Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


marcho

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, arturo-bb napisał(a):

 

Nie czuję się ograniczony.

Wręcz zadowolony 👍

A ja w 50 % 

Wręcz ucieka po kuchni 🤣

P.s To szukanie w forum jak mi pokazałeś jest rewelacyjne.Mam teraz wszystko pod kontrolą 🙂

Teraz wiem co kiedy jak i itd normalnie mam wszystko. Proste jak drut 😃

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
9 minut temu, subaru gtb320 napisał(a):

A tak poważnie 50jebnie i zobaczymy co będzie Oki

No..... żeby Ci nie odbiło jak mnie, też miało być "lekko" i "nie-za-mocno" a wyszło jak zwykle...... cóż serce czasami wygrywa z rozumem ( u mnie często 🤣)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, robert1973 napisał(a):

No..... żeby Ci nie odbiło jak mnie, też miało być "lekko" i "nie-za-mocno" a wyszło jak zwykle...... cóż serce czasami wygrywa z rozumem ( u mnie często 🤣)

Po sprzedaży mojej bmw miało być lako a wyszło jak zawsze 🤣 Gtr .serce wygrało ,teraz rozum do trk .

P.s kupiłeś bestie ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Teraz, subaru gtb320 napisał(a):

P.s kupiłeś bestie ?

Bestie?.... nie. to potulny baranek, wręcz owieczka, mruczy toto ciuchutko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 dopóki nie odkręcisz manetki.....

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, robert1973 napisał(a):

A może jakie 300 skuterek będzie lepszy niż 600 czoperek????

Pewnie tak .Ale ja jakoś tak w moim 🤣 deklu 🤯  że musi byc wielkie silnikowo😃chyba kupie autobus 😥Chyba mam Kompleks mniejszość 😍.

P.s drobni kupują Hamera 😅bo wielki 😉

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 minut temu, subaru gtb320 napisał(a):

P.s drobni kupują Hamera 😅bo wielki 😉

coś w tym jest, choć ja się zatrzymałem na 1200 i.... jakoś K1600 ani Goldas mnie nie ciągną ( nie powiem żebym się nie chciał przejechać ) ..... to mnie wystarczy, a następna maszyna to już na pewno połowa pojemności... i trochę mniej wagi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sebastian, ja wiem, że jest droższy, ale nie rozważałeś nowego Trampka Hondy XV 750?

Bo ja już go przeanalizowałem wzdłuż i wszerz. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, grzybek napisał(a):

Sebastian, ja wiem, że jest droższy, ale nie rozważałeś nowego Trampka Hondy XV 750?

Bo ja już go przeanalizowałem wzdłuż i wszerz. 

Rozważałem brakowało wzrostu tak samo tenera, Dl Versys,Tracer9  nie wiele ale brakowało. I cena prawie raz .A po poprzednim modelu i opiniach zdecydowałem się na trk .Pośmigam rok dwa I zobaczymy 😉 Na moje dzisiejsze priorytety myślę że wystarczy 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, subaru gtb320 napisał(a):

......A po poprzednim modelu i opiniach zdecydowałem się na trk .Pośmigam rok dwa I zobaczymy 😉 Na moje dzisiejsze priorytety myślę że wystarczy 

Nie to abym Cię martwił, ale wydaje mi się że TRK 502 ma nie wiele wspólnego z 700.  Nawet gabarytowo 502 jest większy 🙂  ale gratulacje i niech wozi bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i oto chodzi,aby sprzęt każdemu indywidualnie przypasìł. 👍. Nota bene 500ZTrk znaczny spadek voluminu sprzedaży po wejściu 700. Będzie Pan zadowolony . Pozdrawiam jeszcze raz i do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, ktoś coś jutro śmiga?? ma być pogoda (podobno) jakiś mały 200km trip i na obiad do domu :)

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, robert1973 napisał(a):

Witam, ktoś coś jutro śmiga?? ma być pogoda (podobno) jakiś mały 200km trip i na obiad do domu :)

Plan był na wczoraj ale jak dla mnie chłodno. Kusiło wyciaglem moto I po 30min wrucilem do domu zrobiłem 20km🤣 .U nas w gorach średnio 5stopni i zimny wiatr .🥶

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 minut temu, xmarcinx napisał(a):

Pokaż no tego swojego elektryka. Jest zadowolenie?

No niestety. tylko takie mam

IMG_20240317_123308.thumb.jpg.b57086b89bafdbce66d917f28ee7974c.jpg

Zasadniczo to rower od @Moni82 ja od czasu do czasu go "przewietrzę" czy wszystko ok od strony technicznej. "Zadowolenie jest", Monia zadowolona, twierdzi że wygodny, jak dla mnie na takie wyskoki też może być, najważniejszą zaletą tego roweru jest....... napęd paskiem co czyni ten rower bezobsługowym.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My wczoraj mała przejażdżka i ledwo zdążyliśmy wrócić przed deszczem.Screenshot_20240316_122440_Gallery.thumb.jpg.c6a3a8c9391137a22cab1991789bc1d0.jpg

Odnośnik do komentarza

W czwarte szwendałem się po 100 zakrętach - droga od Radkowa otwarta i spoko asfalt. Ostatnie metry kładli.

Po drodze oczywiście racuchy w PTTK Spalona 

750abc2caa4c36b9c64efdb92ecd63d2.jpg

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Robak napisał(a):

W czwarte szwendałem się po 100 zakrętach - droga od Radkowa otwarta i spoko asfalt. Ostatnie metry kładli.

Po drodze oczywiście racuchy w PTTK Spalona 

750abc2caa4c36b9c64efdb92ecd63d2.jpg

Dzięki Robaczku za info👍. Może się znowu uda tam dojechać w tym roku a nowiutki asfalt jeszcze bardziej zachęca💪😃

"racuchy w PTTK Spalona" 🤔 brzmi średnio smacznie aleeee..😋

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
47 minut temu, Nazir napisał(a):

👍💪😃

"racuchy w PTTK Spalona" 🤔 brzmi średnio smacznie aleeee..😋

PTTK Spalona polecam ! Jedzonko pychotka 

Odnośnik do komentarza

Mam nadziej ze nie ktoś z naszych .😪 w 90% znam wszystkich na burkach ale mnie to jakoś tak ruszyło. 

żal i smutek nasz czy nie nasz 🫥

https://bielskiedrogi.pl/informacje/18290-foto-kety-smierc-motocyklisty-po-zderzeniu-z-samochodem?fbclid=IwAR2QLvfd8HiJ5oJTxcjJGCmKNOAW41st2FtgcHrpPKFtovX3T8dvy6NmbQQ

Sorki że, tu dałem post.

Screenshot_20240408_200519_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, subaru gtb320 napisał(a):

Mam nadziej ze nie ktoś z naszych .😪 w 90% znam wszystkich na burkach ale mnie to jakoś tak ruszyło. 

żal i smutek nasz czy nie nasz 🫥

 

Screenshot_20240408_200519_Chrome.jpg

Ten widok jest druzgocący, chyba w pełni oddaje dramat zdarzenia.

Nasz czy nie nasz... napewno nasz - miał to samo hobby😖

Odnośnik do komentarza

1348 km wpadło. Pętla bieszczadzka zaliczona. Nic specjalnego. Lepsze widoki na Słowacji były 😅

Spalanie mierzone na stacji wyjazdowej 2,71

 

Screenshot_20240410-180101~2.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Robak napisał(a):

.... Pętla bieszczadzka zaliczona. Nic specjalnego. Lepsze widoki na Słowacji były 😅....

Pytanie, która - bo są dwie i taka UWAGA, a w zasadzie dwie. 😉

  1. jadąc małą pętlą Bieszczadzką (bo pewnie o tą chodzi) nie da się podziwiać widoków, chyba że jedzie się jako pasażer busa - serpentyny mocno absorbują uwagę kierowcy.
  2. powtórz tę wycieczkę we wrześniu lub na początku października - zmienisz zdanie. A teraz to na połoninach chyba widziałeś Zgliszcza po poniedziałkowym pożarze .
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...