • krzysurban

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Kolor pomarańczowy lubię, więc dla mnie bardzo !OKK Napisy w kolorze granatowym lub niebieskim będą chyba ok.

Na zlocie w Berlinie była podobna tonacja kolorów...

Ogólnie projekt jest fajny !OK !YES

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak najbardziej !OKK Tylko nie prasowanka !NOT żeby to troszkę ponosić a nie po kilku praniach !TAZ

Myślę że najbardziej opcjonalny kolor to Pomarańcza i niebieskie wykończenia logo itp !OKK

Odnośnik do komentarza

Propozycja druga bardziej dynamiczna:

skutter2.jpg

Sitodruk jest najlepszy, lecz trochę kosztuje szczególnie przy małych ilościach. Ale co tam raz się żyje.

P.S.

Wstępnie cena przy 30 szt. jednej koszulki FRUIT OF THE LOOM 195g to koszt około 20 zł w tym koszulka 11 zł nadruk sitodrukiem przód i tył 9 zł.

Odnośnik do komentarza

Idea dobra

A może na bazie okręgu - na górze napis pókolem "BURGMANIACY", na dole półkolem "GRUPA WARMIŃSKO-MAZURSKA" a herb województwa w środku? Logo Burgmanii i napis z przodu koszulki?

Co o tym myślicie?

Chyba żaglówka, logo burgmanii, herb i napis razem to będzie mało czytelne i za dużo jak do obrazowania na jednych plecach !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli upieracie się przy herbie województwa to proponuję umieścić go na rękawku !YES

!tut Projekt pleców jest ok i myślę, że nie trzeba go zmieniać !tut

Z przodu pod logo Burgmanii, można dać napis : Warmia i Mazury (odpowiednio dopasowany na szerokość logo).

I moim zdaniem będzie zajefajna koszulka.. !OKK

Odnośnik do komentarza

Czy jako suwalczanin mogę zamówic dwie takie koszulki - sitodruk - w rozmiarze XL i M? Super jest to "dynamiczne logo"

Odnośnik do komentarza

T-shirt myślę, że będzie dostępny dla wszystkich. W projekcie, a zarazem kosztorysie policzyłem jeden kolor. Przy kolejnych kolorach koszt drastycznie rośnie (klisza, "sita"). Wielkość logo np. na rękawku nie ma znaczenie przy takim herbie to trzy kolory czyli około 27 zł dodatkowo. Jeżeli wielkość napisów z przodu koszulki będzie większa niż format A4, to wydruk jest prawie dwa razy droższy. Czekam na dalsze opinie i więcej tym lepiej no i potem taniej.

Myślę,że trzeba uzgodnić temat koszulek jak najszybciej, by ewentualnie dać do druku.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

II -ga propozycja zdecydowanie fajniejsza. Żeby tylko nie przesadzić bo będzie mało czytelne. Zamawiam dwie XXL. Myślę, że dla Przemka też trzeba zamówić a więc zamawiam 3 szt.

Jeżeli potrzebna jakaś wpłata to podaj konto.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Cześć kolegom.

Może w napisie żeby było inaczej,"warmińsko-mazurska BRAĆ skuterowa".

Chyba że kogoś zmałpujemy,herb W-M mało kto zna ale logo W-M już jest znane.

Proponuje na rękawie takie logo.Też jestem za opcją II

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jeśli chodzi o logo w-m nie ma problemu, ale powtarzam to dodatkowy koszt ok 27 zł. Co do napisu, to kwestia tylko jego zamiany, ale będzie trochę mniejszy (więcej liter), gdyż chcę zmieścić się w formacie A4 - chodzi o koszty przy tak małej serii. Sitodruk najtrwalsza forma nanoszenia napisów, lecz najdroższa szczególnie przy małych seriach.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Lechu!!! Ja myśle że II opcja jest najbardziej przystępna thumbup.gif

Za dużo tych druków też nie może być bo to się ZLEJE i bedzie wielka LIPA wallbash.gif

JAk bedziesz miał już PROTOTYP daj znać toot.gif

Oczywiście dla mnie 3 szt. 2xl-ki i jedna S-ka

Odnośnik do komentarza

Jak mówili kiedyś w filmie: "my jesteśmy normalni i nie chcemy udziwnień"

Opcja II i jest bardzo !OKK bez nadruku na rękawkach, po co wydawać kasę przeznaczoną na !piwko

Podaj Lechu tylko rozmiarówkę koszulek i nr konta do wpłat !YES

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj postaram się umieścić projekt razem z koszulką dla lepszej wizualizacji (przód i tył) z lekkimi poprawkami. Otworzę listę chętnych w pierwszym poście, a dokładna wycena w zależności od ilości zamówionych koszulek. Wstępnie - tył II projekt bez zmian, a przód logo www.burgmania.net i pod tym Skuterowa Brać Warmii i Mazur. Koszulka pomarańczowa z granatowymi napisami.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak mówili kiedyś w filmie: "my jesteśmy normalni i nie chcemy udziwnień"

Opcja II i jest bardzo thumbup.gif bez nadruku na rękawkach, po co wydawać kasę przeznaczoną na cheers.gif

Podaj Lechu tylko rozmiarówkę koszulek i nr konta do wpłat yes.gif

TYlko nie kończ Czaro że .......dla kolegi to może być obojętnie CO......wallbash.gif

Chłopaki nie płaczą cheers.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

Tak, jak obiecałem prawie, prawie, prawie ostateczny wzór. Tył będzie ciut, ciut mniejszy.

tshirtgotowe.png

Myślę, że może być. Kto jest chętny proszę o wpisy. Dokładny koszt podam później, ale przy 30 sztukach, to kwota około 20 zł (te małe koło). W pierwszym poście będę aktualizował chętnych. Wszyscy, którzy wcześniej w ciemno zadeklarowali chęć posiadania koszulki nie muszą ponownie pisać.

Rozmiarówka:

kod szerokość/długość

S 46/68 cm

M 51/71

L 56/73

XL 61/76

XXL 66/77

XXXL 71/79

tolerancja +/- 2 cm

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Witam!

Tak, jak obiecałem prawie, prawie, prawie ostateczny wzór. Tył będzie ciut, ciut mniejszy.

tshirtgotowe.png

Myślę, że może być. Kto jest chętny proszę o wpisy. Dokładny koszt podam później, ale przy 30 sztukach, to kwota około 20 zł (te małe koło). W pierwszym poście będę aktualizował chętnych. Wszyscy, którzy wcześniej w ciemno zadeklarowali chęć posiadania koszulki nie muszą ponownie pisać.

Rozmiarówka:

kod szerokość/długość

S 46/68 cm

M 51/71

L 56/73

XL 61/76

XXL 66/77

XXXL 71/79

tolerancja +/- 2 cm

Nie to że bym się czepiał ale na przodzie powinna być MAXI SKUTEROWA BRAĆ W-M

Moim skromnym zdaniem tak to powinno byćtoot.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...