Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    17

  • Bobas

    16

  • michu

    12

  • upiór

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Armagedon na całego. Popatrzcie na fotki i oceńcie sami ale nie prędko się zobaczymy. A na spotkania to albo na "50" albo Mesiem zajadę. !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 !placz1

pict0022i.jpg pict0023l.jpg

Reasumując, na moje zaczęło się od pękniętego koszyka łożyska, potem poszły kulki między tryby no i w efekcie aż trzy zębatki do wymiany. !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 Od jutra zaczynam akcję promocyjną w temacie wykonania takich zębatek. Są firmy wiec się da. W ostateczności pozostaje serwis. Szkoda gadać ale dam radę. Choć nie ma dziś tyle alkoholu aby utulić mnie w żalu.

No to trche zębów Ci się posypało nie pękaj wszystko da sie zrobić tylko nie raz boli

tu masz namiar na firme co prawda w Toruniu ale zawsze http://www.remasz.torun.pl/kontakt/

dorabiałem u nich kilka różnych kół i kółeczek

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Dzięki Szamot ;) Jest światełko w tunelu. Udało mi się zakupić używaną przekładnie a stare części pójdą do remontu. Albo warsztat w Toruniu albo inne firmy, np w Koronowie bo tam moja firma wysyła po zębatki. Całe szczęście, że są firmy i tylko trzeba się zdecydować no i mieć $$ :) się da to się ma :D O postępach będę informował ale wstępnie to przyszły tydzień, koło środy wszystko powinno być OK. :drunk:

Odnośnik do komentarza

Mówiłem kupić SW !scooter to nie słucha się starszego !sciana powodzenia !OKK

Teraz się zacznie !w00t Witek atakuj gościa z CSW !TAZ

Odnośnik do komentarza

Trochę wyluzowałem po awarii parowca i dlatego pozwalam sobie zapodać kilka fotek z Malborka. Z racji tego, że fotki dotyczą i pokazują ludzi raczej z naszego regionu ( są wyjątki ) więc fotki tylko w regionie zamieszczam.

pict0002pf.th.jpg pict0003luc.th.jpg pict0005cg.th.jpg pict0007ei.th.jpg pict0016y.th.jpg

pict0017qg.th.jpg pict0037w.th.jpg pict0038js.th.jpg pict0039e.th.jpg pict0044j.th.jpg

pict0053s.th.jpg pict0059ru.th.jpg pict0070tx.th.jpg pict0090r.th.jpg pict0111y.th.jpg

pict0112k.th.jpg pict0113a.th.jpg pict0114n.th.jpg pict0115z.th.jpg pict0116s.th.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Napisałem na forum ogólnym ogólnikowo, na naszym napiszę bardziej jasno.

Dziękuję WAM że pomogliście mi w dopięciu na ostatni guzik naszego zlotu.Ktoś mógł by powiedzieć że Wasza pomoc ograniczała się tylko do kilku dni, jednak ja doskonale wiem że bez was mógł bym nie wytrzymać tego fizycznie jak i psychicznie.

Jola i Marzenka wdzięczny jestem wam bardzo. Pisząc nie wyrażę tego co bym chciał przekazać.Chłopaki to że macie ZACNE H..NIE to nic, kiedyś w życiu popełniliście jakiś mały nie przemyślany błąd ale ze szczerego serca dziękuję WAM.

Nie piszę już więcej bo przedobrze.

Pozdrawiam Siemik i wspierająca mnie Sylwia i Ania z ośmioma szwami na palcach.

Odnośnik do komentarza

Witam !winkiss .

No to najpierw ten gość co miał :P , jakiś tam skuter Apri czy jakoś tak .

Szanowny Kolego wszak Świat jest tak wielki a błądzić jest rzeczą ludzką , nie martw się tylko szukaj na WWW allegro . pl ,a smutki i troski zginą bezpowrotnie , a i spał będziesz spokojnie :lol: :lol: .

Dalej ten z Malborka niech nie przesadza jak pisał bobas tylko wszak byliśmy wino i wódkę piliśmy świetnie się bawiliśmy i nawet tańczyliśmy . No Grześ raz jeszcze SZACUN za całość mam parę spraw ale to tylko kiedy się spotkamy . Pamiętaj o dacie 10 , no i tak napiszę a morze ty się wstydzisz :P:lol: :lol: , zmień może chociaż kolor na SILVER !w00t .

Odnośnik do komentarza

Wojtek dasz radę naprawisz trzymam kciuki! Pogoda troszku się popsuła to ci nie będzie tak smutno !scooter Fotki fajne ze zlotu gęby zadowolone to najważniejsze, szkoda że nie mogłam być z wami :lol:

Odnośnik do komentarza

Wszystko idzie już ku lepszemu. Części zamówione , stare też pójdą do remontu i bedę miał na zapas. Jest lepiej. A tu jeszcze znalazło sie kilka fotek do zobaczenia. Wspomnień czar :D

Druga część obrazków. :D

pict0117j.th.jpg pict0118l.th.jpg pict0119w.th.jpg pict0120l.th.jpg pict0121s.th.jpg

I teraz mała ciekawostka. Ja byłem pewien, że malborski zamek to któryś z naszych zbudował. Nie wiem tylko czy mieszkańcy SiemikBurga o tym wiedzą :D

pict0122h.th.jpg pict0123to.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Siemiczek przykro z tymi paluszkami !placz1 ,ale do wesela się zagoją . Uściski dla Anusi !kiss

No i tak jak Witek pisał pamiętaj o 10 tym - Ty już wiesz..... :D

Odnośnik do komentarza

No i tak jak Witek pisał pamiętaj o 10 tym - Ty już wiesz..... :D

No właśnie, niech nie ściemnia, niech pamięta !winkiss

Mnie już wszystko swędzi.

Nie mogę się doczekać, a tu jeszcze tyle dni.

Macie jakiś drut do drapania ? !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobra, namówiliście mnie.10tego kończę o czwartej rano a o 6tej wyruszam !scooter gdzie to jeszcze nie wiem ale urlop rozpoczynam !piwko !OKK . Witek ty wiesz gdzie wyruszam !w00t .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

kończę o czwartej rano a o 6tej wyruszam !scooter gdzie to jeszcze nie wiem ale urlop rozpoczynam !piwko !OKK . Witek ty wiesz gdzie wyruszam !w00t .

Pozdrawiam Siemik

No ale widzę tu tajemniczo jest pisane !w00t

Siemik w Malborku, Ty nie miałeś czasu, ale w Marl to ja z Tobą porozmawiam !bicz !bicz

Miłego wypoczynku na urlopie Siemiczku, i kontroluj wiesz co, a jak nie wiesz to Upiorek Ci powie. :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Bobas, chyba musisz remanent zrobić w wiadomościach PM, bo chciałem Ci wysłać PM-a a tu komunikat "Bobas nie może otrzymywać wiadomości" :D !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek ty wiesz za co Cię przepraszam !placz1 Ale masz rację, pogadamy - Ty już wiesz gdzie :D .

Pozdrawiam Siemik

Bobas ok. 11 wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza

Arek ty wiesz za co Cię przepraszam !placz1

Za nic mnie nie musisz przepraszać, bo nawet nie wiem za co byś miał, ale pogadać !piwko !piwko !piwko zawsze można i obowiązkowo !winkiss

A płyny trza uzupełniać, oj trzeba !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

A czy czasami to nie jest ta Pani, co Tomek jej ustąpił miejsca przed wejściem do autobusu w Malborku ? :D:lol: :lol: !V

Tomcio Ty to jesteś !OKK Facet ,podobno nawet miejsca ustępujesz w PKS-e. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...