Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LML- słyszał ktoś o takiej marce?


ptaku_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jednostronnego wahacza, bo wiele sprzetów go ma, ale wina skoncentrowania masy zespołu napędowego po jednej stronie pojazdu. Taka uroda, że tak powiem. !OK Jako, że pojechałbym i drewnianym rowerem na kwadratowych kołach, to mi takie "smaczki" sprawiają wyłącznie radochę.

Odnośnik do komentarza

hmmm. Podejrzewam, że jeździ równie "dobrze" jak wygląda !NOT Oferta dla tych co już wszystkim jeździli i szukają czegoś oryginalnego Cena za coś co wygląda jakby go przed chwilą ze szwagraem w garażu złożyli to też dobry żart !w00t

Chociaż... w sumie to koło zapasowe i elektryczny rozrusznik może mnie przekonają. Może by tak sprzedać AA500, dołożyć ze 6 koła i stać się posiadaczem tego cacka? haha ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

OK... może uda się przeprowadzić pełny test drogowy tego skutera. Wtedy będzie można powiedzieć coś więcej ;)

Słowo poszło w czyny... :) Myślę, że teraz mogę powiedzieć "coś" więcej na temat tego skutera... !YES

Szczegóły już wkrótce ;)

lmlburgmania.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz sądząc po mine to coś chyba Ci w tym skuterze nie pasuje :D

Lucjan... mina sugeruje, że jestem skupiony... na uzyskiwaniu jak największej przyjemności z jazdy jaką daje LML !YES Wreszcie znalazłem skuter, który przypomniał mi moje lata młodości !V

Wkrótce na stronie głównej pojawi się test LML Star 150 koloru Glamour St.Tropez :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

whist Jaki gustowny/męski kask !OKK

p.s. czepiam się, wiem

Czepiasz się wiesz...

!winkiss

OK, zapraszam na stronę główną. Właśnie pojawił się tam test LML Star 150 2T !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nowe wieści od LML Polonia... do PL dotarła przed chwilą nowa partia klasycznych cacek. Jest już także wersja 200 ccm !TAZ

Mała prezentacja

No cóż... siła klasyki ma siłę :) i... tak 3-mać !OKK

Odnośnik do komentarza

Ceny promocyjne wyglądają sensownie !OK :

Cztery rodzaje LML (podane ceny są PROMOCYJNE z racji debiutu na rynku i będą aktualne tylko do końca tego roku):

125 ccm 2T - 9400 PLN; 150 ccm 2T - 9800 PLN; 151 ccm 4T - 11000 PLN; 200 ccm 4T - 11800 PLN

Ciekawe jakie ceny będą wiosną 2012? :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejne wieści od LML'a (news ze strony głównej) we współpracy z naszym Klubem.

Burgmania.net objeła patronat medialny nad tegorocznym Rajdem Dookoła Polski skuterami LML. Impreza zapowiada się ciekawie... a i dla nas będzie to też okazja do spotkania się w różnych zakątkach kraju !OK Oto garść wieści...

rajdlmlbaner.jpg

Polskie święto klasycznych skuterów

RAJD LML DOOKOŁA POLSKI

Trasa imprezy będzie liczyć aż ponad 2500 kilometrów ! Wystartujemy z Warszawy 1 maja. Okrążymy w 15 dni całą Polskę dookoła, aby RAJD LML był świętem wszystkich fanów klasycznych skuterów. Rajd poprowadzi w stylu sztafetowym kilkunastu kierowców. Na codziennych 200 kilometrowych odcinkach, klasycznymi skuterami LML kierować będą reprezentanci każdego regionu Polski.

Precyzyjny rozkład jazdy opublikujemy 1 lutego. Listę dla kierowców chętnych do reprezentowania swojego regionu udostępnimy zaraz po ukazaniu się szczegółowego harmonogramu przejazdu przez Polskę. Dzięki szczegółowo zaplanowanej trasie, na całej jej długości, do Rajdu będą dołączali na krótkich odcinkach lokalni sympatycy skuterów.

W wybranych miastach, reprezentujących region kraju, odbędą się okolicznościowe „MAJÓWKI NA SKUTERACH”. Podczas takich parogodzinnych spotkań chcemy wspólnie grillować i cieszyć się swoją pasją.

W rajdzie LML wystartują specjalnie przygotowane przez nas w głównym serwisie LML w Neapolu skutery o pojemności 150 i 200 cm. Impreza będzie testem wytrzymałościowym dla klasycznych skuterów marki LML. Dla porównania wystawimy na ten test skuter z silnikiem dwusuwowym 150 cm oraz nową czterosuwową 200-setkę.

Chcemy wyeksponować 3 najważniejsze walory skuterów LML:

trwałość

ponadczasowy, klasyczny styl

walor ekonomiczny

Miło nam poinformować, że RAJD LML spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych sponsorów, których listę opublikujemy w dniu 1 marca 2012. Już dzisiaj możemy z zadowoleniem przekazać informację, że wsparcie medialne Rajdu zadeklarowały media elektroniczne, drukowane oraz kluby i portale społecznościowe takie jak: www.burgmania.net, motogen.pl, Świat Motocykli, Forza Italia, Buena Vespa Social Club, Vespa Cafe. Naturalnymi partnerami Rajdu są Santander Consumer Bank oraz Bardahl-Polska.

Odnośnik do komentarza

Mariusz jak ta impreza zawita w okolice Dolnegośląska to chętnie pisze się na trase jako kierowca lub jako obstawa !scooter ewentualnie (oby nie)jako wóz techniczny :blink: Oczywiście w razie potrzeby mogę pomóć w organizacjii !YES (zrobić rozpoznanie z noclegami itp.)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że już w maju ta impreza. Można by to połączyć ze zlotem w Żywcu. A tak to termin nie pozwoli. Mimo to, to świetny pomysł na promocje !scooter i w ogóle. Trzymam kciuki za kierowców i sprzęt. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz jak ta impreza zawita w okolice Dolnegośląska to chętnie pisze się na trase jako kierowca lub jako obstawa !scooter ewentualnie (oby nie)jako wóz techniczny :lol: Oczywiście w razie potrzeby mogę pomóć w organizacjii !YES (zrobić rozpoznanie z noclegami itp.)

Lucek... jesteś już drugim chętnym kierowcą regionu !OK

Dzięki za chęć pomocy- zostanie to z pewnością rozpatrzone.

Narazie cały rajd jest w fazie dogrywania. O wszystkich szczegółach będę na bieżąco pisał w niniejszym wątku.

Odnośnik do komentarza

Ja też chciałem się zadeklarować ale widzę, że trasa nie obejmuje "naszego" regionu. Ale gdyby pojawiła się jakaś nowelizacja !w00t , to ja bardzo chętnie pokieruje !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie jestem po rozmowie z p. Dominikiem z LML .Jest bardzo ucieszony z chęci zaangażowania w rajd w danym regionie .Oczywiście podziękował i powiedział że po 1-ym lutego poda na facebooku szczegóły kryteriów spełniania wymogów na kierowcę w czasie rajdu. Oczywiście zaproponowałem jemu zmianę trasy która mogłaby przebiegać przez STOLYCĘ MAZUR - EŁK z noclegiem w Szeligach k . Ełku . Powiedział że propozycja jest do przemyślenia a przy okazji - Sezon Maxi skuterowy można byłoby zacząć Majówką z LML przy grilu ,cheers.gif i band.gif.Pragnę poinformować że baza hotelowo - turystyczna znajduje się wśród lasów i jezior .Koledzy i Koleżanki którzy mieli zaszczyt gościć w naszych progach mogą to POTWIERDZIĆ

Odnośnik do komentarza

Cześć koledzy z Mazur. @Maki? Dajcie proszę znak życia na dominik.skurzak@lmlpolska.com w tej sprawie.. siedzimy nad trasą i było by dobrze to harmonijnie ułożyć pod Wasz poczatek sezonu.. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Dnia 12.08.2011 o 13:23, Geni napisał:

Nie jednostronnego wahacza, bo wiele sprzetów go ma, ale wina skoncentrowania masy zespołu napędowego po jednej stronie pojazdu. Taka uroda, że tak powiem. !OK Jako, że pojechałbym i drewnianym rowerem na kwadratowych kołach, to mi takie "smaczki" sprawiają wyłącznie radochę.

Masz rację, masz rację ? . Swiadomie nawet tego nie zauważam. Nie na takich sprzętach się śmigało bez zmrużenia powieki ?. Ba, powiedziałbym nawet, że PX200 jeździ się całkiem normalnie?. Specyficznie, ale normalnie.

PS. A jeszcze co do wagi PXa 80 vs. 200 to pewnie zaledwie kilkaset gram tej większej pojemności.

Odnośnik do komentarza

Kilkaset gram potrafi dorosłego człowieka zwalić z nóg! PX-a to w dzisiejszych czasach musi być prawdziwym wehikułem czasu. Wsiadasz i pyk 20 lat w tył.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Geni napisał:

(...)PX-a to w dzisiejszych czasach musi być prawdziwym wehikułem czasu. Wsiadasz i pyk 20 lat w tył.

Chyba nawet więcej? . Pierwsze PXy to koniec lat 70- tych. Senza Frecce.

Ps. Wracając do tematu LMLa, nie wiem, nie oglądałem i nie porównywałem. Ale ja bym go nie kupił... A już tym bardziej kupił i jak tu czytam, poprzywieszał znaczki Vespy?.

Ale może ta indyjska pizza jest dobra ? .

Odnośnik do komentarza

LML jak jest z dwusuwowym silnikiem to ok
Konstrukcja Vespy z lat 70
Ale 4suw już skonstruowali sami Hindusi i ... bardzo awaryjny
Ogólnie mnóstwo LMLi jeździ w eu tylko ma przeklejone naklejki na PX125
Jedynie logo na zegarze zostaje
:)
Fajny skuter a części w bród na SiP
Można śmiało kupować ... w 2suwie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...