Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2011 Zach-pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A dzisiaj na mieście, a dokładnie na Boguchwały widziałem Biletego przy swoim SW. Planujecie jakieś spotkanie przed Marl ?

Spotkanie się odbyło melmacie nas pożegnał, teraz idziemy spać a rano z Fundi-m ruszamy w stronę Marl.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    10

  • wooferai

    10

  • ArtCho

    7

  • LWfilip

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ja z CSW startuje w kierunku Złocieńca już o 11.00.

Spotkanie się odbyło melmacie nas pożegnał, teraz idziemy spać a rano z Fundi-m ruszamy w stronę Marl.

No to bawcie się dobrze chłopaki: i w Marl, i w Złocieńcu! :) !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to bawcie się dobrze chłopaki: i w Marl, i w Złocieńcu! :) !OK

Spakowani, idziemy do garażu i w drogę nach Marl !scooter

\

Odnośnik do komentarza

Po spędzonych dwóch dniach z rodziną przyjaciółmi pod Wolinem doszedłem do wniosku, że jednak tu spędzę resztę weekend-u.

Ponieważ wczoraj juz moto było spakowane do Marl, to o 5 rano wsiadłem na kymkacza i wio do Szczecina zamiast na Niemcy.

Zaraz biorę busa, rower i jadę zrobić niespodziankę żonce i synowi oraz znajomym. whist

Do Marl jeszcze zdążę w bardziej sprezyjających warunkach.

I dzięki Artcho, bo to częściowo i Twoja zasługa... :)

Dobra, lecę pod wolin. :(

Odnośnik do komentarza

Ja mam plan zrobić mały wypad jutro do Złocieńca (bo i tak weekend pod Choszcznem więc już niedaleko). W ogóle dzisiaj fajny dzień: najpierw zdałem egzamin, później w Panie Europejskim zamontowaliśmy gniazdo 12V (za koszt <10zł ), a teraz coś się skopała pogoda i nie wiem, ale z tego co widzę, to raczej odpuszczę i wybiorę miejsce w samochodzie whist

Odnośnik do komentarza

Wizyta w Złocieńcu jak dla mnie bardzo udana. Dzięki dla braciszków. Loty quadem były !OKK Tak w ogóle to świetnie się bawiłem. Za dwa tygodnie Go To Polanów.

pict0071l.th.jpg

Odnośnik do komentarza

To może jakieś małe spotkanko w środę wieczorkiem?

Np. parking przed UM przy fontannach o 19.00.

Wieczorkiem powinni jeszcze ludzie na spacerkach być, to i jakaś promocja maxi wśród ludzi by była. :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może jakieś małe spotkanko w środę wieczorkiem?

Np. parking przed UM przy fontannach o 19.00.

Wieczorkiem powinni jeszcze ludzie na spacerkach być, to i jakaś promocja maxi wśród ludzi by była. :)

Ubiegłeś mnie :) Ale ja w środę nie mogę, ale w czwartek i owszem.

Odnośnik do komentarza

No to wstępnie spotkanie przekładamy na czwartek 19.00, parking UM koło fontanny. :)

W czwartek jestem od rana w podróży służbowej, ale myślę, że do 17 spokojnie się wyrobię. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to wstępnie spotkanie przekładamy na czwartek 19.00, parking UM koło fontanny. :D

W czwartek jestem od rana w podróży służbowej, ale myślę, że do 17 spokojnie się wyrobię. !YES

Git! :)

Jeśli będzie padać, to nie przyjadę...

Odnośnik do komentarza

U nas z tymi spotkaniami to różnie jest. :D

Ale w środę lubimy się też spotkać od czasu do czasu.

Daj znać wcześniej o której i gdzie to pewnie podjedziemy w jakieś miejsce. !OK

I dzięki za miłe spotkanko dzisiaj, nawet nie zauważyłem jak nam mineła nam ponad godzinka :) na stojąco. ArtCho - ławki musowo na następny raz. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wrzucam linki do omawianych na spotkaniu prognoz pogody: http://www.wetteronline.de/radar.htm A tutaj z icm.edu.pl http://new.meteo.pl/

A ja dodam pogodynkę (czasmi nie działa): http://www.pogodynka.pl/polska/szczecin_szczecin

Dzięki Panowie za miłe spotkanie. Godzinka nam strzeliła mimo chłodu! !zeby

Bigu, koniecznie daj znać kiedy będziesz. Zrobimy spotkanko. !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...