Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe lotne spotkania


voy-ciach

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do tego co obecni w poprzedni czwartek uchwalili niniejszym komunikuję:

Kolejne spotkanie odbędzie się 05 maja 2011r. (czwartek) o godzinie 20:30 na parkingu Port Łódź przy reklamie Saturna.

Później tradycyjnie !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    13

  • voy-ciach

    8

  • cyklon

    7

  • zdun13m

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Znajdę tą reklamę? Pewnie jej w ogóle nie widać ;) hehehe

Ja się odliczę, jak zdążę złożyć skuta. W środę mam mieć części i składam. Wypadałoby przetestować sprzęt, przed wyjazdem do Wa-wy.

Ktoś ustalił trasę tym razem?

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam :rolleyes: Części nie przyszły i nie zdążę skręcić skuterka nawet jakbym je jutro miał. Miłej przejażdżki życzę!

Odnośnik do komentarza

Temperatura jest ok !OKK

Przecież nie ma lodu i nie pada, można śmigać.

Do pracy nawet specjalnie pojechałem !scooter żeby na tę 20.30 zdążyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No ja niestety nie dam rady na nockę do Tyrki o 21 będę już śmigał do roboty co gorsza przyszły tydzień na 14 do 22 wiec nawet nie mam jak się spotykać w sumie to co 3 tydzień mogę do was dołączyć !placz1

Odnośnik do komentarza

Ja niestety zgodnie z przewidywaniami nie uzyskałem przepustki w tym tygodniu.

Dacie radę 6 stopni i 20% szansy na opady thumbup.gif

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie zlapac chlopakow rzutem na tasme.

Przynajmniej zdazylismy uscisnac sobie dlonie :)

i obmyslic perfidny plan nastepnego wypadu :)

Odnośnik do komentarza

Kolejne spotkanie zaliczone !OK . Mało nas było, ale udało się wstępnie ułożyć

i obmyslic perfidny plan nastepnego wypadu :)
Po rozeznaniu się w sytuacji, Bulba wtajemniczy Nas w plan !V

Od Macro na Alejach Włókniarzy, aż do Radogoszcza goniłem ze srebrnym Malaguti SPIDERMAX GT500 z naklejką Burgmani. Wydaje mi się, że !scooter widziałem ten egzemplarz w tamtym roku w Warce. Czyżby Bemol77 sprzedał !scooter do Łodzi?

Odnośnik do komentarza

A ja otrzymałem części. 2 godz i skuter na chodzie. Niestety nie zdążyłem, żeby z Wami dzisiaj pośmigać. Ale zimnawo było, to fak-t. Już palców na klamkach nie trzymałem, bo ogrzewane manetki tylko pozostałe palce grzały. Jedne miały 50 stopni, a drugie 0. Jakoś dziwnie się czułem z takimi rencyma :D

Bulba zdradzaj plan i to już! !scooter

Odnośnik do komentarza

Dziś "motorowo" spędzając niedzielę na Motodromie obecni uradzili, iż następne czwartkowe lotne spotkanie !scooter odbędzie się:

12 maja 2011r. (czwartek) o godz. 19:00 na parkingu przy McDonald^s w Zgierzu

Godzina wcześniejsza bo i planowane jest nie co dłuższe !scooter kulanie po okolicy, a o szczegóły trasy pytajcie prowodyra, czyli Bulbe !vampire

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jesteśmy czarną dziurą z tym naszym łódzkim :( Wszystkie lokalizacje się powiększają po kliknięciu, a Łódź nie.

Rozumiem, że to burger king na A2?

Odnośnik do komentarza

Tak mi sie wydaje.

Zadzwonie dzisiaj do nich aby sie upewnic.

EDIT:

No i wlasnie Cyklon dal mi cynk, ze wspomniana przeze mnie lokalizacja

zniknela z mapy.

Zatem pozostaje grill na lublinku.

Lub rybka w sereczynie :)

Odnośnik do komentarza

T-Rex, Bilba co wy palicie - tego Burger King-a nie ma :(

Jak zwykle prośba nie róbmy tasiemców - założyłem nowy wątek dla tego czwartku: http://www.forum.burgmania.net/topic/12640-2011-05-12-czwartkowe-lotne-spotkania/

Mam prośbę o dopisywanie tam dalszych postów odnośnie najbliższego spotkania. Będzie łatwiej się połapać.

Odnośnik do komentarza

Odświeżam

Z uwagi na fakt, iż od ostatniego spotkania !scooter jakiś pomór na regionalnych, a z tego co zapamiętałem to następne spotkanie

19 maja 2011r.

(czwartek) o godz. 20:30 na parkingu Manufaktura obok postoju taxi przy kinach

info dla tych co nie byli, bądź nie usłyszeli.

!vampire

Ja nie widzę potrzeby zakładania co czwartek nowego wątku, ale to mój punkt widzenia. Jak ktoś ma ochotę niech zakłada. !pomidor

Mocno zastanawiam się nad udziałem w II edycji rajdu Gór Kocich, wybiera się ktoś z Nas?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...