Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2011 Zach-pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh nie mam czasu na jazdę, sesja=nauka. Ostatni raz jeździłem Devi w środę tydzień temu......... :D

Planujemy już wakacje: prawdopodobnie na 2 motocykle pojedziemy na półwysep helski. W tym celu tata do Pan Europeana zakupił Shada SH50. W Inter Motors mają ładne wyprzedaże i za SH50 plus szerokie oparcie, mapownik i światło stop powiedzieli 608zł. Muszę przyznać fajny kufer i pasuje do PE.

Wooferai kiedyś proponował spotkanie, trzeba będzie je reaktywować, tylko jak na razie ja jeszcze z 2 tygodnie mam wyjęte z życia ;):)

No i mamy nowego kolegę: Tobol !OK Praktycznie mój sąsiad :drunk:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    10

  • wooferai

    10

  • ArtCho

    7

  • LWfilip

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ano ano, trzeba reaktywować te szczecińskie spotkania. :D

I tych 2oo maxi w automacie (LUX) :D i tych 2oo biegowych (których już nie stać na maxi w wersji LUX). ;)

A tak ogólnie to też zabiegany jestem. Zamówione oponki będą w poniedziałek, serwis raczej zrobię w moto ars, bo cena w garaż motor powaliła mnie na kolana. !yawn

Do tego remonty domowe i takie tam zachcianki żony :D , ale co się nie robi, żeby pojechać do Marl. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ale co się nie robi, żeby pojechać do Marl. :D

To fakt, i ja muszę pracować w sobotę i niedzielę na boisku że śmignąć do Marl. Ale co tam dam radę. Co do spotkań ja jestem za 15 min. zawsze znajdę

Odnośnik do komentarza

To może wypad do Peenemunde?

Niecałe 150 km po germańskich drogach i fotka z V-2 w tle obowiązkowa.

Z kolegą od GS500 zaliczyliśmy dziś trasę Gubałówka - Warszewo - Leśno Górne (asfalcik/kostka/szuter/piach) - Buk - Świdwie (punkt widokowy).

Była adrenalina i elementy enduro, bo końcówka polnymi drogami, ale udało się wyjść z twarzą czyli bez gleby :)

Polecam Świdwie.

Odnośnik do komentarza

Zapracowany i zalatany jestem. !placz

Ale na forum zaglądam i gratuluję Rzelu ciekawego bojowego wypadu. !OK

Mnie już dzisiaj oponki nowe przyszły, więc jutro-pojutrze na serwis.

A za tydzień Marl. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, niestety nie jadę do Marl...

Mam pytanie - kto z Was może odebrać w Marl koszulkę, którą już kupiłem (niemiecką, nie naszą)? Podam wtedy Wasze namiary i powinni Wam ją wydać. Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza

A tak myślałem, że zrezygnujesz.

Aprilką Ci się nie będzie chciało, a Devilką nie wypada.

Ja ni w ząb niemieckiego :) , więc lepiej jak by Ci odebrał koszulkę Bilety.

A jeżeli mu brakuje miejsca, to ja z chęcią zajmę się transportem w/w koszulki. :)

Odnośnik do komentarza

Artur można gratulować ?

Bo dzisiaj przejazdem tata był u nich i z ciekawości usiadł na SW co u nich stoi by porównać do Burgmana. I mi to teraz opowiadał. Pytam się na, którym skuterze siedziałeś? A mówi, że jest jeden, bo jakiś inny sprzedali, a na stronie wisi SW :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda ze nie jedziesz, a z koszulka sobie poradzimy...

Dzięki !OK - napisałem do Andy'ego, że ktoś z Burgmanii ją odbierze (Bilety, Wooferai, albo Ty). A powód "niejechania" banalny - spostrzegliśmy, że jest to świąteczny weekend i przy naszym trybie pracy, kiedy mijamy się w domu, stwierdziliśmy, że spędzimy ten weekend razem. Nie ma to nic wspólnego z poniższym. !YES

No i na razie staję się sympatykiem, gdyż Aprilka poszła - do Świnoujścia... Mam nadzieję, że w dobre ręce. Choć nadal zostaje Super8, na którym jeździ mój syn. No i sympatia do maxi... Do końca sezonu dojeżdżę Deauvilką, a co w przyszłym - zobaczymy. Mam chrapkę na zacną w nowej budzie (600), ale na razie poza zasięgiem finansowym. !sciana

Odnośnik do komentarza

Byłem na Wałach i powiem, jak dla mnie ekstra !OK Lepiej niż na Moto Show, bo za free oraz więcej miejsca i więcej aut. Z motocyklowej branży to tylko moto-akcesoria i moto ars (ale nic ciekawego). Za to kilka rodzynków typu Audi A7, A6, Opel Insignia OPC (w wersji Unlimited !!!), Mazda Mx5, Saab 9-5 Aero, Nissan 370Z i wiele więcej. Czułem się jak w raju :)

Kilka fotek tutaj Moto Ekspert Show Przepraszam za jakość, ale Picassa z fotki 6 MB robi 174 KB whist

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Wiem, że to nie jest "branżowe" spotkanie i, że raczej zlot w MARL ale czy ktoś wybiera się do Złocieńca nad jezioro na VIII zlot motocyklowy. W tym tygodniu od czwartku do niedzieli?? Ja jadę !scooter , była by okazja do spotkania i !piwko . Tak tylko pytam.informacja i plakat.

Odnośnik do komentarza

Zajadę z kumplami już w czwartek. Startujemy z CSW około 14.00 i mamy jakieś 200km. Mam nadzieję, że pogoda nas nie zatrzyma lub nie spowolni.

Odnośnik do komentarza

Tak się już jakoś składa, że Marl mi nie pasuje. Za to w tym terminie, w mojej okolicy też jest kilka innych imprez i ciężko mi wybrać. Padło na Złocieniec. Wszędzie być nie można. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...