Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe lotne spotkania


voy-ciach

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie co jest ten teges z czwartkiem? Rabotałem wczoraj w nocy i dzisiaj nie bardzo kumam. Ale udało mi się nie pojechać w delegację, więc w ten czwartek jak nie będzie padało, to może bym z Wami pobrykał?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    13

  • voy-ciach

    8

  • cyklon

    7

  • zdun13m

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Jestem tu po raz pierwszy a dziś wybieram się po zakup Burgiego 250 Mercedes,więc jak wszystko się poukłada jak należy to na kolejnym spotkaniu będzie o jeden rumak więcej.

Odnośnik do komentarza

O kurdę będą mnie oglądali muszę się przygotować i umyć maszynę. :)

Już Ci chciałem gratulować w dziale Serdeczności nowego !scooter , ale nie widzę żadnych informacji. Jazda pochwal się tam co zakupiłeś. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już Ci chciałem gratulować w dziale Serdeczności nowego !scooter , ale nie widzę żadnych informacji. Jazda pochwal się tam co zakupiłeś. !OKK

Przemo, dla kogo pytałem Cię o nr. ramy?????????? Domyśl się :)

Odnośnik do komentarza

Przemo, dla kogo pytałem Cię o nr. ramy?????????? Domyśl się :)

No przecież wiem!!!!!

To była mała prowokacja.

Szczegóły rok kolor wersja przebieg. Ot moja ciekawość

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Udało się w dość śmiesznych okolicznościach kupić chyba niezły egzemplarz. J tak Kolor czarny AN 650 EX rok 2008 przebieg 2000km. Od razu dzięki dla Orzecha i Qwakiego.

Odnośnik do komentarza

No to gratulacje.

Fajny sprzęcior udało Ci się zakupić.

Zazdroszczę przebiegu, bo to prawie jak prosto z salonu. No i tego że Ex. Składane lusterka na miasto są bezcenne.

Bezawaryjnego użytkowania Ci życzę.

PS Jeszcze jedno pytanie. Czy on nie był gdzieś w okolicach Kępna czy Krotoszyna użytkowany? Jak byłem w Hajnówce to Mirek takiego robił. Serwis we Wrocławiu podobno nie mógł zdiagnozować usterki. Opis właściwie identyczny, jeżeli mnie pamięć nie myli tj czarny Ex z minimalnym przebiegiem a już posiadający kilka miesięcy za sobą.

Zresztą jak był u Mirka to na 100% porządnie zrobiony.

Odnośnik do komentarza
T-Rex

Napisany Wczoraj, 22:10

Ogólnie co jest ten teges z czwartkiem?

Ogólnie to w czwartki w regionie Święto mamy, w centrali na ten czas flagę na maszt wciągają !YES

Jak naprawiłeś !scooter to przyjedź, opowiesz co z Twoim zamówieniem w mb.pl !guns

Odnośnik do komentarza

Najpierw gratulacje dla Zduna13m za zakup burka !scooter miłego śmigania !scooter !scooter !scooter a co do czwartku to jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza

Kolejne fajne spotkanie i wspólnie nawinięte kilometry !OK

Szczególne podziękowania dla Piotrka, który zaprosił nas na ogromniaste pizze !OKK Nakarmieni i opici zachwycaliśmy się jego nowym zakupem !scooter

!tut

20110519244.jpg

20110519248.jpg

20110519246.jpg

Reszta zdjęć ze względu na porę i robienie ich aparatem w telefonie wyszła dość "czarno"

Odnośnik do komentarza

Szczególne podziękowania dla Piotrka, który zaprosił nas na ogromniaste pizze !OKK

Witam !!!

Widzę, że muszę się do Was kiedy wybrać, pizza i kulanko, no, no ....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Voy-ciach na Tobie jak zwykle można polegać !OK Piotrek ale mnie zaskoczyłeś !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...