Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    17

  • Bobas

    16

  • michu

    12

  • upiór

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Burgmanem to byłem ja.Jechałem na wizytacje do Malborka.

Impreza zapowiada się super, organizacja i ośrodek również no i oczywiście zaj... ekipa.

!scooter

a na drugim maxi kolega z Grudziądza wyjechał na przeciw i przejechaliśmy się po Grudziądzu

Odnośnik do komentarza

Burgmanem to byłem ja.Jechałem na wizytacje do Malborka.

Impreza zapowiada się super, organizacja i ośrodek również no i oczywiście zaj... ekipa.

!scooter

a na drugim maxi kolega z Grudziądza wyjechał na przeciw i przejechaliśmy się po Grudziądzu

Tak też pomyslałem.Tylko czemu trasa do Malborka prowadziła przez ul Parkową? !vampire

Wyjechałem akurat niebieskim Ducato na "średnicówkę" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Tak też pomyslałem.Tylko czemu trasa do Malborka prowadziła przez ul Parkową? !vampire

Wyjechałem akurat niebieskim Ducato na "średnicówkę" :gathering:

A tego to ja nie wiem trza by było spytać pilota !scooter

Ja grzecznie podążałem za srebrną strzałą :band:

Moze ktos z okolycy Bydgoszczy bedzie jutro startował na Malbork !czary to zapraszam

Start 7.00 Stacja Neste,ul Twardzickiego, Fordon

Odnośnik do komentarza

No i po Malborku. Bylim, widzielim i wrócilim bezpiecznie. <_< Było fajnie o czym pozwoliłem sobie poinformować Siemika. Poznałem wielu ciekawych ludzi. Dziękuje za spotkanie.

Odnośnik do komentarza

No to i napiszę . Było super tylko ta pogoda do bani ciepło że nie wiem .

Co do zlotu , dzięki wszystkim za imprezę i śmiganie ZACNE spisały się na medal , szczególnie w drodze do (+) ale było ostro .Dobrze że Bobasek chociaż na jedną noc przyjechał i zasilił nasze zmęczone wątroby . Tak więc wszystko było oki , tylko żeby zawsze zloty ogólnopolskie , było organizowane w takich warunkach i przy takiej pogodzie .

Tak więc raz jeszcze dzięki wszystkim za spotkanie i do zobaczenia niebawem :)

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

No to ja też coś wyskrobie,,niech słucha'' :)

Upiorek , Bobas , Robson dzięki za wspólny powrót do domku !scooter !scooter !scooter !scooter

Siemik ja też się powtórzę : Suppppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrr ZLOT Szacun za ogarnięcie tego wszystkiego !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aj tam aj tam, no właśnie niech wkleja :rolleyes: , tylko cenzura najpierw.

Ja też Wam dziękuję za wspólne śmiganie i towarzystwo w czasie zlotu !kisss .

Odnośnik do komentarza

No żyjem :angry: Chwilowo jestem zarobiony i brak mi czasu na zdjęciowanie ale przeglądałem i parę fajnych fotek się znajdzie. !tut Udało mi się bezpiecznie wrócić do domu ale niestety Atlantic padł w poniedziałek. Niby nic wielkiego ale problem dotyczy hałasującej przekładni. Gadałem o tym przez cały zlot i byli tacy co mnie uspokajali, że to nic i, że ten typ tak ma a hałas był już tak, że strach więc sprzęt poszedł do rozbiórki. Zrobię se to sam ale mam mało czasu więc to kilka dni potrwa. Trzeba chodzić do pracy i takie tam. !TAZ !TAZ !TAZ Na fotki przyjdzie jeszcze czas, obiecuję. !V choć, chwilowo nie mam na to nastroju bo myślę o sprzęcie. Szlag mnie o mało nie trafi.

Odnośnik do komentarza

Na fotki przyjdzie jeszcze czas, obiecuję. !V choć, chwilowo nie mam na to nastroju bo myślę o sprzęcie. Szlag mnie o mało nie trafi.

Lwfilip, na spokojnie dasz radę, aczkolwiek wiem co to znaczy jak sprzęt stoi niedysponowany !sciana !sciana wyrazy współczucia, ale naprawisz i będziesz kulał dalej. Powiem szczerze, że na zdjęcia też nie mam za bardzo czasu, no troszkę skłamałem, albo napiszę to inaczej, mi się nie chce, na klikałem tego ze 250 i teraz będę musiał robić selekcję.

Wracając do zlotu, no cóż Siemiczku napisz tylko, że są poprawiny jadę od razu nawet choćby i ei24rowerek1.gif ba oczywiście nie sam, bo jak bym pojechał sam to już do domu mógł bym nie wracać.

My w niedzielę poszliśmy jeszcze do zamku i zwiedziliśmy go prawie całego, później jeszcze park linowy i wystartowaliśmy z Malborka około 16:30, tak było nam szkoda wyjechać.

Pozdrawiam i zdjęcia wkleję niebawem. I byle mi tu przestojów w kujawsko-pomorskim temacie nie było. !TAZ !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

No to jadziem jak powiada Michu , Filip nie pękaj dzwoń do gościa i będzie cacy , zawsze musowo się dogadać http://otomoto.pl/honda-fjs-fjs-600-silver-wing-M2523563.html . Na Kolegę z tym Burgolotem przyjdzie czas !OK whist:) . Tak więc lecz ten wynalazek , jak to on tylko się nazywał A A czy jakoś tak . Filip pozdrawiam i reanimuj sprzęta bo czas leci . A w razie czego to dzwoń do mnie a ja dzwonie do tego gościa z ogłoszenia i będziesz miał spokojną głowę .

Pozdrawia !vampire .

Jeszcze jedno Czarek jak na razie akcja EŁK odwołana .

Odnośnik do komentarza

Witek, spoko..Ale, jak będziesz mieć potrzebę, to powiedz tylko kiedy !OKK

Jak wrócę do chaty, to też wstawię parę fotek..

A gdzie podziewa się Pan Grzegorz - Organizator Zacnej Imprezy? !piwko

Odnośnik do komentarza

Pięknie, Ku...,Pięknie :P Ale widzicie jakie logo jest najwyżej i w bliskości zacnej marki to nie może być przypadek :) Myślę se co dziś będzie wiadomo w jakim stanie jest mój pacjent. AA to nie anonimowy alkoholik i jest możliwość kuracji :) z wielką szansą na uleczenie. Damy radę.

P.S. Wysłałem do Pana Grzegorza S. zapytanie o zdjęcia, te duże z lotniska i zamku i nie mam odpowiedzi. Pewnie zaszył się gdzieś w swoich komnatach i kątempluje :D (a może prosto pluje). Pojawiła się już na forum, nowa nazwa Malborka. To SiemikBurg :) dobre.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Sorki za nie byt.Troszkę chciałem odpocząć i poukładać kilka spraw po zakończeniu zlotu.Dziś jednak wracam do pracy i do rzeczywistości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No w końcu się odezwałeś Grzesiu !OKK

Już zaczynałem się o Ciebie martwić, że jak odejdzie Ci stres i nerwy po zlocie, to nie dasz rady wrócić do normalnego, szarego życia :)

Ale Siemik twardziel jest i basta..I ma największy skuter w mieście :D

Odnośnik do komentarza

No w końcu się odezwałeś Grzesiu !OKK

Już zaczynałem się o Ciebie martwić, że jak odejdzie Ci stres i nerwy po zlocie, to nie dasz rady wrócić do normalnego, szarego życia :D

Ale Siemik twardziel jest i basta..I ma największy skuter w mieście ;)

Niech nie gada

niech nie przesadza z tym skuterem :)

Odnośnik do komentarza

Armagedon na całego. Popatrzcie na fotki i oceńcie sami ale nie prędko się zobaczymy. A na spotkania to albo na "50" albo Mesiem zajadę. !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 !placz1

pict0022i.jpg pict0023l.jpg

Reasumując, na moje zaczęło się od pękniętego koszyka łożyska, potem poszły kulki między tryby no i w efekcie aż trzy zębatki do wymiany. !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 Od jutra zaczynam akcję promocyjną w temacie wykonania takich zębatek. Są firmy wiec się da. W ostateczności pozostaje serwis. Szkoda gadać ale dam radę. Choć nie ma dziś tyle alkoholu aby utulić mnie w żalu.

Odnośnik do komentarza

LWfilip, bój się Boga, do dentysty nie chodzisz ze skuterem ?

Eeee to nic takiego, parę zębów wyleciało !!! !sciana !sciana !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj tam Wojtas, zrobisz Apkę na cacy, a potem do żyda i wreszcie zakupisz poważny !scooter, czyli jedyną słuszną markę (czytaj Zacną) i jeszcze w jedynym słusznym kolorze(czytaj SILVER)i nie będziesz miał żadnych problemów whist !YES :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...