Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, EndriuBis napisał(a):

Pytanie, która - bo są dwie i taka UWAGA, a w zasadzie dwie. 😉

  1. jadąc małą pętlą Bieszczadzką (bo pewnie o tą chodzi) nie da się podziwiać widoków, chyba że jedzie się jako pasażer busa - serpentyny mocno absorbują uwagę kierowcy.
  2. powtórz tę wycieczkę we wrześniu lub na początku października - zmienisz zdanie. A teraz to na połoninach chyba widziałeś Zgliszcza po poniedziałkowym pożarze .

Obie.

nie widziałem skutków pożaru  - być może widziałem ale po prostu tego nie zarejestrowałem.

"wrześniu lub na początku października" chciałem w zeszłym roku w tym okresie  jechać ale warunki pogodowe były średnie a syfu trochę tam jest plus woda to pewnie będzie nie ciekawie. 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Robak napisał(a):

"wrześniu lub na początku października" chciałem w zeszłym roku w tym okresie  jechać ale warunki pogodowe były średnie a syfu trochę tam jest plus woda to pewnie będzie nie ciekawie. 

syf po zimie (kamyki, resztki piasku) przeważnie znika do maja. Asfalty jakie są takie są.  Nie remontuje się dróg co roku więc raz trafisz lepiej a raz gorzej, a do pogody trzeba mieć trochę szczęścia. 🙂 ale jesienne kolory naprawdę polecam.  Pożaru może nie widziałeś. Był wysoko, ponad linią lasu, ale pogorzelisko jest czarne, więc i widok szaro - bury 🙄 zamiast zielonego. A jesienią masz prawie wszystkie kolory 🙃

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
25 minut temu, EndriuBis napisał(a):

jadąc małą pętlą Bieszczadzką (bo pewnie o tą chodzi) nie da się podziwiać widoków, chyba że jedzie się jako pasażer busa - serpentyny mocno absorbują uwagę kierowcy.

Chyba Twoją 🤣

Ja tam zapieprzam i podziwiam 😜

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

Ja tam zapieprzam i podziwiam 😜

Osobiście wolę to pierwsze( przynajmniej na Bieszczadach), ale co ja się tam znam...

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, robert1973 napisał(a):

Panie, Panowie w niedzielę jakieś plany?

 

Chętnie ale kilometrówka nie puszcza 😫

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2024 o 21:38, robert1973 napisał(a):

Panie, Panowie w niedzielę jakieś plany?

 

Bez wcześniejszych wspólnych planów - spontaniczny wyjazd zrealizowany. Dzięki Robert za pomoc w realizacji zadania😃👍

20240414_092825.thumb.jpg.88f4cc4952383cdae8b19f7ac4592ab4.jpg20240414_120351.thumb.jpg.211b9dc219d112fbe2b5e09062597a83.jpg20240414_123702.thumb.jpg.88b6037607bda8abfcee3c50e32c9d58.jpg

IMG-20240414-WA0023.jpg

Radość młodego właściciela chromka bezcenna💪😃

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Nazir napisał(a):

😃👍Radość młodego właściciela chromka bezcenna

Ty to tak na serio ?🤔

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 minut temu, Nazir napisał(a):

Dzięki Robert za pomoc w realizacji zadania😃👍

Dzięki za kulanko 👍 233 km wpadło w doborowym towarzystwie, z prędkościami typu "cafe ride".. człowiek przynajmniej coś zauważył i widział... na powrocie już normalnie

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, robert1973 napisał(a):

na powrocie już normalnie

🤣🤣👍

5 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

Ty to tak na serio ?🤔

Oczywiście Endriu, bo to była maszyna jego ojca (na ORSie Ci wytłumaczę😉)

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Migu napisał(a):

Dzisiaj, dzięki Marek.

Migu, wy to tam przygotowujecie się do kolejnego powstania ? No już nawet nie wiem które by to było w kolejności 🤔, czy mają was na dniach przerzucić na "flankę wschodnią" ? 😀  Jak tak to informuję że nie ma takiej potrzeby. Jankesi mają się dobrze i nawet się trochę nudzą ostatnio 🤣piwa brakuje w Biedronce  😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
51 minut temu, EndriuBis napisał(a):

Migu, wy to tam przygotowujecie się do kolejnego powstania ?

Lepiej umieć i nie potrzebować . Niż potrzebować a nie umieć 😜

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Lepiej umieć i nie potrzebować . Niż potrzebować a nie umieć 😜

Też tak uważam, z podparcia bo na 50m do blachy ( z długiej coś tam umiem, pistoletu się uczę).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...